Ako vznikli vaše prezývky?

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paha 16. 3. 2009 15:44

dal som prve dve pismena z mena a prve dve pismena z priezviska :-)
Vlavo fáza vpravo nulák, kto nevie ten je ***** :D
paha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 2. 4. 2009 13:17

PAvol HAbera ? :D :-D
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 4. 2009 19:30

Vždycky jsem se všude registroval jako Sas, ale poprvé na rozzlobených mužích se mi stalo, že už tam někdo by přede mnou se stejným nickem. Mňo a zrovna jako první příspěvek tam byl nějakej masakr, tak jsem to jenom spojil. Dneska používám oba nicky víceméně rovnoměrně.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KIMI1492 5. 4. 2009 17:23

moje prezdivka - kimi vznikla , jelikoz se zajimam o f1 a fandim ferrari a proto kimi ( podle jezdce Kimiho Raikönnena )
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paha 5. 4. 2009 20:22

obluda: nie PAtrik HArmady :D
Vlavo fáza vpravo nulák, kto nevie ten je ***** :D
paha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lutzi 5. 4. 2009 21:20

No muj Nick vznikl tak ze jsem Lucie.No a jelikos jsem zila v rakousku,tak mi tam rikaly Luci,no a v nemcine se to logicky pise Luzi nebo i podle nabytkoveho obchodu co tam je tak ten se jmenuje Lutz,no a tak vzniklo Nick Lutzi. :kuk:
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adambart 26. 8. 2009 13:22

muj nick sem vykoumal tak pred 6-7 lety... menuju se adam a v ty dobe se mi hodne libili simpsonovi, takze asi takhle adambart a od ty doby sem linej vymejslet neco jinyho..
adambart
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 8. 2009 23:04

Je já měl webových přezdívek... Ale ty skutečné - Sattero (dle povídky co sem psal kdysi dávno a kamarádům se to tak zalíbilo, že mi zůstalo jméno hlavního představitele, Lucatus Sattero + má stejné iniciály jako mé skutečné jméno a je tu i menší podobnost) a Luke -> Lukáš, toš tady je to nějak logické... :)

Herní používám nick Chlupatá ***** nebo Sattero, občasně Holoprdel na počest Rimmra a v jedné hře sem používal Prujezdne Hovinko. Kdysi dávno Night, jinak nic :)
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 2. 10. 2009 14:03

EINEX - asi před pěti lety jsem si vymýšlel jakou budu mít přezdívku , když jsem tenkrát viděl ve výtahu ty "podpisy" mých vrstevníků...tak jsem si řekl že si taky něco vymyslím, muselo to být něco co nikdo nemá a taky se to muselo dát nějak pěkně graficky "napsat" no a tak po dlouhém trápení vzniklo slovo EINER , a asi po měsíci jsem udělal facelift na EINEX :mrgreen: A to mi zůstalo dodones je to semnou tak zžité že už tímto slovem na mě kolikrát zavolají místo jména :mrgreen:

A ten podpis ve výtahu jsem udělal,ale nějak se to časem vymklo kontrole a je jich trošku víc a nejen ve výtahu :D :D :D a nejen fixkou 8-P
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 15. 10. 2009 15:50

Mé vlastní křestní jméno je Petr a je mi 28. Přezdívku jsem zvolil tak, aby byla jednoduchá, zároveň ji používám na jiných portálech. A Pedro je Petr v cizím jazyce a retro žvýkačka.
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod Lutzi 15. 10. 2009 21:14

To Pedro1981: No jmeno Pedro se pouziva ve Svicarsku je ale i trochu Francouzky.A je to do cestiny skutecne Petr. :kuk:
Lutzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 15. 10. 2009 21:55

For Lutzi : Presne tak. V tu chvili mi to nezapalilo. A zni to lip nez Petr1981 ;-)
Pedro1981
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 10. 2009 22:43

Až na to, že to je španělsky, jinak OK. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod w880i 31. 10. 2009 21:12

Tak můj nick je podle mýho současnýho phonu... Jinak můj oficiální nick : Killbucek .... Vznikl kdysi tak v dobach kdy mi bylo tak 8 -9 a byl sem u strejdy a on mel zrovna vietconga uplna novinka sak vite a ja sem si chtel zahrat multaka a nevedel sem jakej si dat nick... Tak kill je jasny a bucek = bůček protože moje příjmení je spojené se slaninou(ale neni přímo slanina) a on mi prostě řikal bůčku :-D od toho Killbůček 8-) Jinak taky Sláva
w880i
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 10. 2009 21:18

Nejmenuješ se třeba šunka? :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků