Ako vznikli vaše prezývky?

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 11. 2007 17:36

Mademan píše:to nepoznas srandu ?
dal som tam smajliky a nie som az taky nechapavy.

sorry, nechápavý jsem já :D
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kvetak 6. 11. 2007 17:36

Zrovna v den registrace jsem koupila Květák no tak mě to napadlo. :lol:
N 5110=N 3310=Al 501=N 3510i=Al 735=SE K700i=SE W800i=SE J220i=Moto F3=Si A50=N 1600=Si AX75=N N73=N 2600c=Vf 533=LG KC550=LG KM900=N C3-00=HTC WS=SGS3
Kvetak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 11. 2007 18:00

ConPower píše:Makle, jakožto student jazykologie bys měl o ironii vědět ledacos. 8) /quote]
O ironii i silnějším sarkasmu opravdu ledacos vím. Minimálně si dovedu představit lepší formu jejich interpretace tak, aby byly správně pochopeny. ;-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 11. 2007 19:01

Základ (break-zlomiť) vychádza z toho, čo som v dobre vymýšľania nicku robil najradšej (celkom "zaujímavé" obdobie :twisted: ) a aby to nebolo sloveso v neurčitku, pridalo sa -er. ;) Aj po istom "usadení sa" mi to už ostalo, tak prečo nie... :)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 6. 11. 2007 19:40

mno. keromil je od slova kero a mil. mil je len poslovancenie :) povod slova kero sa datuje v dvadsiatom storoci, ked tak zacali vyvoleni ludia nazyvat jedneho super bombastickeho cloveka... no a to som bol ja. A presne o tomto to cele je :o)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod matho83 6. 11. 2007 19:47

Skomolenim priezviska, mena, oslovenia,datum narodenia, to by snad aj stacilo :D
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomopk 6. 11. 2007 20:07

tomopk vzniklo totalnym skomolenim mena a priezviska, rozmyslam vsak nad zmenou pretoze ked mi niekto ide nieco poslat po bluetooth a opyta sa mi "ty si tomopok? tak ma ide trafit slak....
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 11. 2007 20:51

Majkl vP. píše:185 cm je malá výška? Kde to žiju..? :shock: /quote]


Je to dobrý, ještě porostu (přece jen, je mi 14). Možná se dostanu na dědův level - 206 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to by bylo moc. Ideálně těch 192-196 cm.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luigy 6. 11. 2007 22:31

U me to vzniklo ze sem nevedel jaky nick si dat a hral sem mafii a byl tam typek ze zbranema jmenem Luigy tak sem si to hodil na nick :)
Nokia E51 Black Steel; Nokia 6310i Bronz 1600mAh Li-Pol battery
Luigy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 7. 11. 2007 07:29

Majkl vP. píše:Majkl je moje běžná přezdívka (nevymyslel jsem si ji sám, ale zanícení pro angličtinu jsem holt nezapřel :-) ). Ta zkratka za ní slouží jako rozlišovák - skoro všude už nějaký Majkl registrovaný je. 8-)

BTW> Tohle téma tu ještě nebylo, existuje jen na Pauze. /quote]
Já myslel, že ta zkratka znamená "van Polen", nebo se mýlím? Kdysi jsi to měl i v podpisu.

iquote="š.ť.á.p.i"oTenhle thread už tu určitě byl, ale asi už je smazaný..n/quote]

Myslím, že tenhle thread nebyl tady, ale spíš si ho pamatuješ ze starého (nephpBB) fóra mobilmanie, tam byl určitě. ;)
BTW, zrovna u tebe jsem si vznik nicku pamatoval.

Jinak vznik mého nicku je celkem nezajímavý, jedná se vlastně o původní nick hlavního hrdiny filmu Hackers.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 11. 2007 08:38

Zero_Cool píše:Já myslel, že ta zkratka znamená "van Polen", nebo se mýlím? Kdysi jsi to měl i v podpisu.d/quote]
Jo, to znamená, odvodil jsem to ze svého příjemní. Ale jak říkám, používat jsem to začal jen kvůli tomu odlišení od ostatních Majklů.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Mischelinka.OK 7. 11. 2007 09:20

Když jsem měla svůj první počítač tak jsem se do výsledků hry zapisovala jako Lady Dj, protože jsem vždycky chtěla dělat "dýdžejku" :D

Pak mi můj strýc začal říkat Mischel (protože se jmenuju Michaela), já jsem to jen zdrobnila ale protože na XCHATu už Mischelinka byla, proto Mischelinka.OK a už ji používám dlouhých 7 let :)
Alcatel wap -> Nokia 3310 -> Nokia 3510i -> Nokia 6230 -> Nokia 5800 -> Samsung galaxy S III NEO -> LG G6
Mischelinka.OK
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coyotte 7. 11. 2007 09:41

No my máme v práci Jabber a kolega byl RoadRunner, tak sem si dal kojota. Podle toho kreslenýho seriálu BeepBeep :lol:
Samsung Galaxy S4, White + Kingston 8GB


Winner never quit, quitter never win.
Coyotte
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Demultiplexor 7. 11. 2007 10:24

:-) je to opak muldexu (el.součástka), při přenosu více analogových signálů nebo digitálních datových toků kombinovaných do jednoho signálu tento signál zase hezky "rozseká" do původních.

Jak jsem na to přišel? Asi před 4 roky jsme to probírali ve škole, docela mě ten název pobavil a byla to první věc, co mě při registraci napadla ;-)
Demultiplexor
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 12. 2007 18:21

Co ja vim, kdyz jsem se registroval, vepsal jsem tam to co jsem mel zrovna napsany na triku :D Ale zni to celkem zajimave, tak jsem si to uz nechal nafurt...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků