O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pm81 19. 6. 2017 13:59

Mé nadšení netrvalo dlouho ... Zkuste se Vy, kdo máte číslo zásilky podívat na web SK pošty, co Vám to píše. Zásielka vrátená - adresát neznámy 19.6.2017 13:39. Psal jsem na SK poštu, zda zásilka překročila hranice, tak uvidím, co odepíší.
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sumerian 19. 6. 2017 14:08

Vídím, že výlet do Čadca mě stejně nemine. No, je to sice 2 hodiny cesty, ale nevadí. Je tam muzeum a kdesicosi, Mám objednáno od 13., už dvakrát jsem žádal o sledovací číslo v online chatu a nikdo mi ho nechtěl říct.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 6. 2017 17:09

Kristova noho, Metyne vy tu klevetíte horší jak roby, když drhnú péří. Šak že berú čechy a moravu jak slováč sem pravíl hneď v třetím příspěvku tehotok topika. :)
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kamarad.michal 26. 6. 2017 08:00

Chci se prosím zeptat, zda někomu přišla SIM karta od O2 - Volnosť do České republiky?
Mě zatím ne, již jsem volal na O2-sk (operátora) a bylo mi sděleno, že mi to přijde do cca. 27.6.2017. Pokud ne, tak bych si měl jet zakoupit simkartu do prodejny O2 na Slovensku, což nepojedu.
Ještě mi napsali, že se jedná o první objednávku na evropský občanský průkaz a tak jsem jim napsal, zda by ji mi mohli zaslat individuálně Českou poštou do ČR, tak uvidíme.
kamarad.michal
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 26. 6. 2017 13:57

Mně také ne. A už jsem si ani nemyslel, že by to mohlo přijít. Pokud to opravdu příjde, tak bezva, nicméně v to nijak zvlášť nevěřím. Jinak má objednávka byla běžná, nic, co by už na pohled bylo podezřelé. Jedna SIM karta s adresou na sídlišti.
Letadlo
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 26. 6. 2017 18:46

Dana O. z chatu mi dnes napsala zajímavou informaci: Karta ti sice bude do CR dorucena, avsak cez zakaznicku linku sa ti karta nebude dat ako prislusnikovi CR aktivovat. Bude sa to dat az osobne na predajni v SR.
No, tam podávají každý den jiné a jiné a nové informace.
sumerian
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jiproko 26. 6. 2017 18:53

Letadlo píše:Mně také ne. A už jsem si ani nemyslel, že by to mohlo přijít. Pokud to opravdu příjde, tak bezva, nicméně v to nijak zvlášť nevěřím. Jinak má objednávka byla běžná, nic, co by už na pohled bylo podezřelé. Jedna SIM karta s adresou na sídlišti.

Mě ano 3 kusy,mam je aktivovane,dvě 0 kredit.jsou volné...přenechám za mírný poplatek O2 FER..2KS kredit 0 E..Praha..
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod pm81 28. 6. 2017 19:48

O2 Volnost zakoupená na prodejně, platnost kreditu 12 měsíců, platnost SIM 13 měsíců. Spokojenost :-)
pm81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.kure 28. 6. 2017 20:20

2jiproko: já čekám až mi od vás zítra přijde SIMka poštou (včera zakoupená a zaplacená přes Aukro) a pak možná své osobní české číslo úplně zruším.

Ještě musím zjistit u banky, zda podporuje i jiná než naše čísla pro zasílání případných notifikací.
dj.kure
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 6. 2017 23:21

Tak Fér převedeno na Volnosť, bonusový a náhradový kredit ( 3 eura za výpadky roamingu ) při převodu zachován, na sim na kterou jsem nabíjel 8 Euro a na které jsem 2 měsíce používal internet > 10 GB mám stále krédo přes 10 Euro. Vyzkoušen 6 minutový hovor Volnosť na Vodafone, cena 0,10 Euro, reálně asi 1,30 Kč ( díky bonusovému kreditu ). Co dodat, to vám v ČR žádný operátor ani nikdo jiný nenabídne. 8-)
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martinmrc 30. 6. 2017 00:40

A co jako? Zas nejsem taková socka abych šetřil 50 haléřů.
martinmrc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 6. 2017 11:50

Jó hochu, ty voláš za 1,80 Kč za minutu na území ČR do sítí českých operátorů a virtuálů / já volám za 1,30 Kč za hovor ( klidně i hodinu trvající ) kdekoliv v EU do sítě kteréhokoliv operátora v EU. V tom i průměrně inteligentní člověk vidí hodně velký rozdíl. :D
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 6. 2017 20:28

O2 prináša od 3. júla možnosť surfovať v krajinách EÚ už aj s balíčkom Internet na deň. Bez príplatku tak môžu v zahraničí využiť polovicu celkového objemu, teda 125 MB dát. Operátor zároveň rusí surfovanie po vyčerpaní dát obmedzenou rýchlosťou.

http://www.fony.sk/clanky/12717-o2-rusi ... dat-125-mb
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod djdekl 5. 7. 2017 08:53

SIMka mi napodruhe prisla (poprve vraceno zpet), dobirka 54+50Kč poplatek Cesky poste...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor