Samsung I9070 Galaxy S Advance - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 2. 2014 06:56

Proc jste se telefonu zbavovali tak jednoduse? Me ceka treti oprava, toho stejneho bordelu a ocekavam vyplaceni 8 tisic zpet..mam ted nove navic zdarma Nokii Lumii 520 a jiste vim, ze jakmile dostanu penize za tento nepovedeny tamtung, tak novy android telefon porizovat nebudu..mozna i ozelim diodu na mobilu,zustanu jen se zakladnim windowsem a penize pouziju na rozumnejsi veci..
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kar666 4. 3. 2014 21:57

Ja se ho uplne nezbavil, dal jsem ho drazsi polovicce a 4lete htc wildfire slo do supliku.
Ja byl s sgsa spokojenej. Pekne fotky, u me nepiskajici video. Po takrka dvou letech sklo bez skrabance. S modnutou ROM dobra vydrz baterky 3-4 dny. Nebyl problem se signalem, stabilitou aplikaci, fixama gps. Za me tedy povedeny telefonek.
Ted si budu hrat nejakou dobu s lenovem s650 z ciny za smesnych 3,500. Mam ho tyden a maximalne spokojen
kar666
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 4. 2014 18:12

dnešním dnem dobojováno s britexem a po třetí stejné závadě (pískání videa) byly vyplaceny všechny peníze zpět..takže páček Advance a jdu se podívat na něco výkonějšího a odladěnějšího..
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fvs1 12. 6. 2014 06:25

Ahoj, mám verzi od T-mobile I9070P, android 2.3.6. Chci na něm zprovoznit kvalitní volání přes VoIP, ale mám problém s odchozím hlasem - občas je nesrozumitelný (jako by vypadávali pakety - Problém ale není v připojení, ale v telefonu).
Nemám možnost použít nativního klienta SIP (tu možnost tam T-mobile nedal), vyzkoušel jsem CSIPSimple, Sipdroid, nakonec jsem skončil u Zoiper. Problém je ale se všemi těmito aplikacemi přibližně stejný.
Máte nějaký nápad?
fvs1
Junior

Odeslat příspěvekod readjo 22. 8. 2014 17:04

Dobrý den, moc Vás prosím o radu , tento telefon SAMSUNG I 9070 nemám ani rok a cca 14 dní se samovolně vypíná a opětovně zapne cca 15x za den :-( Zkoušela jsem i nastavit ,,tovární nastavení,, ale bez úspěchu :-(. před vypnutím se objeví tento anglicky psaný text( který jsem v překladači přeložila, moc prosím o radu co s tím, děkuji Renča :

Kernel panic.
Please connect the Phone to PC enable capture and Press the volume down key to get the kernel log. Repeat if required. Press volume up to enter upload mode

Kernel panic.
Prosím, připojte telefon k počítači umožní zachytit a stiskněte tlačítko pro sníľení hlasitosti získat log jádra. V případě potřeby postup opakujte. Stisknutím tlačítka hlasitosti pro vstup do režimu nahrávání
readjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 23. 8. 2014 00:49

Je v záruce, tak reklamace.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Janina65347 31. 8. 2014 14:47

Dobrý den, jelikož mám podobný problém a jsem začátečník, prosím o radu. Mám Samsung Galaxy S Advance i9070P, měla jsem Android 2.3.6., mám mobil rok a půl, dostala jsem ho jako dárek. Ze začátku se sekal trochu při focení. Po půl roce jsme se synem pomocí Kies aktualizovali Android na verzi 4.1.2. Od té doby se seká více a více při focení, otevírání a zavírání aplikací nebo se celý restartuje, je pomalý,při připojení datovým kabelem hlásí, že nemůže přečíst software. V Samsungu mi doporučili zatím tovární nastavení. Píšete,že dle rady jste postupoval...Prosím o radu, jak na tovární nastavení, postup ... Pak uvádíte, že tovární nastavení nestačí, já si osobně myslím, že mám něco ze softwarem? Prosím o radu, jak jste dále pokračoval. Lze také nechat si mobil otestovat nebo na základě nějakých aplikací zjistit, zda či ta nebo jiná aplikace je vhodná pro Android 4.1.2. Stahuji jen aplikace z Google Play. Přiznávám, že jich mám naínstalovaných více, dost jsem jich už odinstalovala. Prosím o radu a děkuji, Janča (email: malelansun@seznam.cz)
Naposledy upravil Fíla dne 31. 8. 2014 18:44, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněno nadměrné řádkování
Janina65347
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 9. 2014 00:01

co doporučuji já je tento postup: vydržet necelé 3 měsíce reklamací s náhradním mobilem a reklamovat lagování přístroje s android 4.1.2, dále bych se zaměřil a to jako první na pískání videa, ideálně nahrát video a předvést na prodejně, opravdu v pozadí otravně píská a donutit prodavače o dopsání, že se závada na prodejně projevila..Když to zabsolvujete 3x, snad vám vrátí peníze..Pokud vám, pro mě dnes už dětský telefon s cenovkou do 2 tisíc, vyhovuje, reklamujte ho taktéž a zůstaňte na staré, přesto odlané romce s androidem 2.3.6..každopádně většina dnešních apk a věcí funguje až s telefony s androidem vyšším, jak 4.xx
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petula00 14. 2. 2015 15:41

Zdravím.Přes dva roky mám SGS Advanced.Teprve nedávno jsem jej z zaktualizoval na Jely Bean.Ale protože dost často zamrzal ,tak jsem znovu nainstaloval zpět Gingerbread 2.3.6.Potud v pohodě.Ale před Jely beanem a při něm jsem si mohl(nějak se mi to podařilo,ale už nevíim jak)doplnit nastavený nainst.melodie v Nastavení/Zvuk/Vyzv.tón telefonu)pro příchozí hovory) doplnit svýmy melodiemi v mp3.To mi bohužel nyní nejde.Pro Oblíbené a jednotlivé kontakty mohu nastavit jakoukpoliv melodii např z exter.SD.Ale pro většinu kontaktů a cizích čísel nastavovat svoje oblíb.melodie by byl docela opruz.
Proto má otázka.Dá se nějak to nainstal.vyzvánění třeba přes rot doplnit o svoje melodie?A kde je to v rotu sw uloženo?
Jak sem na začátku uvedl,dříve se mi to nějak kopírování povedlo,ale teď už nevím jak.

EDIT: Vyřešeno.
Petula00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iXiX 8. 10. 2015 18:20

Koopil sem si rozšířenou baterii 3200mA s krytem, pochopitelně BEZ NFC... Zkoošel už někdo z origoš krytu vypreparovat původní NFC anténu a narwat ji nějak na ten nový kryt?? Jestli to jde, šel bych do teho!!
iXiX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Little L 6. 11. 2015 13:32

Ahoj, mám tento telefon a než si pořídím nový tak mu chci dát ještě šanci. Chci teď zkusit root aby se daly odstanit nějaké zbytečné věci. Mám na něm ale pořád Android 2.3.6 - nebyl důvod aktualizovat a používám stejně jiný launcher. Když čtu na fórech jak se některým telefon po aktualizaci na 4.1.2 seká a píská video, tak z toho mám docela obavu. Některé appky už sice na 2.3.6 nejde nainstalovat ale nějak zásadně je nepotřebuju. Přesto nevím jestli zkusit jen rootnout 2.3.6 nebo aktualizovat na 4.1.2 a root až potom. Která varianta je méně problematická?
L :)
Little L
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bennybull 6. 11. 2015 16:52

Když něco funguje proč to měnit? Já mám note 4 a pořád sušenky a tady už se vrchní těší na meloun..jediný co to přinese nové problémy..a že jsem tech samsungu měl
bennybull
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků