Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mahonay 9. 4. 2012 08:53

Refael
Pokud myslíš ICS 4.0.4 tak to je custom romka která není 100% funkční a je to v podstatě pro ty co si rádi hrajou s telefonem.Pro SGS2 jsou zatím oficialní ICS 4.0.3 a ty si můžeš flešovat přes Odin i bez rootu.No ale pokud by jsi si chtěl zazálohovat složku EFS (doporučuju) tak na to už je root potřeba.Jinak klidně si ho rootni,nic složitého na tom není akorát stratíš záruku a nejdříve si někde prostuduj jak to vrátit do původního stavu třeba kvůli záruce např.odstranění rootu,změna CSC kodu,který se ti neoficialním flešováním přepíše atd.Opravdu se do toho moc nehrň a nejdříve si všechno nastuduj,je dost for kde vše najdeš.To je jenom odemne taková rada :-D
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtommyx2 9. 4. 2012 09:38

mahonay: Momentálně mám Custom ROM, custom kernel s rootem. Chápu to dobře, že když budu chtít telefon posílat na reklamaci, tak musím nahrát přes odin stock ROM a počítadlo vymazat Jigem? Ale jak je to s rootem? Telefon jsem rootoval v programu unlockroot a custom kernel siyah jsem flashoval přes odin.
Samsung Galaxy i9100 S2
Android 4.1.1 AOSP Jelly Bean SuperNexus ROM
xtommyx2
Junior

Odeslat příspěvekod mahonay 9. 4. 2012 10:19

No a o tom to je si nejdříve nastudovat jak to vrátit zpět ;-) V custom romce vynulovat počítadlo flešů pak fleš ofiko rom.Kdyby jsi přímo flešl ofiko tak Jig ti fungovat nebude protože je tam nový bootloader který s jigem nekomunikuje a musel by jsi zase flešnout přes Odin Old bootloader který už právě v custom romkách je.A rootu se zbavíš právě tím flešnutím ofiko romky.A pak přepsat CSC kod k tvé distribuci.
Než se na něco zeptáte použijte políčko hledat
mahonay
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidofido 10. 4. 2012 17:47

ahoj, chci se zeptat jestli je velky rozdil mez verzi i9100 a i 9100G

Dekuji
sidofido
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gogocar 10. 4. 2012 17:54

Samsung Galaxy S II i9100 :
Omega - AOKP android 4.0.4 + Nova launcher Prime
gogocar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mila.ozzy 12. 4. 2012 17:01

Zdravím všechny ,mám samsung galaxi S2 a praskl mi displey jelikož jsem zháněl všude možně po různých firmách v česku tak displey stojí 4500kč.Já ho sehnal za 2500kč cca rok starej ale zachovalej.levněji asi u nás sehnat nejde snad ze zahraničí moc jsem to nezkoumal ale na gugelu mě to našlo nějaký stránky a tam bila cena cca280-350 eu
mila.ozzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ingbrzy 14. 4. 2012 08:44

A co chces od nas...?
________________________________________________________________

SAMSUNG GALAXY SII i9100
HyDrOG3N-ICS (AOKP) -> Android 4.0.4 + APEX Launcher

SAMSUNG GALAXY S i9000
AOKP -> Android 4.0.4 + APEX Launcher
ingbrzy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 14. 4. 2012 12:09

Když se připojíte na email přes IMAP (například na seznam), tak vidíte třeba i emaily odeslané, koš apod? Já vidím jen přijaté.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 14. 4. 2012 12:31

Kdy že má být ICS pro ČR? Nečetl jsem někde..začátek roku, později začátek dubna...?

Samsung dlouhodobě podporuju, ale tohle mě fakt štve. Jak prdí na zákazníky. Proč sakra nemůžou napsat datum, kdy bude? To mám pořád jen čekat na smilování a čekat, čekat, čekat...a každý den kontrolovat jestli už to náhodou není?
beat
Junior

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 14. 4. 2012 12:51

Honza20 píše:Když se připojíte na email přes IMAP (například na seznam), tak vidíte třeba i emaily odeslané, koš apod? Já vidím jen přijaté.


Levý tlačítko, volba Složky..
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod Refael 14. 4. 2012 14:11

Dobry sobotni den,

mam problem s Kies:
po pripojeni SGS 2 k PC Kies mi to pise nasledovne:
"Aktualni rezim pripojeni neni aplikaci Kies podporovan.
Please check USB Settings.
Setting=Application-Development-USB-Debuging(x))".

Sel jsem presne podle navodu,ale at to v telefonu vypinam ci zapinam,stale me to ukazuje tu samou hlasku.Nic se nemeni.

Nemate s tim nekdo nejake zkusenosti?
PROSIM poradte mi!!!

Predem DEKUJI MOC za odpoved!!!
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod Honza20 14. 4. 2012 16:09

lukas_repsol píše:
Honza20 píše:Když se připojíte na email přes IMAP (například na seznam), tak vidíte třeba i emaily odeslané, koš apod? Já vidím jen přijaté.


Levý tlačítko, volba Složky..

To jsem samozřejmě zkoušel, ale to mi stále hlásí "prázdné". Tobě to funguje, že vidíš i emaily v koši apod.?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 14. 4. 2012 17:42

Zdravím.
Jakou navigaci bych tam mohl dát ať šlape bez problému,popř.nějaký link odkud ji sosnout.Slyšel jsem o Aido primo že je dobrá.Dík za reakce.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Sachmar 14. 4. 2012 19:03

Skusím dám vědět DÍK KAMARÁDE!
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Bruttus1 14. 4. 2012 20:34

Sachmar píše:Zdravím.
Jakou navigaci bych tam mohl dát ať šlape bez problému,popř.nějaký link odkud ji sosnout.Slyšel jsem o Aido primo že je dobrá.Dík za reakce.


Dobrá navigace je IGO My Way ve verzi 8.4.2.139242 přímo pro android. Výhodou je že nahraješ i mapy a nemusíš mít zapnutou 3G sít.

Chci se zeptat na jiný problém. Několikrát se mi stalo že jsem dostal opakovanou SMS, třeba 4x.
Odesílatel ji poslal jen jednou. Na dotaz u operátora T-Mobile mi bylo řečeno že SMS jejich systém pošle na příslušné číslo a někdy je to číslo nedostupné tak ji odesílá opakovaně. Říkají že je to chyba v telefonu, v mém případě Samsung i9100, ICS 4.0.3. Nesetkal jste se s tím někdo? V předchozí verzi 2.3.5 to nezlobilo.
SGS2
Bruttus1
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků