Zavřete oči, odcházím

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 12. 2007 21:39

Zdravím všechny z jednoho z mých posledních příspěvků z pozice administrátora. :) Ano, je to tak, rozhodl jsem se skončit. Koho nezajímám, ten ať zavře stránku, ostatní nechť klidně pokračují ve čtení nudného polosumáře. 8)

Na fóru jsem vlastně od jeho počátků, od jara 2005. Tehdy jsem Marka Lutonského požádal o moderování tehdy ještě "živé" sekce Siemens (jak skončila, můžete dneska vidět). Marek mi dal šanci, tak jsem se jí chopil. Dva roky moderátorské práce s sebou přinesly pozici administrátora, čehož si hodně cením. Nicméně všechno jednou omrzí a já už na tom byl takto vlastně delší dobu (ještě před onou nabídkou), i když jsem si to úplně nepřipouštěl. Pak tedy přišla nabídka na adminování, která do mě vlila nové odhodlání a chuť k pokračování. Avšak poslední dobou už to drhne. Prostě mě to přestalo bavit, to je celá pravda. :)

Některé přispěvovatele jsem některými svými zásahy štval, jiní dokázali pohnout žlucí mně. :) Všeobecně se však diskutovalo dobře. S některými jsem se dokonce seznámil osobně, tyto zdravím dvojnásob.

Takže se s vámi loučím a hodně štěstí přeju novému adminovi, kterým je nevímkdo (v zájmu spravedlnosti nikdo až na 1-3 lidi o mém rozhodnutí dosud nevěděl, stejně tak já nevěděl, kdo se dosadí a mě). :) Celému mod. týmu přeju hodně trpělivosti a elánu, hlavně ať vás to ale neomrzí a nedopadnete jako já... Ostatní buďte hodní! :mrgreen:

Je možné, že se tady ještě někdy v budoucnu z nostalgie ukážu (jako čestný VIPák :) ), třeba mi pak budete radit, jaký telefon koupit, až v tom budu mít ještě větší guláš než teď. :) Tak se všichni mějte famfárově!

P.S.: Proč tolik keců? Nevím, jsem tu už přecejen přes dva a půl roku, tak to neodbydu nějakými pěti slovy. A promiňte za ten přehršel smajlíků. :D
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mademan 11. 12. 2007 21:43

ahoj, budes nam chybat :cry: :)

respekt za odvedenu pracu :tleskani :tleskani

EDIT :/ tiez nechapem ako ta to mohlo prestat bavit, ale ako zvyknem pisat .....the choise is yours

vela stastia a uspechov v osobnom zivote, vesele prezitie Vianocnych sviatkov,vela vypoctovej techniky pod stromcek ti prajem, veseleho Silvestra, a k tomuto casu sa hodi aj dobru noc a pekne sny.

P.S viem ze som to prehnal :)
Naposledy upravil Mademan dne 11. 12. 2007 22:01, celkově upraveno 4
AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 11. 12. 2007 21:49

ConPower >>

Sbohem... Budeš nám tu chybět!! Sice Tě osobně neznám, ale i skrz ten monitor z tebe cítím pozitivní energii... a příště se podívám na žlužníčky, hmm..? ... Ne, pardon, jsem se ztratila... i přes ten monitor cítím, že jsi chytrý člověk, který má přehled o tom co dělá, jak dělá a vidí do věci... Dokážeš poradit! Dokážeš řídit! Dokážeš udělat z prdu kuličku! ... :mrgreen:

Proto Ti chci popřát hodně štěstí do života a ač nechápu, jak někoho adminování může přestat bavit :lol:, tak je jasné, že rozhodnutí je Tvoje.... A už proto je správné, když je Tvoje! ;)
(Samozřejmě to berte jako vtip - všechno jednou omrzí, to je holý fakt! A i administrátor je člověk... že?)

V každém případě, těším se, až tu budeš jakožto VIP člen a budeš dál pokračovat v práci, kterou jsi vykonával (a ještě vykonáváš a věřím, že i budeš...) skvěle!

Vzdávám hold další z legend tohoto fóra! :tleskani :tleskani
(Záměrně nepíšu odcházející, protože věřím, že neodcházíš!)

Hodně štěstí v dalším životě, Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, přeje Najja... ;)
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 11. 12. 2007 21:52

Škoda chlape. Prehovárať ťa nebudem (ale tak mohol by si ešte rok-dva-tri ostať :) ), v každom prípade sa drž a prajem ti veľa úspechov vo všetkom, čo ťa baví. ;)

P.S. Dúfam, že na ICQ si nezanevrel. ;)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 12. 2007 21:54

Rozlučková párty nebude? :-P

Třebas v tý vaší Ostravě? :-)
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 12. 2007 21:58

Pokud někdo přijede, tak může být, třeba pojďme pokračovat v invexovském tempu. :D

Díky všichni (Mademane, Najjo, Breakere, jannnnnnne...), pro dnešek už mizím, mějte se.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 11. 12. 2007 21:59

Panejo, tak se rozhodla odejít jedna z největších osobností tohoto fóra vůbec - tos mi teď vyrazil dech, člověče. :shock:
Ani na tom administrátorském trůně ses moc dlouho neohřál a už ho opustíš. Je to velká škoda, ale nic netrvá věčně.

Ta rozlučkovka není náhodou špatný nápad, aspoň zapijeme žal. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 12. 2007 22:01

Tak Majkla ještě taky stihnu. :) Jo, holt, to je život. Ta velká slova mě od všech těší.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 11. 12. 2007 22:08

Tak se taky přidám.

Je to škoda, ale nedá se nic dělat, nikdo s tim asi už nic neuděláme a tak ti přeju hodně štěstí a někdy se ukaž! ;)

Jinak novému adminovi přeji také hodně štěstí v nové funkci.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 11. 12. 2007 22:19

Přidávám se k jannnnovu návrhu rozlučkové párty v Ově :)
Cone díky za vše, moderátorská práva ti zůstávají a budeš tu kdykoliv vítán. Těším se na další osobní setkání ;)
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 12. 2007 22:42

U mna je lahke pisat zo zabavy a tiez za ucelom nejakej informacie ktoru potrebujem ziskat ale stale sa starat o chod fora nieje slast. Aby to forum malo taku uroven.Cone dufam ze si nasiel nieco co ta viac bavi. Tak prajem aj ja vsetko dobre. A tiez patria zasluhy za odvedenu pracu.
Bye
ps:ak mozem navrhnut dalsieho admina tak moj navrh by bol jannnn
Naposledy upravil Kniter dne 12. 12. 2007 10:10, celkově upraveno 1
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 11. 12. 2007 23:30

Ale Cone kam by jsi chodil :( ještě vydrž pár měsíců a oslavíme 3. rok na fóru :) Jinak škoda že odcházíš, jsi velká osobnost tohoto fóra a všem tu budeš určitě chybět..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 12. 12. 2007 09:14

To jsi mě překvapil :shock: Škoda, no. Na srazech se doufám, ale ukážeš, ne?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 12. 12. 2007 10:03

Tomu se říká šok :shock:

Tak ať se Ti v Bohumíně daří a měj se fajn :wink:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 12. 12. 2007 10:07

ConPower píše:Tak Majkla ještě taky stihnu. :) Jo, holt, to je život. Ta velká slova mě od všech těší. /quote]
Co jsou velká vedle té zaručeně největší hromady skvěle odvedené práce, co tu po tobě zbyla? A dokonce i podle memberlistu je tvoje pozice vrchního posthuntera zatím zcela neohrozitelná. :-D

Obrázek
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků