Samsung S8300 Ultra Touch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Exelzior 25. 8. 2010 18:20

Mám otázku jdou na tomhle mobilu spustit soubory typu .swf a .flv?
Exelzior
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod noxon 14. 9. 2010 15:42

Zdravim, mám samsung s8300 a sám od sebe se vypnul a nejde zapnot, nevíte něko čím to je ?? odpovězte prosím na kubicek1993@seznam.cz
noxon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 9. 2010 15:51

Baterie je nabitá?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ichny 3. 2. 2011 20:25

Ahoj.. Mám takový problém. Nevím proč, ale prostě z ničeho nic, mi na tomto mobilu začalo psát, při zapínání mobilu, "zadejte kod simky". Nejdříve dam normálně PIN a potom "zadejte kod simky" (můžu tam cokoli zadat a mnohokrát a nic.) A nemůžu se do něj dostat. Zkoušel jsem O2 simku i T-mobil a pořád nic.Předtím tam šly obě. Děkuji za radu..
ichny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ichny 4. 2. 2011 10:14

Díky.. Bohužel to nefunguje.Aspoň jsem se dostal dál.Už vím, kde hledat.Telefon mám nový.

-- 4. 2. 2011 11:34 --

Už jsem to zjistil.Standartní "00000000" mi nefungovalo, tak jsem namačkal kod pro reset paměti (simlock): *2767*3855# a už to jde.Kdo by měl podobný problém,musíte nejdřívě zapnout bez simky zadat ten kod, telefon se restartuje a zapnout se simkou.A už to jde.
ichny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spelcin 22. 2. 2011 23:03

Zdravim mám problém.Z ničeho nic mi nejde mikrofon a když zapnu foťak tak mam zelenou obrazovku .Stačí nějaký nový firmaware,nebo je to na servis.Děkuji za pomoc :-)
Spelcin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod verocka23 20. 5. 2011 08:49

prosím je to rok co jsem si aktivovala mob. stopaře. Bohužel ted chci mobil prodat ale zapoměla jsem heslo abych toho stopaře zrušila. Nevite nahodou kolik by to stalo u odborníka zrušit??

-- 20. 5. 2011 09:53 --

ichny píše:Díky.. Bohužel to nefunguje.Aspoň jsem se dostal dál.Už vím, kde hledat.Telefon mám nový.

-- 4. 2. 2011 11:34 --

Už jsem to zjistil.Standartní "00000000" mi nefungovalo, tak jsem namačkal kod pro reset paměti (simlock): *2767*3855# a už to jde.Kdo by měl podobný problém,musíte nejdřívě zapnout bez simky zadat ten kod, telefon se restartuje a zapnout se simkou.A už to jde.



Dobrý den a šlo by to (s tim restartováním) i kdybych chtěla zrušit mob. stopaře když jsem zapoměla heslo??
verocka23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukin_GSi 20. 11. 2011 11:32

Zdravim, mam takovy problem u sveho S8300, ze pokud chci natacet video, telefon se zasekne, naskoci nejaka modra obrazovka, ta hned zmizi a naskoci obrazovka cerna, kde je napsano DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 upload ver. 5.43 a neda se s tim nic delat.. pristroj byl nedavno reklamovan se zavadou nefunkcnosti reproduktoru a vibraci. Vite nekdo co mu schazi? :-)
Lukin_GSi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod godzila11 4. 12. 2011 18:52

Stalo se vám někomu že vám fungují tlačítka ale přestal fungovat dotyk displej. Všechno valí jen můžu mačkat na displej jak chci a nic se nestane.
godzila11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 1Lubo1 5. 12. 2012 18:36

Prosím Vás ako sa dá stiahnuť do tohoto telefónu GPS?
1Lubo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 12. 2012 21:21

GPS se nestahuje. To je jen signál ze satelitu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 16. 8. 2018 08:58

Musim se vam pochlubit. Ze za celou etapu toto byl muj nejreklamovanejsi telefon vubec!
Koupil jsem si ho jako novinku nekdy v roce 2009 u Oskara (doufam ze to byl jeste Oskar :D )
Stal me strasnou raketu asi 10-12tis. v ty dobe..

A 7x jsem ho reklamoval!

1. Prehrani softwaru 2. opet prehrani softwaru 3. ten cudlik postrane tusim ze na fotak mi nejak vypadl uplne... 4. reproduktor nahore prestal hrat menili mi novy.. za 5 - 6 uz nevim.. A az na po 7. reklamaci mi vratily penize! V ty dobe to bylo nejaky uhozeny...
A pak jsem si koupil HTC Desire za 12977Kč :D :D a to byl špica telefon. :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků