O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 28. 1. 2019 09:39

Ano, stačí dobít opravdu jen 6 EUR na rok - dobíjel jsem po roce v říjnu 2018 - karta jde česká nebo slovenská (vydaná českou bankou k CZK účtu nebo slovenskou bankou k EUR účtu).
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 15. 2. 2019 14:06

Jenom takový dotaz resp. upřesnění. Chápu to správně, že s touto kartou se dá volat z ČR do Polska nebo do Německa za 0,1€ za hovor?
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 15. 2. 2019 14:31

Ano, dá. Volání z SK a ČR kamkoli do EHP je zpoplatněn 0,1 EUR za hovor, který může trvat maximálně jednu hodinu, pak dojde k přerušení.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 8. 3. 2019 10:50

Zdravím, nemáte někdo jednu SIM kartu O2 Volnost na prodej? Slovensko mám bohužel z ruky.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 3. 2019 11:41

Zdravím,
je to trošku problém je jen tak prodat, protože SIM karty jsou registrované na jméno. Mám několik prázdných SIMek, které vůbec nepotřebuji, ale přeregistrování je možné jen na Slovensku, což ztrácí smysl...
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 8. 3. 2019 13:12

To je špatný, škoda bych zaplatil, klidně poskytnu údaje.....potřebuju to jen na data. U T-Mobilu mám za 10kč 100MB na den tady mají za cca 13kč 250MB. Tarif nechci jinak byl vzal emtéčko.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 3. 2019 14:00

Já Vám rozumím. Klidně bych SIMku nechal zadarmo. Nepotřebuji na někom vydělávat. Ale současně se bojím jen tak nechat SIM kartu někomu, koho neznám. Holt, je registrovaná na mé jméno...

Změnu údajů lze provést pouze na prodejně, pokud je mi známo.

Edit: Úprava překlepů a gramatiky.
Naposledy upravil pokudos dne 8. 3. 2019 15:42, celkově upraveno 1
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 8. 3. 2019 14:02

qw84: já jedu na tomto https://www.eet-nejlevneji.cz/datove-si ... antId=1127 mám zásobu na tři roky
32 korun 500 mega...
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 8. 3. 2019 15:18

qw84: Bez přepisu v SK to žádný soudný člověk nedá/neprodá, jinak v EU je za 0.5 € 190 MB dat, 250 MB je mimo roaming...
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 8. 3. 2019 15:47

szantus: Což znamená 250 MB v ČR a SR, neboť O2 SK nepovažuje O2 CZ za zahraniční roamingovou síť. Jinde v EHP je to tak, jak píšete.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 8. 3. 2019 19:29

pokudos píše:Zdravím,
je to trošku problém je jen tak prodat, protože SIM karty jsou registrované na jméno. Mám několik prázdných SIMek, které vůbec nepotřebuji, ale přeregistrování je možné jen na Slovensku, což ztrácí smysl...



Navíc u přeregistrace na Slovensku musí současný majitel aj s tím na koho má byt přeregistrovaná.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod qw84 8. 3. 2019 19:41

A jde to objednat na sebe z O2.sk a poslat na slovenskou adresu?Kde by to potom někdo přeposlal do ČR.
qw84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenek.Moravia 8. 3. 2019 19:43

szantus píše:qw84: Bez přepisu v SK to žádný soudný člověk nedá/neprodá, jinak v EU je za 0.5 € 190 MB dat, 250 MB je mimo roaming...


Nedávno vice kusů prodával na Bazošu cz nějaký moravský blázen asi z Hodonína tuším za 1 000 Kč nebo dokonce ještě výše.

Osobně se mu divím aby třeba kvůli částce 10 000 Kč riskoval potahovačky s policií třeba kvůli tomu, že tomu co ji prodal přepne v lebeni a někdy v budoucnu někde zavolá s tím že bude vyhrožovat bombou a podobně.

-- 8. 3. 2019 19:53 --

qw84 píše:A jde to objednat na sebe z O2.sk a poslat na slovenskou adresu?Kde by to potom někdo přeposlal do ČR.


Slovenské O2 to neposílá do České republiky ale co vím tak doručí na jakoukoliv pobočku Slovenské pošty kde je moznost si ji vyzvednout. Nevím jak je to s objednaním pošto ale podle mě se určitě bude v objednávce vyplňovat číslo OP a otázka jestli je možné vyplnit číslo OP z ČR a je akceptován jen slovenský OP.

Podle mě bude nejlepší zavolat s dotazem na slovenské O2 a nebo poslat dotaz emailem a podobně.
Já sem si je osobně kupoval v Trenčíne a Púchove.
Popdle

-- 8. 3. 2019 20:02 --

qw84 píše:A jde to objednat na sebe z O2.sk a poslat na slovenskou adresu?Kde by to potom někdo přeposlal do ČR.


O2 Sk píše:

Bezplatné doručenie na najbližšiu poštu

Nemusíte nikam chodiť, stačí, keď si kartu O2 Voľnosť kúpite v našom e-shope alebo na Zákazníckej linke, a doručíme vám ju bezplatne na poštu.
Zdenek.Moravia
Junior

Odeslat příspěvekod TooMooX 24. 3. 2019 14:12

Tak v Polsku je balíček stejný 1GB. Kraceny na 190MB je jen net na den...

-- 24. 3. 2019 15:14 --

Vitajte v Polsku. Vdaka EU roamingu volate a SMS-kujete pocas dovoleniek a kratsich ciest v EU za ceny ako doma. S balickom O2 Volnost 1 GB vyuzivate data v EU vo velkosti objemu balicka bez priplatku. Ak balicek nemate, aktivujte si ho za 5 EUR/mes. odoslanim SMS na 99222 v tvare VOLNET A. Bez balicka cerpate data zo sluzby Internet na den, pricom po precerpani datoveho objemu 190 MB/den v EU platite k domacej cene priplatok 0,0054 EUR/MB. V pripade porusenia zasad primeraneho vyuzivania sluzieb Vam mozu byt uctovane priplatky vo vyske 0,0384 EUR/min. za odchadzajuci hovor, 0,01296 EUR/min. za prichadzajuci hovor, 0,012 EUR za SMS a 0,0054 EUR/MB alebo MMS. Uctovaci interval je 1 kB. Ceny su s DPH. Viac info bezplatne na +421949949989. Bezplatne cislo tiesnoveho volania je 112. Vase O2
TooMooX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 5. 2019 17:46

Řidiči mohou jako odměnu za zodpovědnost získat 1 GB dat navíc

Datový balíček o objemu 1 GB může zákazník při splnění podmínek získat každý měsíc, tato bonusová data se čerpají jako první. Zodpovědnou jízdou si data navíc mohou vyjezdit jak tarifní zákazníci (např. O2 Paušál, O2 Fér s platbou na fakturu, O2 Moja Firma), tak předplacenkáři s kartou O2 Voľnosť či O2 Fér s dobíjením kreditu. U předplacenek je platnost balíčku třicet dní od aktivace. Bonusová data za zodpovědnou jízdu lze uplatnit až do 30. května 2020.

Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR

https://datujzodpovedne.o2.sk/

Ako to funguje :

Stiahni si zadarmo aplikáciu O2 Extra výhody

Pred každou jazdou si zapni navigáciu, ktorá je súčasťou aplikácie

Dodržuj rýchlosť a nepoužívaj telefón počas jazdy

Ak splníš v daný mesiac podmienky zodpovednej jazdy, získaš 1 GB dát

*****************************************************************************************

Tri kroky k zodpovedným dátam
Stačí splniť 3 jednoduché podmienky týkajúce sa zodpovednej jazdy a odmeníme ťa 1GB dát

Absolvuj minimálne 10 jázd mesačne s našou navigáciou v aplikáci O2 Extra výhody.

Odjazdi minimálne 150 bezpečných kilometrov mesačne s našou aplikáciou.

Každú tvoju jazdu ohodnotíme. Tvoje priemerné bezpečnostné skóre na konci mesiaca musí byť vyššie ako 80.

8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků