Samsung I8190 Galaxy S III Mini - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bobsch2 28. 3. 2015 13:21

Dobrý den, dostal jsem firemní telefon samsung i8190 galaxy s III, když prstem kliknu na ikonku
wifi nebo bluetooth tak sice načítá, ale za pár sekund hned vypne. Zkoušel jsem tovární nastavení a nic. Díky za radu
bobsch2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Said23 28. 3. 2015 19:29

Zdravím, mam Samsung S3 mini a nejde mi synchronizace fb s kalendářem. Vždycky když dám přidat účet do kalendáře tak se to začne připojovat k fb a pak mi to napíše ,,ZKUSTE ZNOVU JEDINÉ PŘIHLÁŠENÍ,, A to i když to zkusím přímo nastavení účtů. Nevíte někdo jak se to dá vyřešit,aby se to zase spolu sesynchronizovalo? Děkuji za odpověď.
Said23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matybullet 14. 4. 2015 13:31

Ahoj,
ráno jsem měla na svém Samsungu S3 mini 23 procent baterie, po jednom hovoru mi ukázal šest procent, dala jsem ho nabít ale nenabíjel se, jen vybíjel. Pořád mi to psalo abych ve správci úloh zrušila aplikace, které mohou bránit nabíjení, ale tam nic spuštěno nebylo. Telefon jsem dala i přes usb do pc nebo na jinou nabíječku, ale proces se opakoval. Nyní je vybitý úplně :( Potřebuju ho k práci a celkově ke komunikaci. Poradíte mi, kde je problém? Děkuji moc
matybullet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 4. 2015 14:11

Zkus tovární nastavení
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 14. 4. 2015 18:38

Nebo novou (jinou) baterku, to je tady pořád dokola...
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 29KL55 10. 5. 2015 00:32

Dobry den. Mam problem s mojim telefonem Samsung galaxy s3 mini( GT-I8200N )
Rozhodl sem se venovat tento telefon kamaradovy a tak sem sel do menu a v menu sem provedl reset tovarniho nastaveni. Telefon se vypnul a asi po dvou sekundach se opet zapnul. Na displeji se rozsvitilo logo samsung galaxy s3mini GT-I8200N a tam to i skoncilo mam ho v nabijecce uz pres tri hodiny a na displeji sviti porad to same. Muze mi prosim nekdo poradit co se stalo? Podotykam ze do te doby fungoval bezchybne. Moc vam predem dekuji za jakoukoliv pomoc.
Prosim piste my na e-mail lukyebay@gmail.com
29KL55
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 5. 2015 06:14

Zkus toto. Trojhmatem Power+Volume Up a Home se dostaneš do recovery módu a dáš data factory reset.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 10. 5. 2015 09:52

Ä vytáhnout baterku nepomohlo?
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod verdin 23. 5. 2015 07:41

Dostal jsem mobil Samsung S III mini GT-i8200N a chtěl bych, aby na jeho horní liště byl zobrazen % stav baterie. Ale v nastavení mobilu to nikde nemohu najít. U kolegy, který má Samsung I9070 Galaxy S Advance, to je v nastavení - zobrazení - zobrazit kapacitu baterie, ale já to tam nemám...Dá se to někde najít nebo vyřešit? Díky
verdin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 5. 2015 08:22

Přímo v nastavení telefonu to není. Jedině stáhnout aplikaci. Tady ale pozor na oprávnění, 90% aplikací na svítilnu a na zobrazení % je balast, který chce přístup i ke kontaktům a podobně.
Anonymni

Odeslat příspěvekod verdin 23. 5. 2015 09:04

A jakou tedy zvolit konkrétní a nenáročnou aplikaci jen na to ukazování % stavu baterie? Máte s nějakou dobrou zkušenost?
verdin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 5. 2015 10:08

Osobně jsem se na to vyprdl a nemám nic. Než si zasírat telefon zbytečným balastem...
Anonymni

Odeslat příspěvekod mmmjack 29. 5. 2015 20:38

To je divný, je možne že u 8190 ta možnost je a u 8200 ne?

EDIT: Viz. příklad screenu obrazovky... Určitě to bylo pod nastavením baterie jako položka, bylo to snad první, co jsem si nastavil :) Ovšem je dost pravděpodobné, že v té nové verzi to prostě nejní, takže leda root nebo nějakou appku, která to umí, ale ta zas může dělat nějaký jiný maglajs.

Na svém Nexusu 5 už jsem si zvykl, že v defaultu to taky neukazuje %, ale stačí na neodemčené obrazovce stáhnout horní lištu a hned se objeví, zas tak podstatný údaj to není :)

EDIT: teď jsem si vzpomněl, better battery stats appka neni spatna, umi omezovat nektere funkce pro usporu baterie, neni to jen nejaky balst no a nahore ukazuje ty procenta! Akorat normalne je placena, jen pres XDA forum se da stahnout jako plna, zkusím pohledat.
Tak je to tady: http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=2
Dole v příspěvku v citaci jsou odkazy ke stažení, je to ofiko XDA verze, tak zkus.


Viz obrázek.
Přílohy
n5vsS3m.png
Naposledy upravil Fíla dne 30. 5. 2015 04:58, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 5. 2015 22:54

s3 mini mate predpokladam po zaruce.xposed a gravitybox,aosp android a dalsich milion blbosti neresite,jako bonus zjistite co za krumpl je ui samsungu,bude to presednuti z trabantu do f1. :-)
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmjack 30. 5. 2015 10:06

Já raději přesedl rovnou na N5 :) a tam stojí za to i stock, konečně si nemám na co stěžovat, na 1. místě výdrž, která by u G2 byla sice ještě lepší, ale není to N5.
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků