Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sallyana 24. 2. 2015 00:57

Zdravím a mám velikánskou prosbu. Stala se mi velice nepříjemná věc. Z ničeho nic se mi ztratily kontakty z mobilu. Ale ne všechny.Cca 400 je jich pryč, 145 jich tam zbylo. Vůbec si nedokážu vysvětlit proč, jak,... :-! Jsem už starší ( 53 ), vůbec tomu nerozumím a jsem z toho hrozně nešťastná. Existuje rada? Pomůže mi někdo, prosím?
Sallyana
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 2. 2015 01:05

Obnovit ze zálohy třeba.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gfalk 24. 2. 2015 07:53

Zdravím,
Mám GT-I9506 Android 4.4.2
Cez OTA sa mi stiahol Android 5.0.1
Má niekto skúsenosti s touto verziou?
Aké sú zmeny oproti 4.4.2?

Ďakujem!
gfalk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 2. 2015 13:18

Sallyana píše:Zdravím a mám velikánskou prosbu. Stala se mi velice nepříjemná věc. Z ničeho nic se mi ztratily kontakty z mobilu. Ale ne všechny.Cca 400 je jich pryč, 145 jich tam zbylo. Vůbec si nedokážu vysvětlit proč, jak,... :-! Jsem už starší ( 53 ), vůbec tomu nerozumím a jsem z toho hrozně nešťastná. Existuje rada? Pomůže mi někdo, prosím?


A kde ty kontakty byly uložené? Telefon, Kontakty na googlu nebo simkarta? Pokud byly na gmailu (googlu) tak ten je umí obnovit tuším do 30 dní. Pokud byly na SIM nebo v telefonu a nemáte zálohu, tak bych řekl, že bohužel. Tady platí zálohovat, zálohovat a zálohovat !!!

I když tady píší, že to jde poměrně snadno...
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavek.1 25. 2. 2015 14:00

Dobrý den,
ví někdo, zda-li jde u S4 která má android 5.0.1 lollipop přidávat zástupce aplikací na zamykací obrazovku? Nemůžu na to přijít.....jde jenom vypínat a zapínat vstup do fotoaparátu, chci si tam dát aplikaci telefón a nějak to nejde...u kitkatu to šlo. dík za radu. :oops:
pavek.1
Junior

Odeslat příspěvekod PetrCi 3. 3. 2015 00:44

mám dotaz na otravné chování S4 (asi většiny samsungu s touchwizem... ?)

kdyz mam sparovane BT zarizeni (na poslech hudby), tak pokazde kdyz zapnu bluetooth, se mi objevi nabidka sparovanych zarizeni a musim si vybrat ze ho chci.. pritom v cistem androidu at uz 4 nebo i 5 co jsem mel na nexusu 4, se zarizeni kdyz bylo v dosahu pripojilo automaticky...

je nějaká možnost, prosím, jak tento otravný krok odstranit? a dá se vlastne v klidu mit pripojeno vic nez jedno BT zarizeni?

děkuju :)
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 3. 3. 2015 06:03

pavek.1: Je to neuveritelne ale opravdu na zamykaci obrazovku uz nelze pridat zadne aplikace krom fotoaparatu. Dekujeme do Samsungu :(
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod bruco 3. 3. 2015 09:34

5.0.1 pre i9505.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod p.lehky 3. 3. 2015 10:09

to značí oficiální jako ze sammobile?tam ji totiž ještě nevidím.. máš vyzkoušeno?
p.lehky
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bruco 3. 3. 2015 10:15

Podla Samsung-Firmware.net je to nejaky leak, ale podla fora to slape na 100%. Zatial ale nemam odskusane.
bruco
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 3. 3. 2015 17:51

Zkoušel jste někdo reklamovat ošoupaný stříbrný rámeček kolem displeje? Ten velký co jde vyměnit je v pohodě, ale ošoupal se mi ten slabý hned u displeje. Rok starý I9506. Jemné zacházení. Za tohle bych Samsung nakopnul. Vypadá to hrozně
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 3. 3. 2015 18:33

PetrCi píše:kdyz mam sparovane BT zarizeni (na poslech hudby), tak pokazde kdyz zapnu bluetooth, se mi objevi nabidka sparovanych zarizeni a musim si vybrat ze ho chci..
...
je nějaká možnost, prosím, jak tento otravný krok odstranit?
riesenie je jednoduche, nechaj si BT zapnuty po cely cas, nezerie to prakticky nic... ja pouzivam BT na pripojenie k BT interkomu v motorkarskej prilbe a na sparovanie sa s BT autoradiom v aute... ak by som mal stale zapinat a vypinat BT v mobile, tak mi z toho preskoci... :D Takze je stale zapnute a problem vyrieseny. Akonahle zapnem interkom na prilbe alebo zapalovanie v aute (teda standby autoradio), mobil sa k danemu zariadeniu pripoji... Fungujem tak uz od dôb SGS1. o<:)
zive: HP Envy x360 Conv. 13" (Ryzen5 4500U, RAM 8GB, GF AMD Radeon)
digiarena: Nikon D5000 + 18-105mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Samsung QE55Q80T + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S22U
THeBaNDiT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrCi 3. 3. 2015 18:56

tak ja to prave mam taky na BT v aute... ale autem nejezdim kazdy den... tak nepotrebuju mit nahore ",milion" ikon... a tak tam aspon nestraší B ... o trochu mene to zere... a kdyz jdu k autu, zapnu B... a prave nexus se umel hned pripojit, ale s4 se me nejprve zepta k cemu se chci pripojit... a nabizi i ty zarizeni co nejsou v dosahu :( ... ale chapu, reseni to je.. ale nelibi se mi :(
PetrCi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin Bednář 3. 3. 2015 20:34

PetrCi: a fakt se ti to automaticky nepřipojí? Muj taky zobrazi nabidku s BT zarizenimi. Ale nevsimam si toho a telefon se po chvíli automaticky pripoji k autu.
Martin Bednář
Junior

Odeslat příspěvekod Fleece 4. 3. 2015 12:40

bruco píše:5.0.1 pre i9505.


Tak jsem si firmware stáhl pro moji i9505, vše funguje na 100% a musím říct, že jsem nadšený. Material design a úpravy touchwizu se mi líbí, systém je docela svižný (oproti 4.4.2.), baterie zatím vypadá že drží OK (žádné drastické vybíjení).

Sice nechápu, proč Samsung zrušil možnost vstupu do nastavení z plochy přes levé tlačítko, ale dá se to přežít.

Za mě tedy Android 5 i nový Touchwiz palec nahoru, telefon zase dostal takový svěží vzhled, tak nemám opět důvod měnit za nic dalšího :-)

Pokud tedy někdo chcete nahodit oficiální build od Samsungu a nechcete čekat na OTA nebo Sammobile, vzhůru do toho, vše funguje parádně...
Fleece
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků