Odblokovanie telefonu pre O2 kod siete

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod narg- 21. 2. 2007 21:18

hej, k tomu potrebujes zadat do calkulatoru uz jen svuj imei a dostanes svuj kod site na odblok.
Na blbou otazku, blba odpověď .

3410,N3230,N-gage,T610 ->N95
narg-
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 21. 2. 2007 23:36

narg (novy):
Odblok není problém, o záruku ještě nikdo nepřišel, i když to bylo děláno přes kabel.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Darthez 22. 2. 2007 20:59

nazdar, potreboval by som helfnut. dosli mi dve karty O2.
mam dva telefony, oba stare :)
jedne je siemens , druhy Ericsson, oba maju 2 roky.
na tom siemense mi po vlozeni karty napise telefon je blokovany a pyta kod siete pre O2. tento pripad je mi jasny, treba to dat odblokovat.
ale ten ericsson mi napise, ze "vlozte spravnu sim kartu". co to prosim znamena? je tiez blokovany, alebo co.
dik za klazdu odpoved co helfne.

Darthez
Darthez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jann 22. 2. 2007 21:18

hej telefon je blokovany.. v pripade ericssonu Ti miesto "telefon blokovany" vypise "vlozte spravnu kartu sim"
> Dobrí umelci kopírujú, najlepší kradnú... <
jann
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darthez 22. 2. 2007 21:20

jann: dakujem mooc, moc moc. este ak mozem par otazok.
odblokovanie je legalna vec?
kolko to stoji? zavisi od typu telefonu, alebo len od znacky?
a preco je moj phone do ***** blokovany :)
ved som ho zaplatil naraz, nie je to pasual, kupoval som to s easy
diky vopred
Darthez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smobil 22. 2. 2007 22:43

je to legalne odblokovat mobil, lebo skor by som nazval blokovanie zo strany operatora nelegalne blokovat, lebo obmedzuju ta pouzivat mobil len v ich stieti... zavisi to od typu aj od znacky mobilu... neviem ako je to teraz, ale niekedy bolo ze si musel dobyt kredit na easy nad 5000Sk (spolu), alebo po nejakom caseale neviem,a ko to je teraz...

//matho83: odstranena citacia posledneho prispevku
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování – změnu velikosti, řezu a barvy písma, podtržení a jakékoli jiné značky BBCode.
smobil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 23. 2. 2007 06:12

Starý telefony se dělají za 100-200,-
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod narg- 23. 2. 2007 08:31

nokie lze odblokovat na dalku pouze z imei a kodu site, bere se za to cca 100 (v CR), siemense co znam, jen kabelem a stary eriky jdou kabelem taky, ale ty novejsi myslim taky uz zvladaj kod z klavesnice. bere se taky kolem 100.

Co se tyka zaruky, asi jak kde, ale odblok kabelem (prepisuje se firmware) poznali dycky a odmitli opravu (nebo telefon znova zablokovali :) ) odblok z klavesnice neni v podstate poznat, jestli ste si ho udelali sami nebo vam kod rek operator, kazdopadne servis ma databazi imei, kde je jasne videt, jestli byl telefon prodany jako blokovany nebo ne.

Z duvod zakazu warezu tady, vam ale asi s kodem nepomuzu :P,
ale neni to nic tezkeho, google neni svetova spicka nadarmo :D
Na blbou otazku, blba odpověď .

3410,N3230,N-gage,T610 ->N95
narg-
Junior

Odeslat příspěvekod Slávek 23. 2. 2007 09:04

Odblok telefonu po kablu ještě nikdy nezrušil záruku, aspoň takové mám já zkušenosti.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Turek 23. 2. 2007 09:08

Vidim, ze je tu plno "odbornikov". Takze ak mas nokiu jednoducho si stihani nokia free calculator, podla imei a operatora ti vygeneruje kod potrebny na odblokovanie, ktory len napises do telefonu a voala, telefon je odblokovany pre kazdu siet. Urcite si to nedavaj robit v servise, kde na tom pekne zarabaju, a to nehovorim o T-mobile kde to tusim stoji patku. A pre mudrlantov ze prides o zaruku, je to cisty nezmysel, pretoze tym, ze natukas kod do telefonu, nezasahujes nijak do hardwaru alebo softwaru takze si nijak podmienky neporusil. Najviac ma pobavilo, ked mi zenska v TM vysvetlovala, ze pridem o zaruku a ked som jej vysvetlil nech to na mna nehra, radsej ostala ticho. :D
Turek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smobil 23. 2. 2007 10:37

nemusite nic stahovat staci ist na stranku ktora je nizsie a dat tam IMEI, siet ktora len funguje v MT a pripadne vybrat aj typ MT...
je to len na NOKIE (tie starsie)
link:
Kód: Vybrat vše
http://unlock.nokiafree.org/
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování – změnu velikosti, řezu a barvy písma, podtržení a jakékoli jiné značky BBCode.
smobil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darthez 23. 2. 2007 14:12

ja mam sony Er. T230. ten soft na nokiu som videl, aj som si stihaol world unlock calculator /neviem jak sa to presne vola/ ale moj mobil tam nebol :(
Darthez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smobil 23. 2. 2007 14:14

tvoj myslim pojde len cez kabel ;(
Podpis editován administrátorem. Do podpisu nevkládejte odkazy, webové či e-mailové adresy ani obrázky, nepoužívejte formátování – změnu velikosti, řezu a barvy písma, podtržení a jakékoli jiné značky BBCode.
smobil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darthez 23. 2. 2007 14:41

no, tak to asi rovno vyriesim radsej kupou nejakeho pozuiteho phonu, co nie je blokovany, tento uz aj tak nejako s baterkou nevladze :(
Darthez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blesk3 21. 3. 2007 21:53

Pred dvoma rokmi som u predajcu T-M kúpil Sony Ericson T230. Bol to nedotovaný mobil a kúpil som ho za plnú cenu. Používal som v ňom EASY. Dnes som chcel aktivovať o2 kartu, a ukázalo sa, že mobil je blokovaný na karty iných operátorov. Je to normálny stav? Mohli by ste mi poradiť, či sa dá odblokovať?
blesk3
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků