Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod preludeman 3. 11. 2012 14:46

Mě to bere zhruba po deseti procentech, nejvíc bere display, kolem 40%...mám tedy automatickou regulaci jasu, což znamená že skoro celý den to frčí na maximum... Jo a mimochodem s3 už dostává JB, tak někdy v létě bysme ho mohli taky dostat ne? :-]
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod LikeableBoy 3. 11. 2012 16:24

Systém Android 7% a OS Android 3% . Aktuálně jsem dnes dosáhl výdrže 2 dny a 12 hodin, při normálním využití (stále zapnutý net, trochu Bad Piggies, sem tam volání, displej aktivní 40%).
Samsung Galaxy S2 32GB SD + 2100 mAh battery pack
LikeableBoy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas_repsol 3. 11. 2012 18:59

měl sem v ruce note2 a hooodně o něm uvažuju... rok mám bílý S2, tak ještě rok záruka, je to šedivka, původně německý vodafone, teď nebrand. polák, stoprocentní stav. bez škrábance... neměl by někdo zájem?
lukas_repsol
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1001 4. 11. 2012 08:26

_ghost_ píše:zdravim.. chci se zeptat tech co maji ofiko verzi 4.0.4 bez brandu.. kolik % vam vytezuje System Android a OS Android? Mne konkretne System Android 24% a OS Android 6%.. neni to hodne?


JE to hodně. Přecházel jsem nedávno z GB na 4.0.4. Reset a wipe jsem dělal jak před instalací, tak po. Systém android byl stále v žravosti hned za displayem a baterie mizela před očima. Už jsem se s tím smířil. Pak se mi ale něco nepovedlo a šel jsem dělat daší tovární nastavení + hard reset + wipe. Okamžitě jsem si všiml, že šla baterka nahoru. A taky že jo systém android 6% a OS 5% momentálně. Něco je špatně.
Petr1001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _ghost_ 4. 11. 2012 09:31

a na ofiko romce 4.0.4 uz nejde ovladat jas nahore tou roletkou jako tomu byvalo u minulych romek?
_ghost_
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1001 4. 11. 2012 09:50

ne, není to tam.
Petr1001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polsonside 5. 11. 2012 12:42

Na GB sem to nepozoroval ale na ICS po vyfocení ve zhoršených světelných podmínkách má každá bytost nebo zvíře zabarvené oči do červena nebo jiné barvy, v nastavení sem funkci odstranění nenašel, dnes to má i kompakt za 500kč tak se chci zeptat jak je to u vás?
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolega 5. 11. 2012 14:05

To je zcela běžný efek tzv. červených očí, zná ho každý fotograf. Byl zcela jistě i na GB, ale s firmwarem mobilu vůbec nesouvisí, jen s použitím blesku při fotografování. Tento efekt umějí klasické digitální fotoaparáty účinně potlačit serií předblesků před vlastním hlavním zábleskem pro expozici. Ale foťák v mobilu tohle většinou neumí :pozor, tak že nezbude než na takhle postižené snímky použít editor a červené tečky v očích odstranit, nebo fotit bez LED blesku, třeba při nějakém umělém trvalém světle .
OM-D E-M1 a M.Zuika |12-40/2,8|45/1,8|60/2,8|75-300/Rll|
kolega
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod preludeman 5. 11. 2012 17:26

Nejde, zvykni si na automatickou regulaci... :-D
preludeman
Junior

Odeslat příspěvekod Deawon 6. 11. 2012 20:26

Už jste někdo zvyšoval počet kroků hlasitosti.

Místo 15 jsem přenastavil na 30, ale od 16 do 30 to blbne.
Používám Cyanogenmod 9.1 a s tím to bude asi blbnout

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1411317
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod Polsonside 7. 11. 2012 10:59

Jak je to z tiskem přes mobilní zařízení.
Mám tiskárnu Canon MG5350, disponuje Wifi a airprint. Musím instalovat aplikaci od canon do telefonu pro tisk nebo stačí se připojit k aktivnímu bodu a zadat heslo?
Nějaké zkušenosti?

PS: Jinak by Android mohl už obsahovat u focení redukování červených očí, mají to i nejlevnější kompakty, zbytečně tak musím foto dále upravovat, škoda.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alda2 8. 11. 2012 14:41

Mám SGS2 s XEZ rom a chtěl bych skusit cyanogenmod 9.1.0.
Je někde nějaký postup jak postupovat krok za krokem ? A postup jak to vrátit zpět zase na XEZ aby to nešlo poznat ( záruka ) ?

Díky

Alda
alda2
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 8. 11. 2012 20:47

Dneska jsem po delší době připojil telefon přes Kies a nabízí mi to aktualizaci:
PDA:LPW / PHONE:LQ6 / CSC:LP4 (XEZ), je to nějaké vylepšení 4.0.4 ? V telefonu mám
PDA:LPU / PHONE:LQ6 / CSC:LP3 (XEZ).
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod Grollw 8. 11. 2012 21:53

kvido79 píše:Dneska jsem po delší době připojil telefon přes Kies a nabízí mi to aktualizaci:
PDA:LPW / PHONE:LQ6 / CSC:LP4 (XEZ), je to nějaké vylepšení 4.0.4 ? V telefonu mám
PDA:LPU / PHONE:LQ6 / CSC:LP3 (XEZ).


Ahoj,
za sebe rozhodne nedoporucuji "PDA:LPW / PHONE:LQ6 / CSC:LP4 (XEZ)". Tuhle verzi mam a od te doby je telefon na zabiti. Problemy s vibracemi (nekdy vibruje, nekdy ne), telefon se casto zasekava a padaji aplikace, spatne chyta signal a baterie se rychleji vybiji.

Vubec nechapu, jak takovou ROMku mohli vypustit... U predchozi verze jsem si zadne chyby nevsiml.
Grollw
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 9. 11. 2012 08:44

Ahoj, díky za info, zůstanu u té verze (LP3) co mám, s ní jsem od upgradu maximálně spokojen a neměl jsem s ní žádný problém :-).
Ještě bych se zeptal majitelů S2 co používají Sygic. Ve využití baterie mi Sygic odebírá stále baterii (30-40%) a to nebyl už tak měsíc spuštěn, dokonce jsem jej v aplikacích zastavil, ale pořád tam prostě v té spotřebě je... Dělá to taky někomu?
kvido79
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků