Samsung Galaxy S9, S9+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aje1 23. 9. 2018 16:28

co pouzivate za ochranu na s9+ a jak je to s odemikanim pomoci obliceje vsude vidim že musim napred rosvitit displey. No když musim zmacknout rosviceni tak to rovnou sahnu na ctecku
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 9. 2018 08:35

Já to mám asi takhle. Do posilovny si vezmu pouzdro (SPIGEN), protože tam mám na rukou magnézium, házím s tím telefonem a tak. Ale mimo ho mám bez pouzdra.

Co se týče Iris, tu nepoužívám, takže neporadím.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poletucha 24. 9. 2018 14:57

Ahoj, dneska jsem si udělala radost a pořídila Galaxy S9 :-) mám prosbičku, dá se nastavit tmavé pozadí,aby tel. tak nezářil bílou barvou? a ještě v sms dá se nastavit vlastní tapeta? u staré S7 tohle šlo. Díky za odpovědi
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 24. 9. 2018 15:33

Stahni si nejake tmave tema ze samsung themes,chce to zkouset.uvidis co ti bude vyhovovat ;)
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tade2 25. 9. 2018 19:54

aje1 píše:co pouzivate za ochranu na s9+ a jak je to s odemikanim pomoci obliceje vsude vidim že musim napred rosvitit displey. No když musim zmacknout rosviceni tak to rovnou sahnu na ctecku


Hyperknit cover od Samsungu (S9, ale je i na + verzi). Telefon i po obrácení neleží displejem na stole a provedení super. Neklouže z ruky. Každopádně už jsem slyšel i názor, že to je jak upletené od babičky :) Přijde mi to osobně originálnější, než všechna ta gumová pouzdra. Je to ale hodně subjektivní, takže to ber jen jako možnou variantu ;)
Lumia 820 => Lumia 950 => Galaxy S9 => Galaxy S23 8/256
ROG Zephyrus G14 (2020), Ryzen 7 4800HS, GTX 1660 Ti Max-Q 6GB, 16/1024 GB
Tade2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 26. 9. 2018 05:41

Mám už na několikátém telefonu Whitestone dome glass. Je dražší, ale při správném nalepení nemá konkurenta. Obal mám silicone case od Samsungu. Spolu se sklem kompatibilní a telefon chráněn před běžnými nástrahami života.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 26. 9. 2018 12:40

Je narocna aplikace Whitestone dome glass. Uz se ti to podarilo aplikovat spatne?
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 26. 9. 2018 13:46

Lepil jsem již několikrát a vždy OK. V balení je vlastně takový přípravek (forma) pro správné nalepení a QR s odkazem na videonávod.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 26. 9. 2018 19:45

Já lepil 3x. Jednou se mi stalo, že po pár dnech se udělala na kraji pod sklem jakoby mlha, proužek. Používal jsem dál. Doporučuji koupit dvojbalení. Je jen o 10 Euro dražší ale obsahuje 2 skla pro případ, že by se jedno časem poškodilo nebo se poškodilo přilepení. Aplikace není složitá, ale je třeba přesně dodržet videonávod.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 29. 9. 2018 18:08

Ahoj, mám dotaz s9 plus umí nahrávat slowmo jen bez zvuku? Nikde jsem to nenašel, jen ta otravná hudba od Samsungu
Lupan01
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 30. 9. 2018 06:59

Zdravím. Pokud by někdo chtěl komplet sadu na SGS9 PLUS - Whitestone dome glass, tak mám k dispozici. Koupil jsem dvojbalení, kdyby se první nalepit nepovedlo, ale dobře to dopadlo a po 3 týdnech žádný problém.
Teoreticky lze vyměnit za Dex. Nebo prodej za cca 700Kč. Případně dohoda. Plzeň.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Paja-indian 30. 9. 2018 10:08

Lupan01 píše:Ahoj, mám dotaz s9 plus umí nahrávat slowmo jen bez zvuku? Nikde jsem to nenašel, jen ta otravná hudba od Samsungu

Nevím jak Samsung, ale Sony jakožto průkopník SlowMo má zpomalenou část vždy bez zvuku (byl by strašně zkreslený, neposlouchatelný - jen hluboké nic neříkající pazvuky).
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 30. 9. 2018 13:11

Ten dodatecny jde vypnout v aplikaci galerie. Tuknes na noticku dole a vyberes bez zvuku...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 30. 9. 2018 17:18

To vím, že vypnout jde, ale jestli jde i ten originál. Na LG G7 to šlo pěkně slyšet to zpomaleni zvuku. Ale to mi zas tak nevadí, spíš mi nejde upravovat, jakou část chci zpomalit jak např u S7
Lupan01
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 30. 9. 2018 18:44

Je rozdil slow a super slow. U slow motion (240 fps) je zvuk zpomaleny a vyberes si az 2 zpomalene useky. U super slow motion si vyberes bud vice zpomalenych s 960 fps v delce 0,2s nebo jeden zpomaleny v delce 0,4s se 480 fps. U super slow motion bez zvuku nebo s muzikou...
ALDA._
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků