Ako vznikli vaše prezývky?

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod nitram47 8. 3. 2008 23:13

Odzadu je to Martin teda ja a 47 akoby stastne cisla. Ale zaroven by to mohlo byt aj NITRA Muz, byvam v Nitrianskom kraji:-)
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gallows7 9. 3. 2008 00:19

je to zložitejšie ... v detstve bolo chvilu "IN" Tagovanie centrofixkami vsade, kde to len bolo mozne :d ... tak som chcel nieco co by vyzeralo zaujimavo & mohol to pouzit ako nick v CS a zakladom vtedy bolo, aby to vyzeralo coolovo :lol:
teraz sa mám aspoň na čom zasmiať :lol:

Takže zásada 11-ročných detí o (ne)coolovosti nicku:

-musí byť po anglicky (anglictina je totiz super extra ultra total Cool)- robí sa to tak, že si otvoríte v škole ten najväčší slovník a hľadáte, aby sa začínal na rovnaké písmená ako priezvisko (stačia prvé dve-tri)

- vtedy začal letieť zavinac ... takze je nevyhnutne aby nick obsahoval "-a-" ktoré sa da lahko nahradit zavinacom @

- zaklad coolovosti zrejme spociva uz v samotnom slove Cool ... takze je dolezite, aby boli v nicku zdvojene spoluhlasky, potom to znie drsne :) napriklad deep, need pool alebo takisto aj zdvojene napriklad "-ll-" ako travelling a pod.

- v kazdom nicku musi byt este dvojite "-w-" ktore je neodmyslitelnou sucastou spojenia anglictiny a zdvojovania :)

- a poslednou velmi dolezitou vecou je, ze ten nick nesmie nikto poznat ... a neustale byt stredobodom zaujmu ... "Pocuj, co vlastne znamena tvoj nick?!" :)


Takze tolko v kratkosti o mojom nicku alebo "Prirucka nastrocnych pre vytvorenie najcoolovejsieho nicku"

neskor po prijati na pravnicku fakultu som dospel k tomu ze je to celkom slusna skomolenina ... a radsej to vysvetlujem ako sklbenie

zaciatku mojho priezviska "G.A.L.-"
& anglicky preklad slova pravo "-L.A.W.-"
pridanie "-S"
a nahradenie prveho "-A-" "@-om"
a nahradenie druheho "-A-" "O-ckom"
doplnenie stastneho cisla "7"
__________________________
= G@llows7
8)
_________________
Cybershot: Sony Ericsson K810i Noble Blue + HPM-70,
Walkman: Sony NW-E002 Blue + Koss KEB/7 Green
Notebook: FS Amilo Pa1510 AMD Turion 64 X2
gallows7
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stripped 9. 3. 2008 16:47

Moje oblíbená skladba od Depeche Mode. Jo,jo, kde jsou ty časy ...
Stripped
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy474 9. 3. 2008 18:52

Andy-tak ma volajú v škole
474-moje obľúbené trojmiestne číslo
Andy474
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wir-jin 2. 4. 2008 18:32

Já to mám docela složité a navíc směšné a stupidní, ale vyklubala se z toho docela stylovka.

No to bylo tak:
S brachancem jsem vyrostl snad už od porodu :D no nějak jsme se jako malí kluci nazývali různě...ale jednou vypustil bráchanec z úst že jsem Virginská kráva...nevím proč ale když jsme pak od přelomu třináctého a čtrnáctého roku našeho života začali dělat muziku, přišlo mi na chuť slovo Virgin. Pak jsem zjistil že to znamená panic a nadšení opadlo a to i když jsem ve znamení pany. Pak jsem jednou o tom diskutoval se "strýcem" (o 4 roky starším než já), který dělá taky do muziky (možná znáte: Ke-Win) a ten mi pomohl to uvést na nynější podobu...
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 12. 6. 2008 19:03

To bylo ještě na základce, když jsme se učili s počítačema, tak jsme zakládali svoje emailovky....Učitel řekl ať si tam dáme co chceme....Všichni tam cpali svoje jména, ale já chtěl trošku zůstat anonymní a tak jsem se zamyslel a tak co mě napadlo byli Simpsonovi na který jsem hodně koukal a vlastně teď taky.....tak co tam dát??? Zkusil jsem dát jako svoji emailovku bart......ale to už někdo měl.....tak jsem zkusil dát chlapské členy ze Simpsonových....Bárta a Houmra....Nebudu dávat Marge a Lisa nebo Magie, když jsem kluk....tak jsem zkusil zadat bart.homer.....toho emaila nikdo neměl a tak i od té doby převážně používám bart.homer.....
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 6. 2008 19:14

od prijmeni, zkratka, mohli by mi rikat i mates ale ja si zvykl na maty a nikdo mi jinak uz nerekne, krom pritelkyne a rodicu a vubec rodiny :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod hotspot 12. 6. 2008 19:29

Muj nick vznikl spojenim slova hot a slova spot 8-)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 13. 6. 2008 18:14

Miluji selmy a zvirata obecne (jo a "akvárko" mam taky.... :mrgreen: ),takze za prezdivku jsem si vybral nejrychlesi zvire nasi planety (alespon zatim.....dokud jej lide jako polovinu dalsich ohrozenych selem nevyhubi) tedy geparda.Aby to znelo lepe je to v EN---Cheetah a 007 jen tak,,ale JB na tom ma samozrejme take podil. ;-) ;-]
Cheetah007

Odeslat příspěvekod dejvidek 14. 6. 2008 18:04

Před 10 lety kdy sem začal brázdit net, tak sem si bláhově myslel, že budu mít nick "David", mno to už bylo pozdě, někdo byl rychlejší. Zdrobnělinu "davidek" na spoustě serverů taky obsadil někdo dřív, no tak se nabídla zdrobnělina "dejvidek". Ještě do dnes mi občas někdo napíše, že chce koupit email davidek@domena.cz (na několika freemailech to mám, ale nepoužívám). :-D
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 14. 6. 2008 18:29

vrátil jsem se ze Špindlu z prkna a potřeboval něco na fóru, byla to rychlovka, nevěděl jsem co dřív a vedle stolu jsem měl opřený prkno, to rozhodlo :-P
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Květináč 14. 6. 2008 18:34

Rád zalejvám kytky-květinář se mi nelíbilo tak sem si dal květináč
Květináč
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 6. 2008 23:13

Majkl vP. píše:Majkl je moje běžná přezdívka

seterwohipikule je zase má, těší mě, Majkle.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 6. 2008 12:27

Nápodobně, Seterwohipikule - teda kdo si tohle na tebe vymyslel..? :-D
Deleted user

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 6. 2008 12:30

Majkl: přece já sám ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků