Samsung I8510 Innov8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hhitmen 23. 2. 2011 17:49

hhitmen píše:
Momentalne jedu na tomto :)

1. Original I8510XXIJ1 Firmware + nbl and rom files from other firmware

Description: I only added the rom file from South Africa firmware (renamed file)

and also copied the 2 folders nb1 and nb2 from SA firmware (no modifications to file).

Language: Languages as contained in the original I8510XXIJ1 Firmware, that is.

a.English
b.Cestina
c.Slovencina
d.Slovenscina

Download firmware from here: http://www.megaupload.com/?d=EFIK04NL



Ja mam tento...ten co je od kapra jsem mel driv....ale obcas byl problem fotak po zapnuti to vytuhlo a s timto nemam problem.....udajne je posledni co jsem kde nasel

Jinak od vcerejsiho vecera ubyla jedna carka....coz je hodne velky luxus a vypada to, ze 3dny nebude vubec zadny problem :) ...budu muset na buzeni akorat pouzivat hodinky

Jinak jsem si dnes pro telefon objednal tady toto na cesty :)
http://smetiste.tucnacek.cz/im/muj-nexu ... /#comment-
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfX 23. 2. 2011 18:43

ok a dík zkusím ho tam dát jinak škoda že se nedá zbavit programu(Route 66 atd...)

hhitmen: měl bych prosbu o postup, koukám je tam docela dost souborů tak nevím co a jak (ps pkud možno cesky prosííím)
Naposledy upravil Fíla dne 27. 2. 2011 11:51, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 13:44

Ahojte, prosím poradte mi co mam dělat. Včera mi innov8 začal zlobit měla jsem ho připojený na pc, přes PC studio 7 jsem si přidávala ke kontaktům fotky, když jsem ale chtěla zavolat, tak mi vůbec nevytočil číslo, tak jsem ho vypla stím, že to bude ok, nicméně mi po vypnutí už nejde zapnout :-S naskočí pouze černá obrazovka s nápisem "samsung innov8" a dál se to nerozjede. Nereaguje ani když ho připojím na nabiječku, to zobrazí to samé... Zkoušela jsem trojhmat, ale zobrazila se mi jen červená obrazovka a na ní "all download" s trojhmatem ale nemám zkušenost, takže nevím co dál, prosím poraďte jak ho rozchodit do servisu se mi nechce 8-S
jazzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod teer 27. 3. 2011 13:58

Ahoj, mám problém s foťákem na I8510. Při zapnutí foťáku je obraz na displeji rozostřený a i vyfocené snímky jsou nezaostřené. Zkouším různé varianty nastavení a nic nepomáhá. Čas od času se stane, že se náhle foťák zaostří a fotí normálně. Po čase se problém objeví znova. Aktualizoval jsem FW na XXA1, ale to problém nevyřešilo. Připadá mi jako by bylo neustále zapnuté makro. Předměty z malé vzdálenosti to zaostří. Nevíte někdo co s tím? Díky moc.
teer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 14:36

Ahojte, prosím poradte mi co mam dělat. Včera mi innov8 začal zlobit měla jsem ho připojený na pc, přes PC studio 7 jsem si přidávala ke kontaktům fotky, když jsem ale chtěla zavolat, tak mi vůbec nevytočil číslo, tak jsem ho vypla stím, že to bude ok, nicméně mi po vypnutí už nejde zapnout naskočí pouze černá obrazovka s nápisem "samsung innov8" a dál se to nerozjede. Nereaguje ani když ho připojím na nabiječku, to zobrazí to samé... Zkoušela jsem trojhmat, ale zobrazila se mi jen červená obrazovka a na ní "all download" s trojhmatem ale nemám zkušenost, takže nevím co dál, prosím poraďte jak ho rozchodit do servisu se mi nechce
jazzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 15:26

re:jazzina
je tu možnost vyndat aku ( baterku) z mobilu na cca 5min a pak ji vrátit mě to parkrát pomohlo jinak to vidím na přehrání FW :hm :hm
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 15:29

To už jsem dělala a bez úspěchu :-S a FW si můžu přehrát i doma, nebo musim do servisu?
jazzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 15:33

re:teer
Podle toho co píšete se asi bude jednat o HW vadu a ne Softu , takže možná rozebrat a vyčistit kontakty na konektoru u foťáku . :hm :hm

-- 27. 3. 2011 16:36 --

re:jazzina fw se dá přehrát doma a v pohodě návod tady na foru ale stránku už nevím dělal jsem to podle toho už aspoň dvakrát a vpohodě jinak a co sd karta , zkusit vyndat taky je to možná od ní .
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 15:39

WolfX: snad to někde najdu, doufám že je to postup pro blbce, protože v tohle jsem laik a různý výrazy mi ani nic neříkají :-D
SD kartu vněm žádnou nemám
jazzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 16:04

re:jazzina JE TO NA STR 33 OD kAPRA ale nevím zda jsou odkazy funkční když tak semůžu kouknout po záloze a poslat reup. :hm
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 16:13

To budeš zlatíčko, doufám že to pujde, ikdyž nejde zapnout, nereaguje ani když ho připojim na pc
jazzina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 16:42

ps mrknu na to , jinak by to snad mělo jít REUP NEDÁM ODKAZY JSOU FUNKČNÍ TAK STÁHNOUT OBA SOUBORY A JET PODLE NÁVODU ^^ ^^
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod teer 27. 3. 2011 17:09

teer píše:Ahoj, mám problém s foťákem na I8510. Při zapnutí foťáku je obraz na displeji rozostřený a i vyfocené snímky jsou nezaostřené...

Dík, už jsem viděl v jednom diskuzním fóru poznámku, že se možná jedná o nečistoty. Nemá někdo k dispozici návod jak to rozebrat a vyčistit?
Naposledy upravil Fíla dne 27. 3. 2011 19:28, celkově upraveno 1
Důvod: citace zkrácena
teer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WolfX 27. 3. 2011 17:42

Mám návod jak rozebrat mobil v ang jenom se mrknu kde ;-) až ho najdu ozvu se
WolfX
Junior

Odeslat příspěvekod jazzina 27. 3. 2011 17:44

WolfX píše:ps mrknu na to , jinak by to snad mělo jít REUP NEDÁM ODKAZY JSOU FUNKČNÍ TAK STÁHNOUT OBA SOUBORY A JET PODLE NÁVODU ^^ ^^


Tak to vypadalo docela nadějně, ale mam problem, v apollu se mi po připojení tel v režimu modem download nenačte modem :-S a nevim co stim, zkoušela jsem postup opakovat, ale se stejným výsledkem :--
jazzina
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků