Samsung S3350 Chat 335 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Petr H.. 10. 10. 2012 18:36

Moc rád bych vyzvěděl jak to má Samsung Chat 335 s multitaskingem, zdali umí minimalizovat Javové aplikace. Vím že tohle uměl už před lety kupříkladu Samsung Shark, tak doufám že toto Samsung podporuje i nadále.

A jak je to se schématy? U Sharku byl vestavěný editor, kde se daly schémata vytvářet i nové...

Moc děkuju za info!
Naposledy upravil Fíla dne 14. 10. 2012 09:51, celkově upraveno 4
Důvod: upraven název tématu
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 11. 10. 2012 14:17

Děkuju, chtěl jsem mít tyhle informace dřív než mobil vůbec objednám a budu jej mít. Až se tak stane, nebude to pak už pro mě problém zjistit.
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 10. 2012 16:36

Multitasking neumí stejně jako S5610 a ve chvíli, kdy nemá editor témat i S5610, tak ho 335 taktéž nebude mít.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 11. 10. 2012 18:35

Ach jo, to mě moc mrzí. Doufal jsem že tenhle trend Samsung udrží. Škoda, velká škoda...!
Každopádně Samsung Ch@t 335 zkusím i tak, použitelný bude jistě i bez toho.


Od včerejška mám Samsung Ch@t 335 a nedaří se mi v Parlingu (v2.2.16) nastavit a zprovoznit účet FB chatu a ICQ, což by v Parlingu údajně jít mělo.

Vytvořil jsem si nový Parlingo účet, ten se v programu Parlingo přihlásí a jsem online. Ale nepřišel jsem na to kde se přidají právě ony účty FB a ICQ.

V programu je sice položka "Add services", ale když to otevřu, nenabízí to nic...

Moc děkuju za pomoc!
Naposledy upravil Fíla dne 14. 10. 2012 09:49, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 14. 10. 2012 18:48

Jo jo, tohle vím. Oficiální klienty mám, ale u nich díky absenci multitaskingu nepořídím být připojený u více kecálků najednou. Proto jsem chtěl Parlingo, které by to mělo snad umět. Ale nakonec jsem to (prozatím) vyřešil pomocí eBuddy - v něm můžu být najednou na FB, ICQ, GTalku a spoustě jiných...
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vituhlos 1. 7. 2013 18:17

Vím že je blbé obnovovat tuto diskuzi, ale dostal se mi tento telefon do ruky. A chtěl bych se zeptat jestli pro nej existuje firmware s českým jazykem. Telefon se mi dostal z belgicke distribuce :) .
Vituhlos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vituhlos 1. 7. 2013 21:18

Děkuji moc, scháněl jsem to největší dobu, až to ozkouším tak napíšu.
Vituhlos
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků