TORCH pro SE-Aktivace jednou klávesou!

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 15. 8. 2010 12:46

Pokud máte nějaký Sony Ericsson platformy A200 s LED u fotoaparátu,jistě máte v složce organizér volbu baterka nebo svítilna.
Od výrobce je to dobrý nápad ale není dotažený k dokonalosti.Sice prográmku můžete přiřadit klávesovou zkratku ale po spuštění musíte ještě zvolit jaký mód chcete zda: "Zapnout na 1min","Zapnuto",nebo "SOS" a to zbytečně zdržuje.

Stáhněte si aplikaci TORCH (2.9kb) zde:
:arrow: http://www.edisk.cz/stahni/27717/Torch.zip_2.9KB.html
Nastavte si jí na libovolnu klávesu ktrou vám váš telefon povolí změnit a to je vše.
Ukončíte jí stisknutím pravé kontextové klávesy,prosté jednoduché a především funkční.

Jen upozorním že to bude funkční pouze na modelech mající LEDku přisvícení fotoaparátu tedy více z platformy A200.Třeba na K800i a dalších co mají xenonový blesk to fungovat nebude.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod nitram47 15. 8. 2010 14:12

mne to automaticky odfoti s bleskom, a to je vsetko. mam LEDku.
a s tou polozkou Svetlo, je dobre, ze je viac moznosti. niekedy ti staci pouzit aj na 1 minutu a nemusis aspon vypinat.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 15. 8. 2010 14:18

Co máš za foun? Mě se to po prvním spuštění zeptalo zda chci povolit/povolit a dotazovat a ještě něco aplikaci přístup k fotoaparátu...povolil jsem to bez dalšího dotazování pak to myslím jednou cvakla spoušť foťáku ale teď to jede fakt na jediný stisk klávesy.
Cheetah007

Odeslat příspěvekod nitram47 15. 8. 2010 16:43

zakazdym to foti. C902. Ani to nemusis riesit, Svetlo mi bohate postacuje.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 18. 8. 2010 11:50

Jenom dodám, že aplikace funguje také na K800i, neboť má malou (červenou) didodu. Využitelné to moc není, ale v nouzi nejvyšší jsem to využíval.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků