GSM vysielac na dome

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod alexa33 29. 4. 2007 08:14

Ja mam v Moldave ne steche Wifi a poskytly mi rychlost okolo 70 KB/sec.Ja som s tym spokojny.
alexa33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jahvodka 29. 4. 2007 09:35

Tyto tu su upiri - len cicat peniaze a nic z toho
Dakujem:
BUBANovi za pomoc v sekcii Motorola! :)
thePrayerovi za pomoc z avfora :)
jahvodka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpohode 29. 4. 2007 10:00

vpohode
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kameo 29. 4. 2007 11:27

..nezanedbatelna je aj spotreba el.energie pri wi-fi vysielaci ..priklad: ak ma vysielac elektricky vykon len 40W v prevadzke je 24h 365 dni v roku, tak rocna spotreba el.energie bude 350kW a pri cene 4.21 Sk/kW to je takmer 1500 Sk za rok ..samozrejme zalezi od zariadenia aky ma vykon a spotrebu
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod medevil 29. 4. 2007 12:18

Treba si zacat urcovat podmienky. Pretoze pre nich je to strasne vyhodne a ako pisala jahvodka bez zmluv no tak to inu zmluvu (a velkych kamaratov) ked ich budes vykopavat :D
medevil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carpatian123 29. 4. 2007 22:23

je to naozaj malo 180kbps :pozor2
carpatian123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VTI 29. 4. 2007 23:45

bez zmluvy to ***** pruserom pre hociktoru zo stran a rozhodne to nehovori o serioznosti... ja by som za umiestnenie ziaricu nad moju gebulu pytal prachy a nie moznost ticho vyuzivat ich ubohy produkt... mimochodom, ak ti to vazne namontuju bez hociakeho papiera, mozes predat anteny ako svoje a ako ceresnicku potom zazalovat...
btw co internet od mobilnych operatorov?

co sa tyka ziarenia: kolkokrat sa uz stalo ze bol lud klamany o neskodlivosti roznych produktov... aj tym co ich poslali po havarii do Cernobilu hovorili ze ak budu mat rusky(dlhe u a makcen na s, nie zeny) na ustach nic sa im nestane... len sa zamyslite nad tym kolko ludi by stratilo zivobytie v pripade jednoznacneho dokazania skoldivosti... v tejto sfere sa toci strasne vela penazi co je zaroven strasne vela dovodov preco podplacat, klamat a zavadzat...

napr. na jednu skusku som sa ucil ze ak nechate zabu vo Faradayovej klietke, umrie... pozrite sa co robi mikrovlnka s takym jablkom - rozbija jeho strukturu... my niesme vystavovany az tak extremnemu ziareniu, no rozhodne omnoho dlhsiemu...

uz davnejsie som tu pisal ze by mali byt jedny BTSky kt. by operatori zdielali, nech to nemusime schytavat zbytocne trojnasobne... samozrejme bol som ihned bandou zadubenych hrdinov vyzvany k oblepeniu bytu hlinikovou foliou...
ved predsa skodlivost EM je aj dokazana a preto existuju normy kt. vsak neuzakonovali vedci, ale politici(udavaju sa v SAR = Watt na kg v US je to 1,6 v EU 2)... co je vsak ***** nespominam si ze by som videl niekde v telke dokument o serioznom vyskume skodlivosti a pritom to rozhodne nieje vyskum narocny...



tato moja reakcia nieje presnym popisom mojho nazoru, snazil som sa hlavne vyvazit neobjektivnu diskuziu... neviem si predstavit ako by sme sa mohli zaobist bez vyuzivania vzduchom sireneho signalu, no rozhodne to moze byt prisnejsie regulovane...

na zaver hadam dodat, ze dufam ze sa strasne mylim...
VTI
Junior

Odeslat příspěvekod stanoz 2. 5. 2007 15:33

80 tisic? a cena 3-izboveho bytu cca 65-72m2 ide dole o 200 tisic. Z tých čo radia, že všetko je Ok, spýtal sa niekto technikov, ako dlho mozu byť na streche pod antenou? je to radovo v minutach ... :wink:
stanoz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.C.X 7. 5. 2007 19:11

Vlastná skúsenosť s negatvnimi meraniami.
Takže existuje fabrika, ktorá púšta chémiu do vzduchu. Merania tam boli niekoľko krát a nikdy sa nenameralo nič škodlivé, hlavne, že ludia v okolí od doby spustenia tej fabriky majú dosť neprijemné zdravotné problémy a zázrakom všetkých cca 80 ľudí v susedstve majú rovnaké problémy a od zohdného dátumu, ktorý je čirou náhodou zhodný aj s dátumom sl´pustenia tej fabriky. Sa zobudte. Dnes veriť nejakým meraniam? Veď ide len o prachy. A za tie sa dá všeličo kúpiť. Čo myslíte, čo by sa stalo, keby sa preukázali dôsledky nielen mobilov na úžasnom náraste rakoviny? Čo z tých vecí je neškodné? Tvrdí sa to o všetkom, ale tá rakovina tu nieje zo srandy. A aké to je odskákať si rakovinu? Guľka do hlavy hotová slasť oproti tým zážitkom s rakovinou. Ja by som to neriskoval a spravi všetko preto, aby to nebolo ani nasusednom baráku. nech si to strčia na svoje villy. Bohate by stačilo všetkým operátorom jedna séria vykrývačov s nezávyslými stĺpmi, ale za to nikomu nestojíme, lebo merania su v norme...hahaha

Tie taniere sú prijímače, takže prakticky zanedbateľné, horšia je tá mikrovlnka. A je to v pohode, len za takých 5 až 25 rokov sa nediv, hlavne ak bývaš od 7 poschodia viššie a to nehovoriac o najviššom poschodí a máš deti do 17 rokov. Potom plač, keď ich prežiješ (samozrejme, neželám to ani tebe, ani nikomu, ale práve preto píšem). Všetkého veľa škodí a toto už je viac ako veľa. WIFI, NMT, GSM, UMTS, HSPDA, Microwave, ..., keď sa pridá tá ropa, ktorú jeme denne v chémií, obliekame si, dýchame, aspon 6 hodín denne pred PC pod neónmi a žiarivkami, 5 cigaretiek denne, trošku zmena, ktorá sa udiala za posledných 200 rokov, nezdá sa Vám? Veď živočích je schopný sa prispôsobiť už [color=darkblue]za niekoľko miliónov rokov (hlavne pri žiareniach)[/color] a mi sa tvárime, že to stíhame behom pár týždňov?
Naposledy upravil seterwohipikule dne 28. 5. 2008 17:45, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
T.C.X
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AiR 7. 5. 2007 20:17

s tim vysilanim dolu do budovy je to pravda, tam nic nepronikne
mame na baraku take BTS a museli nam do baraku nainstalovat na kazde patro nekolik indoor BTS, jinak by jsme signal nemeli

krom hlediska zdravotniho je tu take hledisko esteticke, zda chcete podporovat dalsi niceni krajiny, ale kdyz to nevemete, tak to veme nekdo jiny, takze berte prachy a hura do toho ;)
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod medevil 8. 5. 2007 11:44

Ked nie na jeden barak tak na druhy a skodlivost mas tu situ teraz davaju BTS a potom nieco ine a vzdy to aj tak niekam daju a neyhnes sa skodlivosti . Takze moja rada znie **** na skodlivost zit si a ak mi mozu zato aj platit tak preco nie.
medevil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnny player 10. 5. 2007 21:25

pytaj vac love pre barak :) 8)
johnny player
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod necrofibre 27. 5. 2007 18:01

Keby mi dali tolko prachov,tak si ho dam este aj do izby a nie jeden ale aj 5. :oboze
necrofibre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ajeje 14. 8. 2014 18:22

niekto tu spominal o zapnutommobile v spalni a o vypnutom je to tak ako spominal
+ este staci si pozriet video na youtube co dokaze mobil prihlave reps. jedno surove vajicko medzi dvoma mobilmi na ktorych je uskutocneny hovor normalne sa uvari tak nech tu niekto nevravi 5 dovodov ze mobily ich frekvencia vyzarovanie bts nieje skodlive to treba rozpravat detom v skolke
ajeje
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 14. 8. 2014 20:24

Dva mobily uvaří vajíčko? Nesmíš všemu hned věřit. :oboze
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků