Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Herbik 7. 11. 2008 19:04

Nějak nemužu dohledat,kde si mužu nastavit ty dvě chrom. tlačítka. Jde to někde? A jde nějak uplně vypnout zámek? Telefon se mě vždy po pohasnutí lcd zamkne.Myslím v zavřeném stavu. A jaká máte v tel. Schémata? Já mam tři. Nemá někdo to schéma" Leštěný kov"??? Nikde ho nemužu sehnat.
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Herbik 8. 11. 2008 09:58

Tak česká T9 je přítomna.
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vevinek 8. 11. 2008 15:55

Ty tlacitka muzes nastavit v menu=>nastaveni=>obecne=>prizpusobeni=>Ma klavesova zkratka.Schema bohuzel nemam.A abych si odpovedel na jednu z vlastnich otazek co jsem tu kladl,tak volne RAM je po startu telefonu 75,3Mb coz neni spatna hodnota ale jiste by se to dalo jeste odladit novejsim firmwarem(napr. N95 8Gb ma po stratu neco pres 90Mb).
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 8. 11. 2008 21:21

Ma klavesova zkratka: Ta nastavuje klávesy na klávesnici M1 a M2,a né ty chrom. tlačitka. :hm
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ragzs 9. 11. 2008 10:01

Ja to od Mobildicka radeji nerisknu, jedna se o sedy dovoz u ktereho bude problem se zarucni opravou (podobne jsem mam N95 8gb od Mobilareny a uz NIKDY). Samsung i8510 Innov je aktualne horkou novinkou na svetovych trzich a do CR by mel dorazit zacetkem pristiho mesice.
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ragzs 9. 11. 2008 13:53

Jeste jedna vec... Jsem rad ze i8510 ma symbian, ale stve me, ze neni kompatibilni s jinejma telefonama se symbianem. Např. na zedge.net neni jedine thema na tento telefon :/ Podpora bude asi na houno...
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RikoChat 9. 11. 2008 16:38

Proč ne u Mobildika :-( ? Co tebe jako zákazníka má zajímat, stly je tel z Honolulu, nebo z Anglie. Kdyby se s ním něco stalo, buď ti to do měsíce opraví, nebo jsou povinni vrátit love :--
Zdá se ti Mobildick jako neseriózní prodejce? Rád bych si u něj i8510 koupil, teď jsi mi ale nasadil brouka do hlavy.
RikoChat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ragzs 9. 11. 2008 20:38

Zalezi jestli ti Samsung uzna reklamaci v CR na mobil, kterej byl koupenej v jine zemi. Jestli tyto reklamace neuznavaji tak co se stane... Pujdes do Mobildicka, ten ti vezme telefon na zaruku a pojede s nim do te zeme odkud ho pritah? Problem je, ze ti Mobildick neda oficialni zarucni list, pouze svuj nejaky kus papiru. Ja takhle koupil N95 8gb u Mobilareny a po par mesicich se kousla. Sel jsem do oficialniho servisu mobilu a ty me to neuznali, jelikoz telefon nebyl koupen v CR - byl koupen nekde na blizkem vychodu (zem si uz nepamatuju) a privezen. Nastesti me zachranil kamos kterej telefon opravil na jinej zarucni list. Proto uz do sedivky radeji nejdu, jsou s tim problemy. Ale k tomu Samsungu... 9 let mam Nokii, ted uvazuju o Samsungu, ale zarazi me slaba podpora. Thema zadne, programy jsem jeste nezjistoval.
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RikoChat 9. 11. 2008 22:10

Počkej, když už budu tel. reklamovat, tak si s ním dojdu k Mobildicku, ty ať si ho pošlou do jakého chtějí servisu. Myslíš, že je Mobildick neseriózní a pošlou tě k čertu. Ještě jsem tam nebyl, tak nevím, jaký mají přístup k zákazníkům. Taky jsem byl do teď jen na Nokii, ale n96 je pěknej propadak. Nevím kde schémata a aplikace sháníš, ale já na www.mobile9.com a tam jsou i na symbiant co podporuje samsung.
RikoChat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod airmt 9. 11. 2008 23:27

riko: no k certu te poslat nemuzou... kdyby to udelali, tak staci pohrozit ČOI apod... telefon ti musi opravit pokud je zaruka opravnena... problem je v tom, ze telefon musis posilat k prodejci a ten ho teprve vyreklamuje... coz muze trvat docela dlouho (klidne prave tech 30 dni) a to je hodne dlouha doba cekat na vec, kterou denne potrebujes a ktera se muze pokazit celkem jednoduse, protoze to je proste kazivy kus elektroniky
Dell XPS 13 (9350)
airmt
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod belkov 10. 11. 2008 07:46

Nesrovnávejte Mobilarenu a Mobildicka.U Mobildicka jsem koupil několik přístrojů,mají totiž věci,které jinde neseženete a nikdy s nimi nebyl žádný problém,naopak s takovou vstřícností a ochotou se nesetkáte ani v autorisovaných servisech.Např.koupil jsem u nich přístroj,kde byla pouze angličtina,za několik týdnů byl i v češtině.Když jsem tam byl na služebce/nejsem z Prahy/ochotně mi ho vzali,sami odvezli do servisu a odpoledne bylo hotovo.
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod bassaqq 10. 11. 2008 18:20

chtěl jsem se zeptat, zda-li podepisovani aplikaci funguje jako např na Nokii nebo je problem s certifikaci aplikaci jako treba u Samsungu G810?
bassaqq
Junior

Odeslat příspěvekod Ragzs 10. 11. 2008 19:17

Riko: Ja chodim hlavne na www.zedge.net, tam po zadani typu telefonu nevyskoci ani jedno schema. Pred 2 mesicema mi nekdo ukrad N95 8gb (ja blbec sem ji zapomel v aute), cekal jsem na N96, ale to je takovej sunt... Ono vsechny novinky Nokie jsou nejake divne (leskle plasty, divne klavesnice...) Ted cekam na i8510 a rozhoduju se co koupit. Bud i8510 nebo asi opet N95 8gb. Je to ale dilema... Pro ty kdo vlastni i8510: Je mozne nahravat aplikace pro Symbian 3rd 9.2 fp2 co jdou na Nokie?
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamilos 10. 11. 2008 21:18

Ne nepujdou ! ALe po hacknuti uz ano. Treba Nokia maps , Sport tracker , serach 4, internet radio atd. Ty jdou, ale az po hacku na G810 a tak tomu bude urcite stejne i na 8510.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 10. 11. 2008 21:22

Bude tomu stejne ale az pojede h*** na symbian s FP2.Coz jeste urco potreva.Chtel bych se zeptat majitelu jak jsou na tom s navigaci?pouzivate ten route 66 jak jste do nej naistalovali mapy?Jo a co ttreba garmin jede nekomu ? Me se to neche pustit naistaluje bez problemu ale pustit uz nejde,resp. se pusti nacita a apk se vypne.Co stim nevite?
vevinek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků