Samsung S7330 - nepřipojí se v PC Studiu

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 21. 7. 2011 19:56

zdarvím, prosím o instantní radu: mám náhradní telefon samsung s7330 a potřebuju ho synchroinizovat s outlookem. nemám kabel, jen BT. Nikdy sem samsungy neměl, nevím jaké vyžadují fígle v praxi od uživatele.

ve počáítači W7 64bit je telefon připojen a spárován snad správně.

stahl jsem si Samsung_PC_Studio.exe, nepodařilo se připojit. Stahl jsem si ze stránek samsungu New_PC_Studio_1.5.1.10064_2, "byl připojen neregistrovaný telefon a komunikace nemuže pokračovat".

Co mám dělat? potřebuji synchronizovat s outlookem a nemám celý týden na laborování s tím. děkuji za rychlé rady.

na jiném počítači, notasu s Vistami, v programu New PC studio, opět "byl připojen neregistrovaný model".

zkouším nyní jinou verzi PCstudia, a to verzi Vista320.

EDIT: na 2 počítačích (vista a w7 64bit) jsme vyzkoušel verze pcstudia 320 a 7.2.24.9 a nic. prostě nic. prostě se přes BT nepropojí s PCStudiem. vrrrrr

72249: cannot autenticave the phone.
320: už si nepamatuju.

eh, kašlu na to. idiotkský samsung. pořeším synchro jinak s jinými přístroji.

Mobiledit samsunga načte, ale mobiledit asi neumí synchronizovat, co jsem ho zkoušel. takže zase nic. ale aspon připojil a načetl, kdyby se někomu hodilo.
Naposledy upravil Fíla dne 22. 7. 2011 18:39, celkově upraveno 2
Důvod: Upraven název tématu, příspěvky sloučny. Příště edituj tlačítkem UPRAVIT a zvol vhodnější název tématu.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků