Samsung N7100 Galaxy Note II - obecná diskuze

Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy Note 4, S5611...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 5. 2015 06:34

U toho mého LG se ta skvrna objevuje občas stále. Manželce která teď ten telefon používá jako sekundární jen na internet to nevadí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fargl 23. 5. 2015 10:11

Doporučuji odnést zpět do servisu. Vypadá to na špatnou montáž, dotykový panel se dotýká dispeje a pak to vytváří tyhle jakoby mastný skvrny.
Fargl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pentaroth 18. 6. 2015 11:41

Hojte! Hodim to sem. Porad jsem nejak neprisel na to, jak zalohovat moje kontakty na ucet google. Synch.mam zapnutou a kdyz dam v kontaktech zobrazeni kontaktu na googlu, tak tam jsou nejake 2. Ostatni vubec. Dikas. M.
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 6. 2015 13:19

A opravdu je ukládáš do google účtu a ne třeba do telefonu či jiného účtu?
Podívej se na nějaký kontakt přes úpravu kontaktu a tam by mělo být patrné kde se kontakt nachází.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pentaroth 18. 6. 2015 14:53

Prave, ze mi to do toho Google uctu nejde ulozit. Musel bych jeden po druhem je prepsat. Ale potom nechapu, proc mi nejede ta synchro. Viber etc, tak tam jsou v poho, ale Google vubec...

Uz se mi to asi povedlo. Musel jsem to exportovat na sd kartu a pak to pretahnout na Google. Ale pak nechapu, na co tam je ta synchro., kdyz to stejne nepremava....
pentaroth
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 6. 2015 15:46

Tak synchronizuje se to co je k tomu účtu přiřazeno. Vytvoříš nebo edituješ kontakt přiřazený ke google v telefonu a po synchronizaci je změněn i v google účtu a naopak.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nagano80 18. 6. 2015 15:47

Mě to fungovalo jak na Note 2 tak na Note 3 úplně v pohodě ale záleží taky jestli máš zapnutý internet v mobilu. Jinak obnova kontaktů z Google je super obnoví i oblíbené. Ale teď taky všechno řeším přes Samsung zálohu
Samsung Galaxy Note III

ASUS K53SD-SX141V
Dual Core Intel Core i5-2450M
2.5GHz,TB až 3.1GHz
4GB RAM DDR3
NVIDIA GeForce 610M (2GB)
500GB HDD
Nagano80
Junior

Odeslat příspěvekod Samsung_podpora 24. 6. 2015 10:15

Ahoj Pentaroth,

s nastavením synchronizace kontaktů Vám můžeme pomoci na naší zákaznické lince 800 726 786. Naši technici s Vámi prověří potřebná nastavení, nebo si můžete rezervovat termín pro podporu prostřednictvím vzdálené správy.

Tato služba je zcela zdarma a probíhá tak, že v domluvený čas budete kontaktován naším technikem, který se vzdáleně připojí k Vašemu Note2, samozřejmě s Vaším dohledem a svolením. Po té Vás celým procesem provede krok za krokem a tím také nastavení realizuje.

Pro připojení pomocí vzdálené správy je třeba mít instalovanou aplikaci Smart Tutor. https://play.google.com/store/apps/deta ... pport.aas2
Samsung_podpora
Zástupce výrobce

Odeslat příspěvekod m.kv 14. 7. 2015 10:50

Můžete mi někdo prosím potvrdit, nebo vyvrátit zda Note II zvládne 64 GB kartu?
Předem díky
m.kv
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 7. 2015 11:21

Bezproblemove. Mam tam uz druhou rychlejsi od Sandisku a jede bajecne. Vubec bych se nedivil kdyby fungovaly i 128 gb. :)
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod m.kv 14. 7. 2015 12:37

Díky. Objednal jsem bez přemýšlení.... :-D a pak mi teprv cvaklo, že bych měl ověřit. Těch 128 by bylo taky super ;-)
m.kv
Junior

Odeslat příspěvekod Nightgame 19. 7. 2015 17:02

Zdar, utopil jsem svůj note 2, vysusil a vše funguje kromě nabíjení. Nevíte nekdo o nějakým nabijecim docku kde by šla nabíjet baterka zvlášť? Diky
Nightgame
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roda 20. 7. 2015 22:09

Jo v lidlu prodavaly nabíječku s hroty pro všechny baterie a nebo nějakou z Číny :-)
https://www.youtube.com/watch?v=iHcKlngMZ1s
Roda
Junior

Odeslat příspěvekod vakaruru 24. 10. 2015 10:14

Nevíte někdo čím může být, že mi na mobilu zmizí síla signálu, z např. 50% kapacity baterie se najednou objevi 8% a mobil se seká??
vakaruru
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 10. 2015 11:02

Hard reset zkus.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor