Otázky na aplikaci Jimm - ICQ v mobilu !

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 5. 2008 18:57

Mne napisali oficialny mail od technikov, ze internetplus je na RI a operatorka povedala ze je to na verejnu adresu. Ale asi nie. Opera mi cez to nejde. Na nu chodim cez wap aj internet a mam to vo volnych datach. A ten smaper tiez nejde. Skusal som to len dnes. Sice sa zapne zelena ikonka ako pripojeny, ale teraz som na fringu nasiel odkaz a v smaperovy nebol.
Naposledy upravil Kniter dne 27. 5. 2008 20:08, celkově upraveno 3
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lipkofil 27. 5. 2008 19:05

funguje niekomu posielanie suborov na jimme ??
f.u.c.k you orange


serus ty buzik ,nokia E51 black steel
lipkofil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 27. 5. 2008 19:44

Takze:
Posielanie na najblizsej vidanej XaTTaB verzii a nightly buildov ofic. jimm:
Posielanie cez web server pomocou uploadu a uzivatelovi pride link a velkost suboru.
Posielanie na kozdnom jimmovi normalnou cestou je mozne, ale iba z jimma na im klient v PC naopak nie a ani z jimma na jimma. A musi byt v PC klientovy splnena podmienka, že prijemca má verejnu IP adresu (nieje schovany za firewallom v svojej vlastnej vnutornej sieti).
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalich. 13. 6. 2008 14:24

Chci se jen zeptat jestli to bude fungovat i na Samsungu U600. Díky za odpověď :-)
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 6. 2008 14:53

kalich: bude, nevidím důvod, proč ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 13. 6. 2008 18:16

Jimm bude. Ale musis stiahnut verziu pre samsungy. A To posielanie ci pojde je otazne, malo komu to ide.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalich. 13. 6. 2008 20:07

sp@c3 píše:Jimm bude. Ale musis stiahnut verziu pre samsungy. A To posielanie ci pojde je otazne, malo komu to ide.

A nemáte teda někdo vezri na samsungy. Díky
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Odeslat příspěvekod sp@c3 13. 6. 2008 21:54

V konstruktore si to zvol.
Zvol MIDP2 v kroku platforma.
http://jimm-constructor.net.ru/construc ... index.html

BTW: Myslel som ze to pre samsung treba specialne, ale to je pre Motorolu. Samsung MIDP2.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neonka20 22. 6. 2008 19:04

mam nokiu 5200 mam tam nahodeneho najnovsieho jimma tu najjednodusxsiu verziu, mam operatora t-mobile, mobil bol povodne na orange ale je odblokovany, pouzivam easy.net mi ide cez prehliadac v poho,ale ked pusitm jimma, dam pripojit pripaja ma cez orange world a nepripoji - vypise predplatte paketove data. lenze ja xem aby ma pripajal cet t-mobile wap ako mi ide aj net v prehliadaci. neda sa to niekde nastavit ?dakujem
neonka20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 22. 6. 2008 19:38

Ahoj mam Jimma v Samsungu U600 a funguje bezproblemove, mam novou verzi 6. Posilani souboru jsem zkousel ale neslo to, pros to nejde? jde to nejak udelat abych si co nejlevneji poslal ze zahranici treba fotku pres jima domu?? dekuji
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 22. 6. 2008 20:03

Zo zahranicia budes hlavne platit viac za prenos dat. A aby to slo, musis zvolit mod odosielania suborov "pres web-server" "via web-server".

To neonka20: Musis si urobit pre T-Mobile aj miesto pristupu, nielen wap. A nasledne ho aktivovat. A tiez musis zabehnut do T-Mobilu a poziadat o aktivaciu GPRS.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Najja 22. 6. 2008 20:43

Zdravím, psala jsem do topicu o Twist Surf+, že mám problém s Jimmem (i QIPem). Tady se chci teď spíše zeptat:

JE TU NĚKDO, KDO MÁ:

K750I
T-MOBILE (TARIF TWIST SURF+)
JIMMA
• pro JAVU nastaven APN INTERNENT
• v Jimmovi připojení HTTP a port 80
...a JIMM I OPERA MU FUNGUJE?


Zajímalo by mě to z toho důvodu, že mně to s tímto nastavením píše chybu 125.1 (v Jimmovi), ačkoliv se všude kam se podívám píše, že jestli nechci za Jimma platit (mám ten Twist Surf+ a chtěla bych, aby se mi data přenesená přes Jimma počítala do FUPu), mám toto nastavení dobře. Opera mi tak funguje (s tám APN netem pro javu).

Předem všem strašně děkuju za odpověď, protože by mi to doopravdy pomohlo. Díky.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sp@c3 22. 6. 2008 22:25

Aha. Chyba 125.1 => chyba 125.
"Vyskytla sa chyba vstup/výstup"
Toto vypisuje T-Mobile na slovensku. Nevim ci uz aj do T-Mobilu v Cesku sa toto siri.
sp@c3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 23. 6. 2008 04:54

Najja: skus pripojenie cez socket. Cez http to malokedy ide. Len neviem, ci sa ti to bue ratat do volnych dat
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 6. 2008 08:37

Cez socket sa mi to tiez pocitalao do wnw
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků