Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nightgame 19. 7. 2015 18:02

Zdar, utopil jsem svůj note 2, vysusil a vše funguje kromě nabíjení. Nevíte nekdo o nějakým nabijecim docku kde by šla nabíjet baterka zvlášť? Diky
Nightgame
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 20. 7. 2015 23:09

Jo v lidlu prodavaly nabíječku s hroty pro všechny baterie a nebo nějakou z Číny :-)
https://www.youtube.com/watch?v=iHcKlngMZ1s
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod vakaruru 24. 10. 2015 11:14

Nevíte někdo čím může být, že mi na mobilu zmizí síla signálu, z např. 50% kapacity baterie se najednou objevi 8% a mobil se seká??
vakaruru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 10. 2015 12:02

Hard reset zkus.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vakaruru 24. 10. 2015 13:01

mysliš obnovit tovarni nastaveni??
vakaruru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 10. 2015 13:09

Jo, vyzkoušej. Jak často se to děje tady ta věc?
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vakaruru 25. 10. 2015 01:02

no několikrát za den. Musim Vždycky vyndat baterku aby se rozjel. A často se mi zobrazuje vybita baterie i když tam je třeba 80%. Za chvilku to spadne třeba na 5%. Myslim jestli neni problem s baterii.
vakaruru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hellebrand 25. 10. 2015 07:32

m.kv píše:Můžete mi někdo prosím potvrdit, nebo vyvrátit zda Note II zvládne 64 GB kartu?
Předem díky

Mám vyzkoušené, jak jsem ho koupil v dubnu 2013 ,tak 64 kartu "porovnal". Na štěstí mi to uznali na záruku, koupil jsem 32 rozdíl v ceně mě vrátili.
32 GB funguje bez problému.
Hellebrand
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 25. 11. 2015 23:06

Zdravím.
Mám dotaz. Doteď jsem neměl s tímto tel. problém, ale minulý týden mi začala vyskakovat obrazovka s vypnutím, restartem, atd., která nešla zavřít. Tak jsem tel. restartoval, ale už nenaběhl OS, vždy se objevilo logo Samsung, samovolné vypnutí a zase logo. Zkusil jsem vyndat baterii, bez odezvy. Při trojkombinaci (zapnutí + home + volume down) nenaskočila nabídka na factory reset, jen nějaké hlášení o problému s aplikací)
Vyndal jsem tedy baterku a nechal tel. až do večera ležet. Pak už naběhl normálně a znova se problém neobjevil.
Proč se ptám - je to známka možného odchodu tel. do křemíkového nebe, nebo se jednalo o náhodnou chybu? 10.1.2016 mi končí záruka, tak nevím, zda ho zaslat na reklamaci, nebo na to kašlat. Vzhledem k pověsti Samsungu ohledně reklamací se mi do toho moc nechce.
Kupováno na Mall.cz - sestavení v příloze
Screenshot_2015-11-25-21-27-08.png

Předem moc díky za reakce. V tel. se moc nevyznám, pokud bude něco potřeba doplnit, není problém
m.kv
Junior

Odeslat příspěvekod Ronni4077 26. 11. 2015 00:50

Nebylo zasekle vypinaci tlacitko? :-)
Ronni4077
Junior

Odeslat příspěvekod m.kv 26. 11. 2015 02:02

Ne nebylo. To jsem zkoušel.
m.kv
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek_II 9. 12. 2015 10:32

Dotaz: V kvetnu mi spadl mobil s naslednym pavoukem. Mobil vsak jede. Asi o pul roku pozdeji se mi na displeji objevily prepalene-vyblite barvy. Po restartu vse ok. O par dni pozdeji byl tmavy displej. Tlacitka evidentne sly-po pameti jsem delal restart
Pokud nekolikrat zmacknu vypinaci tlacitko, tak displej naskoci.
Je mi jasne,ze obrazovka se porouci pryc. Jen se ptam, jestli nasledkem padu se treba neuvolnil nejaky kontakt, a tak by nestacilo jen neco utahnout atd. Diky za rady.
Ludek_II
Junior

Odeslat příspěvekod pentaroth 23. 2. 2016 11:35

Hojte! Tak me to taky potkalo. Telefon mi spadnul asi z 20 cm a pavouk jak pes:-) Chtel jsem se zeptat,jestli nevite nejaky link,kde koupim to sklo a nejake to lepidlo na to? Do servisu za 2k to nedam,to uz nema cenu... Tak bych to prubnul doma... Dikas,M.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 23. 2. 2016 12:34

Měl jsi krycí sklo na displeji ? Nebo jen fólii nebo nic ? Jen tak pro zajímavost.
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pentaroth 23. 2. 2016 12:40

Mam folii. Myslim,ze by to nezachranilo ani to kryci sklo. Spadnul hranou na hranu kachlicky... Tak myslim,ze by to nepomohlo...
pentaroth
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor