přehrávání hudby, listování po složkách

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tondbar 14. 3. 2015 19:07

zdravím existuje nějaký java hudební přehrávač vhodný např. pro mobil Alcatel OT 2007, ale důležité je aby uměl listovat ve složkách, hodně sem to zkoumal ale standardní hudební přehrávače jak v noki, samsungu, a teď i v alcatelu, vidí jen "jednu úroveň" takže hudba z několika složek se spojí dohromady, pokusy o její přejmenování ztroskotávají, vestavěný přehrávač ignoruje i číslování a hudbu stejně přeháže jak se mu zlíbí, nastavení v mobilu je taky nedostatečné,takže je to jako přehrávač fakticky nepoužitelné....ve starém LG gm brio se dalo krásně listovat po složkách a přehrávat hudbu, jak člověk chtěl, když už v současnosti není na trhu žádný "hloupý" mobil který by se dal použít jako mp3 přehrávač, existuje nějaký program nebo tipy jak si to přizpůsobit, moc děkuji
tondbar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 15. 3. 2015 15:18

ID3 tagy. ID3 tagy. ID3 tagy. Potom bude všechno fungovat.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tondbar 16. 3. 2015 17:13

to by znamenalo každý soubor editovat v nějakém programu a přejmenovávat několik údajů u každého......to by byl přece jen lepší nějaký ten přehrávač hudby :-) na druhém telefonu s androidem používám Mort player to je prográmek k nezaplacení, ale telefon bohužel celý den v plném provozu nevydrží, počítám tedy že něco podobného na ten hloupý alcatel asi neexistuje?
tondbar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 16. 3. 2015 22:52

Mám Alcatel 2005D a nejde! Pokud jdu přes adresáře, tak prehraje jedenkrát jen aktuální skladbu.
Ale ty Alba a Interpret je jednoduché řešení.
Na počítači vlezeš do dané složky, označíš všechny skladby a dáš vlastnosti. Dáš název Alba a Interpreta, nic jiného neměníš! A pak dáš OK. Všechny skladby ve složce budou mít stejný název Alba i Interpreta.
A takhle jednoduše to uděláš se všema složkama..... A pak budeš přehrávat po Albech nebo Interpretech..... A jde dát i opakování celého Alba a podobně .....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mimonaut 17. 3. 2015 09:03

tondbar: hromada programů pro PC / Mac umí mp3 tagy dodat automaticky z internetu, nebo podle názvů složek a souborů. Takže bez práce. Např. mediamonkey..
Už třetím rokem lumia 920 a jako pracovní průběžně různé androidy i lumie.
mimonaut
Junior

Odeslat příspěvekod tondbar 17. 3. 2015 19:26

díky za tipy..... hlavně to přidání alba a interpreta je jednoduché a účinné řešení, super nápad,90% se seřadilo krásně za sebou, zbytek musím ještě doladit, protože sem experimentoval s různým hromadným přejmenováváním, tak něco je trochu rozhašené, u písniček to tak nevadí, ale mam tam z velké části vzdělávací pořady, které samozřejmě navazují za sebou, jeden díl za druhým, tak sem měl chuť ten telefon vyhodit z okna...:-)
tondbar
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků