Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mahonay 30. 1. 2017 11:12

Pokud se ti zdá že je origo tak jí reklamuj. Jinak bych koupil u ověřeného prodejce jako např. Sunnysoft nebo Alza.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprar11 23. 2. 2017 18:26

Tak jsem už ani nečekal že by Samsung vydal pro čtyři roky starou S4 nějakou aktualizaci nečekané se dnes stalo skutečností aktualizace T-mobile I9505XXUHPK2.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod toma_s 1. 3. 2017 22:08

A jaká je změna? Pokud se neptelu tak stejnou mi dneska taky už telefon nabídl jen s tím, že mám O2.
Naposledy upravil Nick Cave dne 1. 3. 2017 22:12, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
toma_s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newer-giwe-upp 24. 3. 2017 13:46

Zdravím, mám takový dotaz... manželce jsem koupil S4 a ta má nejaký trabl. Vše co vyfotím je rozmazané na displeji nebo když stáhnu obrázek z googlu třeba ve full hd nebo 4k vždy je tapeta rozmazaná a stejně tak fotky které jsou stažené z mojí S6 tak i ty jsou rozmazané... vše je nedoostřené. Kdysi jsem měl taky S4 a vím že i mě to dělalo ale už nevím jak tento problém vyřešit. Dělal jsem test v Antutu a udělal jsem i test displeje a restaroval atd atd ale stále nic. ALE tapety které jsou přímo od Samsungu v telefonu tak ty jsou krásné a ostré. Předem díky za rady.... ;-)
newer-giwe-upp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 3. 2017 15:00

No je to divné. Je to originální S4 ? Co je tam za verze firmweru a jak je telefon starý ? Pokud je to originál tak by bylo dobré to přeflešovat přes Odin nejnovějším firmwerem.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newer-giwe-upp 24. 3. 2017 15:44

Telefon byl zakoupen v prodejně jako bazar. Verze 5.0.1 a je to verze LTE a originál Samsung. Akorát jak jsem psal fotky a tapety rozmazaný... lehce neostré. Až budu doma můžu poslat screening informace o telefonu.

Je v záruce a přeflešovat neumím a ani se mi do toho nechce... co třeba udělat tovární nastavení nebo tak něco. Je prostě divný že tapety co má tel v sobě od Samsungu tak ty jsou ok, ostré a pěkné..... :hm
Přílohy
17474452_1526705380675650_390865138_o.png
newer-giwe-upp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 3. 2017 17:16

V pořádku, máš Galaxy S4 Value Edition I9515 která se u nás neprodávala jako oficialní distribuce ale to nevadí, je to origo samsung s firmwerem BTU United kingdom. Pokud ti nepomůže teda to tovární nastavení tak bych asi zašel k prodejci když je to v záruce. Ty fotky které s ním vyfotíš jsou při prohlížení v PC v pořádku ? Nebo si ty fotky přetáhni do svého telefonu a mrkni na tu ostrost. Připadá mi to že ten displej nějak nezvládá větší rozlišení. Mohl být vykoupen s poškozeným displejem a před bazarovým prodejem vyměněn za nějaký neoriginální. Ještě se mrkni trojhmatem do Download modu jesli je tam knox warranty void 0x0 nebo 0x1.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newer-giwe-upp 24. 3. 2017 18:06

Tak to je super. S tím jsem počítal je ze distribuce eu... mám odtamtud i S6 take Anglie a jede jak má. Ten trojhmat se dělá.... Současně podržet zamikací + středové tl. + spodní hlasitost?

Můžu pak udělat sceeny jak s tapetou přímo od výrobce která je ok a pak třeba se staženou ve full hd nebo hd a pa sreen s fotkou pořízenou přímo telefonem a použitou jako tapeta.

Ten továr by pomohl?


Tak První sreen je s tapetou od výrobce ale tam se mi podařilo zachytit rozteklou ikonu messengeru ale po restartu ok.
Druhá je sreen s tapetou HD staženou ale stále je vidět že to není 100% ostré
A třetí je sreen z prohlížeče.


Jinak fotky vyfocené v PC mi přijdou ostré ale v telefonu jsou mázlé neostré. Fotby poslané přes BT jsou šíleně rozmazané.
Naposledy upravil newer-giwe-upp dne 24. 3. 2017 18:29, celkově upraveno 2
newer-giwe-upp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 3. 2017 18:24

spodni hlasitost+Home+Power a držet, pak hlasitost nahoru. Screeny můžeš dát.
To továrko můžeš vyzkoušet, nic tím nezkazíš.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newer-giwe-upp 24. 3. 2017 18:26

Ok a to tam po tom trojhmatu najdu to co píšeš najdu hned nebo musím někde ještě harbošit

TAk to mám a ten knox warranty void 0x0 je 0x0 aspon to tak vypadalo. To je špatně?

Ty sreeny mi sem nejdou poslat jsou moc velky, nebyl by email nebo tak neco... Mě to prostě příjde jako nějaká chyba sowt nebo tak něco... divný. Divný že ty tapety co jsou přímo v tel jsou super a jak mají být.
newer-giwe-upp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mahonay 24. 3. 2017 19:50

knox 0x0 je v pořádku. email ti pošlu do soukromé zprávy.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod newer-giwe-upp 24. 3. 2017 20:01

Tak dobra zprava... super. Aspon ze tohle je ok. Napisu email a poslu fotky. Diky za pomoc!
newer-giwe-upp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bandas 29. 7. 2017 15:40

Ahoj, potřeboval bych radu (tak nějak si myslím ,že bude asi velmi jednoduchá) .
Zniče nic mi umřel telefon a nejde vůbec spustit ,jediné co dělá a to jen při vložení baterie je ,že zavibruje a asi na vteřinu naběhne startovací obrazovka pak zhasne a nic (to samé i při trojhmatu ,když ho udělám při tom vložení baterie). Nereaguje ani na nabíječku. Tak se ptám je po smrti ? Nebo půjde ještě nějak oživit? Díky moc.
bandas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 29. 7. 2017 15:52

Mohlo by to ještě možná být starou baterií.... ta mohla umřít
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bandas 29. 7. 2017 17:20

Baterkou to asi nebude ,teď jsem tam zkoušel druhou a dělá to samé. Mimochodem standardně přece nedělá mobil při vložení baterky nic ,tak proč se ten můj snaží jakoby hned startovat ? Když mám před vložením baterky připojenou nabíječku tak se startovat nesnaží ,nedělá nic ,ale ani nenabíjí.
bandas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků