Samsung I9100 Galaxy S II - obecná diskuse

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cabatomas 16. 11. 2015 15:18

Ano cely flex i s mikrofonem.
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 16. 11. 2015 16:00

Nabijecka je originalni? Ja jsem kdysi koupil 5 nabijecek z ciny za nula, nula nic a nabijely presne, jak pises.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cabatomas 16. 11. 2015 20:56

Zkusim koupit jeste origo nabijecku,dve co mam tak nejsou origo,jedna je nokia a druha nejakej no name.
cabatomas
Junior

Odeslat příspěvekod Spike26 17. 11. 2015 07:41

Ty no name jsou opravdu hruza. Mam i od nokie 1A a marnost. Nevim, zda je to original. Nej co mam je Sony 800mA. Ta nabiji moji SIII extremne rychle.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod volis 21. 11. 2015 18:20

Zdravím a prosím o pomoc. S mým telefonem už se nedalo dál pracovat tak jsem se rozhodl ho dát do továrního nastavení. Udělal jsem si zálohu kontaktů, telefon vytvořil soubor s příponou VCF. Po restartu telefonu chci tyto kontakty dostat zpátky do telefonu , ale bohužel telefon mi píše že formát není podporován :-( . Jak je to možné když si tento soubor sám telefon vytvořil ?

Moc prosím o každou radu, díky
Nokia 6300, Koss Porta Pro
moc tomu nerozumím :-)
volis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dvory59 9. 2. 2016 09:03

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat, jestli se někdo setkal s problémem Obchod play na androidu.
Fungovalo mi to normálně, až jednoho dne (neuvědomuji si, jestli se stalo něco konkrétního) při přestal Obchod fungovat tím stylem, že když se ho snažím spustit, tak se načte bílá plocha a pak apka padne. Když se to snažim spustit podruhé, tak se ani bílá plocha nenačte, jen stačím postřehnout animaci vypnutí apky.

Nepomohlo ani odinstalace aktualizací a opětovná instalace přes prohlížeč :(
Je to celkem komplikace, protože mi to neumožňuje aktualizovat stávající apky a většina z nich se tím pádem nechce ani spustit.
Neví někdo co s tím?
Děkuji za každou radu
Dvory59
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 9. 2. 2016 13:55

na andrioid foru mas popsany souvisejici sluzby, zastavit, wipe cache u dany veci, wipe data u dany veci.reboot.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 1. 5. 2016 16:26

Ahoj. Včera jsem při vypínání S2 vytáhl omylem baterku ještě než telefon zabrněl. Od té doby mi nejde spustit - naběhne jen logo Samsung. Zkoušel jsem telfon opravit přes odin, ale to nepomohlo. Neví někdo co s tím mám dělat ? Díky
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fverny94 1. 5. 2016 22:21

Opravit přes Odin? To jako myslíš, že si flashnul nový FW? Proběhlo to úspěšně? Udělal si factory reset v recovery?
Výměny prasklých skel, další drobné HW opravy, opravy IMEI, S/N, unbrick a další SW opravy.
fverny94
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 2. 5. 2016 05:15

Flesnul jsem novy kernel pres odin, ale to nepomohlo. Stale mi jen nabehne logo a tim to konci. Tovarni reset delat nechci, protoze nemam zalohovane fotky z vyletu.

EDIT: Servis mi řekl, že je patrně v háji základní deska. Je nějaká šance dostat alespoň data z mobilu ? Když udělám trojhmat Vol+ - menu - power, tak se proklikám do nějakého menu, kde vidím všechny programy ve složkách. Potřebuju z toho dostat alespoň knihu jízd.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 26. 1. 2018 15:01

Jen pro zajímavost - nahodil jsem Android 7.1.2 (telefon od známého) a není to vůbec marné...

https://youtu.be/ic4rR1HElto
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 26. 1. 2018 15:49

Neudelal bys navod pro laika ? :-) Ze bych SII ozivil...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod jarsou 26. 1. 2018 15:57

Já taky!
jarsou
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 2. 2020 15:40

Pak že to nejde! Android 10 rozjede i stařičký Samsung Galaxy S II

Server XDA Developers informuje o tom, že důvody, proč jakožto výrobce neaktualizovat své starší přístroje, jsou v zásadě dva. Buď výrobce čipsetu již skutečně odřekne podporu tak starému čipu, anebo (a to je prý mnohem podstatnější) velcí výrobci jednoduše chtějí, aby zákazníci kupovali jejich novější telefony rok co rok, nebo alespoň každé tři roky.

Zbývá ale ještě jedna možnost, a sice nainstalovat na od výrobce již nepodporovaný smartphone alternativní ROM. O něco podobného se postarala komunita na webu XDA Developers. Stačí k tomu custom ROM systém jménem LineageOS 17.1, který je postaven na Androidu 10. Tuto platformu pak nainstalovali na vousaté telefony Galaxy S II (z roku 2011) a Note 3 (z roku 2013).

I když tuto možnost nemá úplně každý uživatel, je až neuvěřitelné, jak si vlastně výrobci stěžují, že na 3 roky starý smartphone už prostě nelze nainstalovat nejnovější systém, ale komunita jej de facto zvládne nainstalovat i na 9 let starý mobil.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarsou 4. 2. 2020 06:37

Tak to je zajímavé. Máš prosím odkaz, kde to stáhnout? S2 ještě mám, tak bych to zkusil....
jarsou
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků