Samsung S8300 Ultra Touch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sonyk1 6. 8. 2009 11:54

Co se týče rychlé volby, tak ta jako takové prostě u tohoto tel. není. Je možno ji nahradit tak, že se nastaví Widget - TOP 3. Zde je možno telefonovat atd. na tři kontakty. Tuto widget lze umístit na displej tak jako všechny.

Co se týče toho zvuku foťáku, tak nelze. Hlasitost zvuku spouště je prostě závislá na celkové hlasitosti ostatních funkcí telefonu při ovládání. Mě osobně je ten zvuk při každém doteku displeje dost nepříjemný, a tak ho mám pořád vypnutý.
Siemens S6 power > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Siemens C55 > Siemens CF62 > Sony Ericsson D750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Samsung S8300 > iPhone 3G - Sony Ericsson Satio > Nokia N8
sonyk1
Junior

Odeslat příspěvekod sonyk1 6. 8. 2009 11:57

pro misacka: rozhodně důvod k reklamaci. Je to prostě regulérní závada.
Siemens S6 power > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Siemens C55 > Siemens CF62 > Sony Ericsson D750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Samsung S8300 > iPhone 3G - Sony Ericsson Satio > Nokia N8
sonyk1
Junior

Odeslat příspěvekod Pižďuch 6. 8. 2009 18:07

Po koupi nového S8300 jsem instaloval New PC Studio v 1.2.0. Při prvním vyhledání mě sw našel pře Bluetooth i můj mobil. Po následujícím však již nikoliv a hlásí zprávu že zařízení je po restartu ve fázi iniciace a jakékoliv další snaha o připojení je neúspěšná. Existuje popis správné posloupnosti kroků k připojení nebo nastavení parametrů?
Pižďuch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vito.123 10. 8. 2009 09:00

Nevíte,prosím někdo,jak docílit toho aby se při spuštění videa nebo filmu dalo přetáčet dopředu,pač když si pustím nějaký film,tak na něj jde koukat pokaždý jen od začátku,takže se nejdě dívat třeba na víc pokusůJe tam jen funkce přeskočení na další kapitolu,ale filmy ve formátu avi nebo 3gP nejdou rozkouskovat na kapitoly,takže to přeskočení jen na další film.
Nebo třeba jestli nevíte kde se dá stáhnout nějaký jiný přehrávač. Díky moc
Vito.123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sonyk1 12. 8. 2009 23:07

Při sledování filmu na ležato se ti při doteku na display ukáže ovládání s "polohou", kde se zrovna přehrávání nachází. Je to v podobě přímky, na které je tečka. Této se dotkneš, podržíš a posuneš ji do polohy, kam chceš. Tímto se můžeš přesouvat do jakékoliv části přehrávaného videa. Je sice obtížné se trefit a ne vždy to funguje na první pokus, ale dá se to. Jestli se dá instalovat jiný, než přítomný přehrávač, nevím.
Siemens S6 power > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Siemens C55 > Siemens CF62 > Sony Ericsson D750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Samsung S8300 > iPhone 3G - Sony Ericsson Satio > Nokia N8
sonyk1
Junior

Odeslat příspěvekod mraczek 16. 8. 2009 10:05

Zdravím všechny. Mám takový menší problém, koupil jsem si tenhle telefon, ale byl v sadě od T-Mob. A jelikož má v sobě nahrané téma T-Mob, včetně prohlížeče w´n´w, nemůžu se jako zákazník O2 připojit na net, ikdyž mám nastavené profily prohlížeče a nastavení prohlížeče... Poradíte mi jak tohle téma odstranit, nebo jak přehrát FW, zkoušel jsem to najít v New PC Studio, ale ta tuhle možnost nenabízí. Nebo se mám obrátit na servis?
Jestli se tyhle problémy řeší v jiném tématu tak se omlouvám za spam...
mraczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavlisC 17. 8. 2009 00:57

Hudební přehravac das pryc tak ze rozkliknes ikony na leve strane displaye a hudebni ikonku pak prstem presunes az na ty ikony,a ulozi se k ostatnim ikonam.jinak s temi hrami a aplikacemi mam stejný problem.docetl jsem se ze prý ten nas S8300 nepodporuje format her a aplikací jar,jako je to u ostatnich tel ale formát jad
PavlisC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rene_Zavadil 17. 8. 2009 09:50

Mám dotaz ... pokud se přes integrovaný prohlížeč připojím na e-mail na www.seznam.cz a otevřu si doporučenou poštu, vidím sice e-maily, ale nejdou otevřít. Krátký dotyk ani 2x dotyk ani dlouhý dotyk prostě nic neraguje, aby se mi e-mail otevřel.

Díky za radu.
Rene_Zavadil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonyk1 17. 8. 2009 10:44

pro mraczek: to téma T-Mobile nijak neodstraníš. Možnost je ten servis, ale obávám se, že ti to legálně nikdo neudělá a navíc přijdeš o záruku (v případě reklamace tam musí být původní FW). Nevím o tom, že by Samsung měl něco jako SEUS od SE - FW nepřehraješ. Co se týče prohlížeče, tak si nainstaluj do aplikací třeba operu mini (nebo jiný prohlížeč) a pak net spouštěj přes ni, mělo by to jet.
Siemens S6 power > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Siemens C55 > Siemens CF62 > Sony Ericsson D750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Samsung S8300 > iPhone 3G - Sony Ericsson Satio > Nokia N8
sonyk1
Junior

Odeslat příspěvekod paja2 20. 8. 2009 15:13

Dobrý den,po dlouhém a marném pátrání po netu bych potřeboval pomoc,kde koupit sluchátka s redukcí na 3,5 jack na samsung S8300 ty co jsou v balení.Ztratil jsem tu redukci a je problém.Děkuji
paja2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nakupko 20. 8. 2009 19:38

Co tam je za konektor? Podivej se na www.sunnysoft.cz, mohlo by tam neco byt.

Neni to tato?
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/100PBA ... ektor.html

Jinak zde vse:
http://obchod.sunnysoft.cz/kategorie/56 ... audio-jack
Nakupko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strejda2 20. 8. 2009 22:08

Zkus to přes kabel. Máš XP nebo Visty? Já jsem dnes instaloval PC studio na Visty, nainstaloval jsem nejdříve PC studio a pak bez restartu USB drivery. Pak restart a přes kabel USB jsem neměl problém. Myslím že mám verzi 1.1.2
Strejda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strejda2 21. 8. 2009 13:53

Teď jsem četl na jiném foru návod na instalaci aplikací Java do S8000 JET, mohlo by to fungovat i na S8300, zkuste to někdo, ja zatím nemám čas. Doufám že se autor nebude zlobit, že jsem to sem zkopíroval :D
-----------------------------------


Pro podobne majitele Samsungu S8000 JET (tedy ne Omnia II 8000), posilam navod jak do nej dostat Java aplikace. Je nutne ale mit k dispozici JAD i JAR soubor (pripadne si JAD otevrit v text modu a najit v nem URL pro stazeni JAR). Navod byl v anglictine, pro jistotu jsem ho prelozil o doplnil o par poznatku

je treba mit nainstalovane USB ovladace k telefonu, ale to je snad samozrejmy

....

1) Vygooglujte si programek TkFileExplorer v2.2 (je bez instalace)
2) Zavrete Samsung new PC Studio (na pocitaci)
3) Pripojte telefon k pocitaci pres USB a zvolte na mobilu mod: PC STUDIO
4) Spustte program TkFileExplorer v2.2
5) Vyberte ten spravny COM port (Menu - Settings - COM), zvolte OK
6) Menu - File - Connect. Systemovy adresar telefonu se objevi v pravem dolnim okne do cca 2 sec. Pokud ne, zvolte jiny COM port a opakujte bod 6.
7) V adresarove strukture mobilu zvolte: User/Mass/Java/Games
8) Vytvorte novy adresar (doporucuji bez mezer a bez diakritiky). Vzdy jeden samostatny adresar pro jednu Java aplikaci
9) V pravem hornim okne si najdete predtim ulozene JAD/JAR soubory na vasem pevnem disku
10) Pretahnete oba soubory do dolniho okna do prislusneho adresare. Takto si muzete natahat libovolne mnozstvi aplikaci do adresaru
11) Zavrete program TkFileExplorer v2.2
12) Na telefonu navolte: *#6984125*# (otevre se vam tovarni menu)
13) Vyberte polozku: internals
14) Do pole navolte: *#9072641*#
15) Zvolte: 6 storage settings
16) Zvolte: 3 update java db (chvili pockejte na potvrzovaci dialog)
17) Zavrete cele tovarni menu. Nyni mate v polozce "Hry a dalsi" vami nainstalovane aplikace

Je mozne, ze tam nebudete mit vsechny, nebo nektere nebudou fungovat, ale to uz je udel Java prostredi a toho, ze je to novy telefon a nejsou na nej jeste aplikace vetsinou optimalizovany.

Me se osvedcil napriklad mobilni SKYPE a mobilni JIMM (ICQ), jednoduche a intuitivni ovladani (v anglictine)
Strejda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Strejda2 21. 8. 2009 14:08

Co se týká emailů, já jsem si udělal účet u Googlu a otevřel Gmail. Pak si můžeš ze stránek Gmailu poslat java aplikaci do mobilu a přistupovat pomocí ní na Gmail přes internet. Je to dobrý emailový klient, můžeš si nadefinovat dalších několik svých stávajících emailových adres a gmail ti je kontroluje, takže např. já jdu na gmail a mám tam i maily ze seznamu.cz, přitom mi na serveru seznam.cz zůstávají. Můžeš stahovat a otvírat přílohy ve wordu, pfd a jiné, psát emaily atd. Je to lepší řešení, než používat vestavěné funkce POP3/Smtp. :tleskani
Strejda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vito.123 27. 8. 2009 10:17

Zrdavím,nevíte prosím někdo jak aktivovat tu navigaci aby fungovala? Jo a ještě mám dotaz. Měl jsem U600 a když se otevřel a podržel jsem levé boční tlačítko,tak se mi rozsvítil bles a dalo se to používat i jako malá baterka na svícení,ale u S8300 mi to nejde.Nevíte někdo jestli se to dá nějak zapnout? Předem díky moc za rady
Vito.123
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků