LTE na slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomiQ_CZ 13. 8. 2017 10:33

Zdravím, chci se zeptat, který operátor má nejlepší síť lte. Hovory a sms jsou celkem jedno jde mi o data tzn. pokrytí a rychlost. Beru to celkově, ale nejvíce mě zajímá asi okolí Popradu. Dík za odpovědi. Přeji hezký den :-)
TomiQ_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod dotankoch 13. 8. 2017 11:05

Vo vseobecnosti ma najlepsie pokrytie LTE asi Telekom, ale ani s Orange nespravis chybu.
MB: Asus P5E3 | CPU: Intel Xeon X3363 2,8GHz | RAM: 2x2GB Crucial CT25664AA800.M16FM | GPU: AMD Radeon HD5850 | SSD: Crucial MX500 256GB | MONITOR: Dell E167FPf
Mobil: Samsung Galaxy S5 SM-G900I
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomiQ_CZ 13. 8. 2017 11:24

Dík za odpověď. Tož zkusím ten Telekom.
TomiQ_CZ
Junior

Odeslat příspěvekod dotankoch 13. 8. 2017 14:35

Musim sa ale priznat, ze v Poprade nebyvam a naposledy som tam bol, ked este ziadne LTE nebolo. Pisem len vo vseobecnosti.
dotankoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ricky Bilbao 13. 8. 2017 15:44

ja pridám moju skúsenosť, bol som používateľom orangu a nikdy som nemal problém s dátami...dosť často trávim čas v Tatrách a ani tam som problém nemal, internet fičal aj v "strede" lesa...pred pár mesiacmi som prešiel do telekomu a čistá katastrofa, s orangom sa to nedá ani porovnať...našťastie má žena orange takže využívam internet takto, keďže ho kvôli robote potrebujem dosť často aj v čase voľna...to je len taká moja skúsenosť
Ricky Bilbao
Junior

Odeslat příspěvekod bumbummelon 13. 8. 2017 17:23

To je v podstate jedno,ani jeden operator to nema komplet pokryte,poznam oblasti na zapadnom slovensku kde je rovina ako stol a na Orange mi bezi len EDGE :-) takze v horach by som moc s LTE moc neratal.
bumbummelon
Junior

Odeslat příspěvekod TomiQ_CZ 13. 8. 2017 18:29

Když jsem tam byl v půlce prázdnin, tak mi jel v okolí Popradu dobře Orange, ale ptám se, protože jsem neměl data a koneckonců byl jsem tam 3 dny, tak ať vím. No nějak to pojede.
TomiQ_CZ
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků