Samsung S8600 Wave III - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Palci92 22. 12. 2012 21:04

Ahojte. Odkedy som zmenil operatora tak mi telefon nezobrazuje mena z kontakt listu. Ak mi dotycny vola a mam ho ulozeneho +421xxx tak mi nezobrazi meno ale iba cislo v tvare 09xxx :-S
Ale ak mi napise SMS tak ulozeny kontakt v tvare +421xxx mi ukaze meno, no v druhom pripade 09xxx mi ukaze cislo. Cize znamena to tolko ze pod jednym menom musim mat ulozene dve cisla a to jedno v tvare +421xxx a druhe 09xxx >:-( ,
Uz som dal aj factory reset a nepomohlo to ba dokonca som skontroloval ci nemam nejake kontakty dva a viac krat.

Myslite si ze je to operacnym systemom BADA?
Palci92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dopsler 1. 1. 2013 14:41

Ahoj, existuje program pro badu přes který by šli stahovat videa z youtube v telefonu? Díky
dopsler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 30. 1. 2013 08:00

sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richie90 3. 5. 2013 16:49

Zdravim!

Můžu mít dotaz ohledně facebooku v tomto mobilu? Normálně jsem se přihlašoval na fb přes prohlížeč, pak když jsem se jednou odhlásil (chtěl tam kamarád) tak už se nejde přihlásit :-( Vždycky to načítání jakobyzamrzne.. Nevíte co s tim může být?


Děkuji
Richie90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sumerian 3. 5. 2013 17:56

zkus v nastavení prohlížeče povymazat všechno co půjde. historii, cache atd. a když to nepůjde, je tu ještě aplikace přímo pro facebook v samsung aps :-)
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richie90 3. 5. 2013 18:04

Promazával jsem vše, ale stejnak to nejde :-( ta aplikace je naprd, to vypíná mobil a neaktualizuje se sama...
Richie90
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xsarafobie 7. 1. 2017 14:57

Zdravím všechny znalé problematiky.
Mám dva mobily wave - jeden řady 2 už je před smrtí, takže ho neřeším. Druhý WAVE 3 jsem měl ve stavu "jak nový" a chtěl ho prodat, tak jsem ho dal do továrního nastavení. A nyní problémy:
1) po smazání dat a novém spuštění se mi často stávalo, že po restartu se prostě znovu musí zadávat základní nastavení - Jazyk, čas atd. - chyba systému?
2) zkoušel jsem kontaktovat samsung - poslali mne k šípku, že tento OS už nepodporují a jakýkoliv problém je pro ně neřešitelný, nicméně děkují za zájem a rádi pomohli.... - podpora Bada 2.0 není, ale nedohledal jsem ani žádné aplikace, které by se daly znovu nainstalovat třeba stáhnutím a instalací z SD karty....
3) už tu zaznělo - pokus na instalaci Androidu, byť starší verze - klidně bych do toho šel, ale prostě neexistuje aktivní odkaz... vše smazáno. Že by práce samsungu s.r.o.?

Používáte ještě někdo tento super telefon? Máte někde uložené webovky, kde by se dalo něco stáhnout, instalovat?
Díky moc všem ochotným s konkrétní radou!
xsarafobie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 7. 1. 2017 15:43

Podivam se, ale obavam se, ze i ja jiz vse k Bade vymazal.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xsarafobie 7. 1. 2017 17:41

Díky za ochotu - zajímám se např. o možnost nějakého překladače "offline", možnost facebooku (verze v badě je nepoužitelná - při přihlašování padne) nebo o nějakou další užitečnou aplikaci dle možností... Hry moc nemusím, ale kdyby byla nějaká slušná - syn by si možná sem tam zahrál....
xsarafobie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 7. 1. 2017 18:37

Doma budu az zitra, tak projedu PC. Kdyz se ti do dvou dnu neozvu, tak jsem nic nenasel.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků