Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krupper 20. 10. 2008 19:05

Ano je vložena i paměťovka a to o velikosti 1GB, ale jak říkám, není kvalitní a je na ho... Co se týče programů zatím moc nevím, nejdřív si chci pořídit nějaký antivir, ale nemám vůbec ponětí jaký. Nemá tady někdo nějaké zkušenosti, co se týče antivirů, popřípadě nějaké doporučení?
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Herbik 20. 10. 2008 19:14

Dneska jsem četl na Mobil.cz o jednom viru,ale jinak si myslím že je to zatím v poho co se tíče nějakého nebezpečí.Nebo jste už někoho potkali kdo se dostal do problému s virem?
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krupper 20. 10. 2008 19:26

No ono to zatim neni zas takový problém, ale dost často zpomalují systém, trochu častěji se telefon seká a prostě znepříjemňují práci, ale existuje i několik nebezpečných...
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamilos 20. 10. 2008 23:06

Cece tak ja jeste vira v tel. nemel a je zbytecne tam cpat antak. Zase tech viru tolik neni a takovy bordel jako v pc ti neudelaji. Teda zatim ne.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod SCHALLA 22. 10. 2008 11:53

1) Nevíte někdo jak to vypadá s oficiálním prodejem české verze?

2) Dost mě trápí taky ta info ohledně šumícího zvuku. To se projevuje při přehrávání hudby přes sluchátka nebo přes repro? Pozorujete to vůbec?

Díky za info...
SCHALLA
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 22. 10. 2008 15:14

Osobne si myslim, ze vzadnem pripade nebude reprodukce zvuku do sluchatek takova jak je u N95 nebo N82 a to urcite Samsung nema ekvalizer fyz. korekci basu a rozsirene stereo. Tak az vyjde supa Nokia tak se k ni asi vratim. Leda , ze by Samsung vysperkoval fw u nich to je kamen urazui a dost velky. Neboli DODO.
Kamilos
Junior


Odeslat příspěvekod adap 23. 10. 2008 17:29

Myslíte, že se tady bude prodávat oficiálně s češtinou? Poslal jsem email na info samsung a odpověděli mi, že ještě není rozhodnuto o prodeji jednotlivých modelů. Na idnes.cz jsem viděl recenzi M8800 Pixon a ten je už v češtině a přišel až po Innov8...
Na Slovensku by měl být už v listopadu.
adap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SCHALLA 23. 10. 2008 21:28

Mě ani nenapadlo, že by nebyl v češtině, to by byl zásek :-\
SCHALLA
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 23. 10. 2008 21:45

Koukam, ze to vzdy samsung posere. Napred G810 a ted tohle ach jo.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Ragzs 25. 10. 2008 17:50

Nevite jestli tento telefon prehraje .avi soubory, pojede navigace TT 6.02 a pujdou nahrat aplikace jako na N95 8gb?
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod belkov 27. 10. 2008 09:34

1.ano 2.ne 3.ne všechny
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 27. 10. 2008 13:56

Dobry den.Chtel bych se zeptat majitelu tohoto telefonu na :oops: nekolik :oops: otazek.
Samozrejme muzou odpovidat i ti co o tomto zdarilem zarizenicku neco vedi.

1)Jake mate zkuseni s navigaci v tomto telefonu?(dava samsung k nemu nejaky navygacni software[jaky?,s jakou licenci]), jak dlouhe hleda cip signal ze satelitu.
2)Jak je to s programama na tento pristorj?(vim ze to ma simbian a ze to je prslib pro velke mnozstvi programu, ale nekde jsem cetl ze na simbiantech od samsungu nepracujou vsechny programy jako na nokiich, tak by me zajimalo jak je na tom tento telefon)
3)K druhe otazce se vaze i vlastne tato:Zkousel nekdo h*** tohoto telefonu?Pres program TRK tak jako na nokii bo klidne i jinym zpusubem(jde to vubec na samsungach)
4)Jak je na tom s hlasovim ovladanim?(jestli je to aspon z poloviny tak jak na n95)
5)Kolik volne RAM je po startu telefonu?
6)Je na defultnim prehravaci EQ bo aspon nejake moznosti nastaveni zvuku?(opravdu je ta kvalita repracku tak spatna a co hlasitost)
7)Jak je na tom s vydrzi baterie?
8)Co vsechno je v baleni pri koupi v prodejne mobildick?

No tak to by bylo asi vsechno.Moc dekuji za odpovedi.Preji pekny den. ;-)
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 29. 10. 2008 16:26

Koukam ze to tu moc nezije. :roll: :'(
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod belkov 30. 10. 2008 06:50

Asi ho moc lidí nemá a to je škoda,protože je opravdu super. :-D
belkov
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků