Opera Mini - obecná diskuze (nová 8. verze)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod glock69 24. 4. 2013 17:16

Behem dne opera mini fungovala normalne, ted uz zase jede jakoby opera mobile, pismo miniaturni, uspora dat kolem 30%, kdyz funguje normalne tak kolem 95%. A taky je silene pomala.
Naposledy upravil glock69 dne 24. 4. 2013 18:40, celkově upraveno 1
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 24. 4. 2013 17:37

Ráno jsem Mini nerozchodil vůbec a pak mi vykreslovala stránky alá Opera Mobile.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tompr 1. 5. 2013 20:12

nenapadá někoho proč se mi pořád instaluje znova při spuštění mini opera v mobilu?
když jsem zkoušel přeinstalovat tak když si vyberu verzi i češtinu tak to ukaže velikost a dam stahnout a napiše mi to Max. instalační omezení překročeno
zkoušel jsem i nižší verze low nic nepomaha i promazani pameti telefonu....
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 5. 2013 12:21

Tak u mě pokud zpřehází odkazy, tak refresh pomáhá. A jiný problém nemám.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 11. 5. 2013 11:49

Dneska opět opera mini buď se nepřipojí nebo jede ve stylu opera mobile.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 7. 2013 15:25

Dnes mi opera mini 4.4 hlasila aktualizaciu. Tak som siel v opere na m.opera.com - ine moznosti stahovania - opera 4.5
preinstalovalo povodnu 4.4 na 4.5
co som si vsimol zatial, pridane bolo:
moznost sukromneho prehliadania,
download manager
hrubsia spodna lista.
Zobrazit nahlad.

Stale nedokaze priamo z web stranky otvorit realplayer, na sledovanie videa z youtube.
Opera 4.2 a chvilu aj 4.3 to dokazala.
Na youtube asi nieco zmenili.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 11. 2013 16:50

Funguje vám Opera Mini? Nevypnuli servery? Všechny aplikace včetně Opery Mobile fungují, jen Mini ne.
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M65 18. 11. 2013 17:05

jj,funguje.Verze 7.5.3
M65
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glock69 18. 11. 2013 17:16

Taky fungují, verze 7.1.32448
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 11. 2013 19:40

Aha, tak nefunguje mi jen v síti Eduroam. Nechápu proč, vždycky to fungovalo. Aktualizace na novou verzi nepomohla. Přitom všechny ostatní programy jedou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 11. 2013 21:57

tak tak, v Eduroam (Brno MUNI kampus) přestala jet asi začátkem minulého týdne, ptal jsem se i vrchních IT a prý nic neměnili, veškeré ostatní programy komunikují normálně (přišel jsem na to jak OM rozjet - viz dále). Nejede ani Opera pro android se zapnutým off road režimem, Symbianová Opera Mobile kupodivu jede jakkoliv (s kompresí i bez).
Zvláštní je, že stačí z PC připojeného do univerzitní sítě PINGnout na demo.opera-mini.net a během chvilky se rozjede (na nějaký čas) i opera mini na telefonu. Moc této závislosti nerozumím, někde se něco prošťouchne, jako by to našlo správnou cestu, jestli to nemůže třeba nějak souviset s DNS servrama MU ... a pak se to zase za chvíli zavře.
Dokud se nehnu z místa, tak to nějaký čas jede, stačí vylézt na chodbu a asi se připojit na jiný přípojný bod a je utrum. Tomu kdo vyluští tuto záhadu budu celý měsíc s úklonou říkat "velký guru".
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 11. 2013 10:43

Hm, bomba :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 21. 11. 2013 10:06

navíc je i vidět, jak se to tím PINGem "protáhne, ping demo.opera-mini.net vrátí odpověď z server4.operamini.com [82.145.209.253], kde pro první 2 pakety je vypršený časový limit a až třetí a čtvrtý paket se chytne a vrátí se odpověď. Další PING už projde normálně beze ztrát paketů.
Nevyzná se tu někdo trochu víc v sítích, že by dokázal říct kde může být chybka ?
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 21. 11. 2013 15:26

A1rh : Tvuj problem by podle me vyresil spise exorcista nez IT technik... ale abych nebyl OT : me podobne veci delal router po tom co se zblaznil a zbesile rozdaval adresy vsem zarizenim v dohledu... melo to dost podobne priznaky (nevim proc tomu tak bylo) ale pomohl reinstal softu v routeru. Mozna plkam blbost ale tak nejak me ta vzpominka vyklouzla v hlave...
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 12. 3. 2014 18:48

Na Symbošu jde hrozně pomalu - o hodně pomaleji než i šnek v podobě Symbianového prohlížeče. Na C3-01 funguje dobře a dokonce i rychleji než 7.1.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků