Samsung S5230 Star - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Barykelo 3. 5. 2012 17:18

Volat přes Skype můžeš jedině s telefonem, který má operační systém např. Android.U Staru můžeš mít Skype pouze jako java aplikaci,kde můžeš pouze psát a fungující přes internet v mobilu(nebo přes Wifi,pokud máš S5230W).Pokud by si chtěl,tak tady můžu přiložit java aplikaci Skype a návod na instalaci.
Samsung Galaxy A5 (2016) (T-Mobile)
Barykelo
Junior

Odeslat příspěvekod noobies 4. 5. 2012 08:01

Děkuji převelice za odpověď :)), takže volat nikoliv pouze dopisovat.. ? To je špatné :(
noobies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 5. 2012 11:30

noobies píše: nainstalovat SKYPE či podobný program na hlasovou komunikaci přes wifi..

Tento telefon ani wifi nemá.




Ano, jen psát.
Chceš-li volat, kup jiný telefon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noobies 4. 5. 2012 12:46

Děkuji mockrát za informace. Vážím si Vašeho času :)

Přeji hezký víkend :)
noobies
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod padovec 25. 5. 2012 07:39

Nevíte, PROSíM, někdo, zda-li tento telefon 'potráví' tuto microSDHC Kingston 32GB' kartičku ::
:
http://shop.softcom.cz/eshop/kingston-m ... 95119.html

díky za rychlou pomoc
padovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgy91 17. 6. 2012 16:52

Max. je 8GB oficiálně, ae někeří dozchodili i 16GB, tkže 32GB asi ne..
orgy91
Junior

Odeslat příspěvekod wubecnicnewim 20. 6. 2012 09:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde se dá stáhnout ta aplikace na to schéma, už jsem to zkoušela ale nenasla jsem to, tk jestli mi pomuzete, predem Děkuji za odpoved :)
wubecnicnewim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bakaro 28. 6. 2012 09:42

Ahoj,

mám malý problémek.Používám teď telefon S5230 po manželce a ta tam kdysi v zabezpeční v nastavení určitých sekcí vrazila nějaké heslo,ale už si to samozřejmě napamatuje.Jde nějak dostat telefon do továrního nastavení a tím i zrušit heslo nebo se na to musí jinak? Popřípadě to nejde vůbec?Připomenu,že mi nejde o změnu PIN-u.

Díky
bakaro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lupen33 6. 10. 2012 07:51

Dá se použít S5230-ka jako hw USB internetový modem pro tablet (PRESTIGO Multipad PMP 3370B?
Jak na to? Pokud jsem mimo wifi celkem bych to uvítal.
L.
Lupen33
Junior

Odeslat příspěvekod standho 7. 10. 2012 18:21

Mám už delší dobu problém s tím že telefon má pomalé reakce, obzvláště při přijímání hovoru, zmáčnu na prijmout a asi tak až za 2-3 sekundy to teprve přijme a pohyb v menu je taky zdlouhavý :'(
standho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrcrowwinn 22. 10. 2012 17:28

Mám Windows 7 32bit.
A když potřebuju flashnout mobil tak ho zapojím do usb, dokonce si naistaluju "New pc studio" restnu a stále nemohu naistalovat "unknow device". Kde je problém? Potřebuju si flashnout mobil, kvůli hrám. Díky moc. :-)
mrcrowwinn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Barykelo 27. 10. 2012 13:34

Pro flash firmwéru u S5230 musíš mít nainstalováno New PC Studio a samotný flash firmwéru provedeš pomocí Multiloaderu.
Naposledy upravil Fíla dne 27. 10. 2012 20:01, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Samsung Galaxy A5 (2016) (T-Mobile)
Barykelo
Junior

Odeslat příspěvekod Lorax 3. 12. 2012 19:11

Zdravim, hledal sem tu všude možně ale nenašel, tak se chci zeptat jak si můžu "naformátovat" mobil, tak aby mobil měl tovární nastavení kvůli strašnému zasekanému, zpomalení telefonu. Stačí mi aby fungovaly základní funkce a word reader "access powered" bez dlouhého načítání. Díky
Lorax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LucAss97 8. 12. 2012 16:23

Čau, potřeboval bych pomoct...

Mám Samsung S5230 STAR a chtěl bych do něj nějak dostat internet přes usb bluetooth v pc.
jde to nějak??
LucAss97
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kiboko 23. 12. 2012 15:55

Samsung s5230-čáry na všech obrazovkách- jak se jich zbavit

Prosím o pomoc. na všech obrazovkách se mi objevily 3 černé vodorovné čáry. Nemohu se jich zbavit... Mám to vyfocené - viz. příloha. Díky za radu, pomoc.
Přílohy
zmenš.2.jpg
kiboko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků