Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 1. 2019 10:09

Defakto nic, oproti ostatnim sestaveni se zabezpecenim 1.leden.
Nahodil jsem, verze aplikaci jsou stejne, zadna zmena.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Angelko 15. 1. 2019 12:51

Uz by to chcelo update na android Pie. Smev polke Januara a stale nic ( oficialna distribucia,volny predaj ).
Angelko
Junior

Odeslat příspěvekod tony25 16. 1. 2019 20:53

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat když jsem nahodil a9 Německo budou chodit nějaký aktualizace? . Měl jsem českou distribuci. Dík
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 16. 1. 2019 23:44

Sleduj SamMobile, až vyjde nové sestavení pro DBT, stáhni a přes Odin nainstaluj.. Jen dej Home csc.. At nestratíš data a zas budeš mít nejrychleji aktuální Android 9...Německá DBT vyjde vždy mezi prvními...vše bude funkční a v pohodě..
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tony25 17. 1. 2019 01:29

To jsem udělal a všechno je super. Jen mě zajímalo jestli bude chodit nějaká aktualizace automaticky. Třeba až vyjde a9 pro českou distribuci a já bych jí nahodil zpátky, tak jestli pak. Dík
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 17. 1. 2019 09:17

A proč bys to dělal? nech si německou DBT,sleduj Sammobile,jak bude nové sestavení,tak zase stáhni a nahraj...Stažení celé ROM cca3-4 hodiny,vlastní intalace pak 15 minut..a máš vše aktuální..Němci už mají druhe sestavení Android Pie, a u nás není ještě nic...všechno ti bude fungovat,jako kdyby jsi tam měl XEZ-pro volný český prodej...rozdíl je jenom ten..že to budeš mít i někdy o měsíc dřív..
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tony25 17. 1. 2019 09:23

Vlastně to je pravda. Dík
tony25
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 17. 1. 2019 10:10

tak to je..já si už od galaxy s2 po koupi dávám Německou DBT..a nikdy nebyl problém.U některého modelu dokonce při posledním aktualizaci na Česko zapoměli...na DBT vyšlo poslední sestavení..ale u nás nebylo..dřív jsem to víc sledoval...Němci měli vždy o několik sestavení ROM víc, než vyšlo pro český trh...nejsme pro ně tak významní,jako Němci...
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 17. 1. 2019 10:25

hup007 píše:A proč bys to dělal? nech si německou DBT,sleduj Sammobile,jak bude nové sestavení,tak zase stáhni a nahraj...Stažení celé ROM cca3-4 hodiny


Stačí sledovat topic na XDA, kde moderátor postne nové ROM na MEGA nebo AndroidFileHost - zkrátí se tak čas stažení ROM úměrně k rychlosti Wi-Fi. Další možností je používat SamFirm.

Všechny důležité linky jsou v prvním příspěvku této diskuze.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 17. 1. 2019 10:45

jasně..ale pro ty,co se bojí..tak na Sammobile je popsán i postup instalace..link na stažení odin a je to takové víc oficiální na pohled
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 17. 1. 2019 11:48

Je to na palici s těma aktualizacema. Třeba pro Rusko vyšla během ani ne týdne už druhá verze androidu 9. :-D První 13.1. a dnes další. Jinak v dnešní vlně XEZ opět nic, tak možná příští týden. Já osobně jsem nahodil DBT a použil Home CSC, takže data zůstala a CSC mám XEZ. Takže by pak měly chodit normálně i OTA aktualizace.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hup007 17. 1. 2019 11:58

ale na české sestavení..takže budeš buď čekat donekonečna anebo nahrát přes odin sestavení německé dbt
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guiz 17. 1. 2019 13:12

No ono je to s tou DBT takové komplikované. Nevím přesně jak to je, ale když jsem nahrával Betu A9 DBT, tak jsem dal CSC abych měl DBT CSC a tak to bylo jen do té doby než jsem vložil sim. Po vložení sim se telefon restartoval a CSC se změnilo z DBT na XEZ. :-D Mám telefon od TM, takže až vyjde TM A9 tak to tam dám tak jak to má být. Bezpečnostní aktualizace je mi jedno jestli přijde o 14 dní později jak XEZ nebo DBT, stejně chodí každý měsíc pravidelně. A u TMZ fw se mi líbí že má ve stavovém řádku místo ikony 4G ikonu LTE. :-D Taková blbost, ale mě se to líbí víc. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 17. 1. 2019 14:36

Mě tam svítí VoLTE. :-))
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 17. 1. 2019 15:20

VoLTE bych chtěl taky, jenže s TM simkou se nezobrazuje. :-D :-D :-D
Moderátor fóra MobilMania.cz
Samsung Galaxy S23 Ultra 512GB
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků