What´s App

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Gooner M. 19. 11. 2012 21:07

Jak funguje What´s App, když někomu píšu, musí mít taky What´s App, nebo to dojde jako normální sms? :-)
Gooner M.
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 11. 2012 21:27

Musí mít Whatsapp.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fire.man 19. 11. 2012 21:43

Do kontakt listu se si stejně zařadí jen lidé, kteří whatsapp mají aktivovaný na své telefonní číslo, jelikož ti whatsapp proskenuje telefonní seznam. Jinak existují i další programy. Používám dohromady 4 nebo 5 a díky tomu už skoro nepoužívám sms. viz. http://goo.gl/Aph28
fire.man
Junior

Odeslat příspěvekod Gooner M. 19. 11. 2012 22:07

Existuje nějaká taková aplikace, aniž by druhá strana musela mít datový tarif? :-)
Gooner M.
Junior

Odeslat příspěvekod Lexx 19. 11. 2012 22:19

Ona nemusí mít datový tarif, stačí wifi. Jinak bohužel.
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Krycatko 19. 11. 2012 22:26

Ahoj. Registroval jsem své telefonní číslo, ale dál už tutu aplikaci používat nechci. Kam mám napsat, nebo jak deaktivovat mé telefonní číslo, aby se mi u ostatních, co mají What´s App mé číslo nezobrazovalo?
Našel jsem pár návodů na netu, napsal i několik mejlů a prosil o deaktivaci mého čísla, ale číslo je furt v What´s App aktivní.
Děkuju
Krycatko
Junior

Odeslat příspěvekod fire.man 19. 11. 2012 22:35

Zapni whatsapp, dej nastavení, podrobnosti účtu, odstranit účet.

GOONER : Neplacená verze na posílání sms například free sms sender. - SAMOZŘEJMĚ PRO TEBE, pokud máš net. Ne pro druhou stranu. Ta potřebuje net na jakoukoliv podobnou komunikaci.
fire.man
Junior

Odeslat příspěvekod Gooner M. 19. 11. 2012 23:05

Já mám net.. Druhé straně se to prodraží, ale jinak ji zkusím ukecat na nějaký ten datový tarif :-D
Gooner M.
Junior

Odeslat příspěvekod fire.man 20. 11. 2012 12:03

Pokud si píšete hodně často, tak tam určitě finanční úspora bude. Vim kolik jsem platil dřív a teď. V psaní se už vůbec nemusim omezovat.
fire.man
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků