Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RikoChat 3. 11. 2008 00:19

Čauves, já už na něj čekám jak svatá Dala :oboze . Kde jsi ho koupil a za kolik? Vím o Praze a Rychnově, tam je sice už mají, ale jen v AJ :-S
RikoChat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod belkov 3. 11. 2008 07:05

Koupil jsem ho v mobildicku a zatím to nevypadá že by byl oficiálně a v češtině.
belkov
Junior

Odeslat příspěvekod Ragzs 3. 11. 2008 20:51

Poradite kde mohu tento mobil videt "live"? A jeste dotaz, jak tento telefon naviguje? Jaky pouziva navigacni soft? V porovnani s TT 6.02 lepší či horší?
Dik za info
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vevinek 3. 11. 2008 22:11

belkov: prosimte mohli by jsi mi odpovedet aspon na najaky ty otazky co jsme psal.Kdyz uz mas ten foun doma.... :-)
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod Kamilos 4. 11. 2008 08:53

Proc TT 6.02 ??? Tento soft uz je davno pokoren a navic je OLD a mapy taky na to moc zrovna nejsou. A proc poustet nejakou killer aplikaci na GPS kdz mame treba spickovy GARMIN v 5.0 nebo SYGIC, nebo NOKIA MAPS 2. Pak jeste ROUTE 66 nebo NAVIGON 7. TT je prezitek na 3rd :mrgreen: A TT zcela jiste nepojede kdyz tohle je tel s FP 2 ! Pac Garmin v 5.0 podporuje tel s FP 2 ! :tleskani
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Ragzs 5. 11. 2008 10:54

Proc TT 6.02 ??? Pouzivam ho na N95 8gb a jsem s nim spokojenej, tak jsem chtel mit nejake srovnani, proto... Mapy na TT pochopitelne jsou, provedeni map Evropy je vcelku dobre, dojedete tam kam chcete. Aplikace GARMIN/SYGIC atd jsou zdarma?

Kde je mozne videt i8510 zive?
Ragzs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kamilos 5. 11. 2008 14:28

hhh samo, ze ano.
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod Herbik 5. 11. 2008 19:45

Tak mě dneska konečně přišel z Mobildicku.A Nevěříl jsem tomu,ale telefon je v češtině.. :-) Že je to ale fešák :lol:
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vevinek 6. 11. 2008 15:59

JJ me dosel dneska.Take potvrzuju cestinu je tam a je to spica.Zatim vsechno slape jak ma.Postupne tady odpovim na par vlastnich otazek co me zajimali a nikdo mi na ne neodpovedel.
vevinek
Junior

Odeslat příspěvekod krupper 6. 11. 2008 20:09

Jo, tak to se máte, ze kdy je ten software? Rád bych si ho tak stáhnul... Nevíte jestli je na to nějaká oficiílní podopora od samsungu? Už se jim podařilo vyladit šum při přehrávání muziky a filmů? A ještě bych chtěl vědět zda-li vám normálně funguje dodávaná paměťovka? Dík :)
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Herbik 6. 11. 2008 22:35

Já jsem u 16gb verze kartu v balení nenašel. Jinak šum jsem žádný nepostřehl. Když to porovnám z N82,tak i8510 ma daleko lepší zvuk. Bal jsem se jak to bude s repráčkama,ale hrajou parádně. Zatim jsem nenašej jedinej neduh. ;-)
iP5/64Gb,SGS4...
Herbik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamilos 6. 11. 2008 23:35

Hmm cece tak to je supr , ze to hraje lip jak N82 !!!!! Ma to ekvalizer ?
Kamilos
Junior

Odeslat příspěvekod krupper 7. 11. 2008 12:26

No s tim zvukem si vážně nejsem jist, ale ještě by mi zajímalo, odkud je tvůj kus dovezenej? Ten můj je ze Singapuru... jenom tak informačně
krupper
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SCHALLA 7. 11. 2008 16:06

Vy co v něm už máte češtinu, je tam i česká T9?
SCHALLA
Junior

Odeslat příspěvekod vevinek 7. 11. 2008 16:28

Tak ja mam tu 8Gb verzi a pametovku jsem tam nemel (koupeno u mobildicka).Co se tyce kvality prehravani hudby jak na sluchatkach tak i na reprakach, je v celku dobra zadny sum tam neni.Jen pri nastaveni max hlasitosti na reproduktorech je sliset mirne zkresleni.Jinak eq je tam a je tam na vyber asi ze 14 profilu a samozrejme jeste moznost vytvorit si vlastni + 3 3D profili ktere funguji ale pouze jen se sluchtaky.Jedina chybka na kterou jsem zatim kapl, je to ze chyby klavesa s ikonkou pera(ti co pouzivaji symbian tak jiste vi co myslim),coz jsem treba dost pouzival v xploreru na oznacovani souboru.
vevinek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků