Samsung S8600 Wave III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mareg 10. 9. 2012 12:36

Zdravím.
Bacccardi píše:Dobrej, poradte mi nefunguje mi Samsung Apps když to zapnu objeví se tam probíhá inicializace služby Samsung Apps a nic se neděje, tak co mám dělat?Poradte a ještě napište jak to mám provezt. Moc dík

Asi nemáte nastavený přístup. Zkuste se podívat někam do služeb, nastavení jména a hesla pro přístup k SamsungApps

-- 10. 9. 2012 13:46 --

Zdravím a měl bych dva dotazy.
- Zkoušel někdo na Wave III nainstalovat Android 4+?
existují postupy pro instalaci na S8500, ale použitý Android asi nepojede
na 8600
a pak ještě existuje nějaká aplikace pro instalaci, ale chtějí poslat placenou SMS a
nevím jestli to není nějaký podvod, zkoušel to někdo?

- Nevíte někdo jak poslouchat hudby přes "obyčejné" mono BT sluchátko?
pro Android i iOS jsou aplikace (BTMono), ale pro Badu jsem nic nenašel.

Díky
--
Mareg
Mareg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 12. 9. 2012 12:08

Viber pro Bada 2 a zatím telefony Wave 3 a M je ke stažení v appstoru.
http://www.mojebada.cz/forum/15-instant ... iber#46331
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 23. 9. 2012 15:18

Jakej je vlastne ten wave 3 ? Cetl jsem uz mnoho recenzi ale starsiho data, kde bylo treba ze se prostredi obcas nechutne sekne, je zmatene udelane (vraceni zpet) a celkovej dojem ze systemu nic extra, tak me zajima jestli se na to udelaly nejake aktualizace a v jakem stavu to v soucasne dobe je. Telefon se mi celkove libi a co potrebuji by mi splnoval. Hlavne co se tyka nahrady za mp3 prehravac, lepsi hudebni telefon asi neni a nejaky velky padlo za 15 klacku nechci.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miloš M. 24. 9. 2012 14:41

Pro TOPES: Sekne se asi tak 1x za měsíc a půl...obvykle se za chvilku vzpamatuje, výjimečně je třeba provést restart...skoro mám pocit, že jiné modely i s jiným OS mají takové potíže častěji :)
Systém mi přijde přehledný, vracení zpět je ok. Pořizoval jsme si "trojku" hlavně kvůli dobrému foťáku a kvalitnímu přehrávání hudby, s obojím jsem moc spokojený. Tady jsou podporované formáty obrázků, videa a dalších:
Obrázek bmp, jpg, gif, png, tif, wbmp
Video 3gp, mp4, avi, divx, mkv, wmv, asf
Hudba mp3, aac, 3ga, m4a, wma, flac, ogg (vorbis)
Zvuk wav, mmf (ma2, ma3), xmf, imy, midi, amr
Ostatní vcs, ics, vnt, doc, docx, pdf, ppt, pptx, txt, xls, xlsx
Naposledy upravil Fíla dne 24. 9. 2012 15:36, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
Miloš M.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2012 18:07

diky, tak asi to bylo vlastnosti prvnich modelu trojky. To vraceni, hele psali ze jednou se vracis nejakou sipkou a podruhe zase v necem jinem se vracis cervenym tlacitkem nebo cim ze to. Asi se na nej nekde juknu osobne. Jak je na tom s vydrzi ? Mel sem tejden solu a zadna slava to nebyla, navic nemela vymenitelnou baterku. Ono sice puvodne jsem chtel android, ale defacto sem si tam stah jen angry birds, klienta na torrenty a snad jeste nejaky blbosti ktery byly beztak plny reklam, takze jsem tak nejak presvedcenej, ze mi bude stacit mobil na volani,sms, 4 palcovej displej, kvalitni fotak + audio vystup do sluchatek a internet. Tohle by mel splnovat. Ten android mi navic prisel takovej neprehlednej. Kazdy nastaveni nekde jinde, aspon mi to tak prislo, nevim uz ani.
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 24. 9. 2012 19:02

ad šipka zpět: ta vrací vždy do předchozí úrovně. jsi-li hluboko v menu a chceš se dostat na hlavní obrazovku, použiješ "červený telefon"
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 24. 9. 2012 20:44

tak nebyl recenzent pri smyslech nebo ja uz nevim. Vim, ze se cervenym nebo proste nakym prostrednim tlacitkem vzdycky da na home screen. Ja to z recenze chapal tak, ze treba z menu hudby des o uroven zpet sipkou ale treba uz z vyberu dane pisnicky vyskocis jen cervenym telefonem o krok zpet
Huawei ascend G620s
Topes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sumerian 25. 9. 2012 18:45

Vždyť to píšu. Červeným tlačítkem se dostaneš vždy na hlavní obrazovku. myslím, že to zbytečně řešíš. na ovládání si zvykneš tak jako na každém telefonu.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod birken 27. 9. 2012 20:02

Zkoušel jsem si flashnout telefon z firmware S8600BOKK6_TPLKK7 na S8600XXLB1S - 8600OXALB1 po přehrátí jsem zapnul telefon a naskočení loga Bada a poté obrázku sim karty se telefon vždy restartuje máte s tím někdo zkušenosti nebo radu jak to opravit? Díky

EDIT: A ještě se chci zeptat kterej firmware je nejnovější, kterej bych tam mohl nahodit? A není někde ke stáhnutí českej firmware? Díky

EDIT 2: po nainstalování verze S8600XXLA1_S8600DBTLB1_DBT se mi po nastartování systému beží 3 vteřiny a vyskočí světle modrá obrrazovka a nápisy Platform "so" checking is failed... a Platform "so" modification is detected... co stím? nevíte někdo?
Naposledy upravil Fíla dne 3. 10. 2012 14:06, celkově upraveno 2
Důvod: edituj příspěvky!
birken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miloš M. 3. 10. 2012 13:43

Pro Topes:
Výdrž baterky je z mého pohledu v pohodě, když telefon hodně využívám (nějaký film, delší poslech hudby) vydrží celý den v pohodě (spíš o něco déle). Pokud ho používám jen "občas", drží 2 dny s přehledem...na tuhle kategorii "founů" mi to přijde dobré. Jo, jasně - obvykle mám stažený jas displeje, to hodně snižuje spotřebu.
Miloš M.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bacccardi 14. 10. 2012 20:21

Chtěl bych se zeptat jestli je jako aplikace měřič jak dlouho volám? Díky

EDIT: Dobrej, chtěl bych se zeptat jestli existuje aplikace která vypne mobil třeba ve 20hodin? Děkuju
Naposledy upravil Fíla dne 15. 10. 2012 08:04, celkově upraveno 1
Důvod: edituj příspěvky!
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 15. 10. 2012 07:17

Měřič volání jako aplikace není, je pouze aplikace měřič stažených dat přes operátora. Automatické vypínaní mobilu v osm večer, na to taky není aplikace.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 24. 11. 2012 20:06

Zvažuji, že bych Wave III koupil mamě na Vánoce, neb se již taky dožaduje nějakého smartphonu. A viděl jsem naživo Wave II, Bada mě dost zaujala, výdrž telefonu oproti mému iphonu byla dobře trojnásobná a Wave III se mi celkem líbí. Váhám ale právě kvůli BadaOS. To, že se líbí mně, neznamená, že se ho mama (52let) naučí bez problémů ovládat. Tak se ptám - máte někdo zkušenost, jak je na tom Bada a generace padesátníků? Nebo mám jít spíš do Androidu? 14k za iphone se mi nechce dávat, když jsem si jist, že 90% provozu bude volání a sms, zbývajících 10 možná email a facebook...
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 27. 11. 2012 14:15

A jaké hry bude mamka hrát? :-D Já bych byl za těchto okolností pro Badu z důvodu právě té delší výdrže. Nevím jestli by se mamce líbilo cpát telefon každý den na nabíječku.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 27. 11. 2012 15:55

No právě, herní platformu nijak zvlášť nepotřebuje ;-)
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků