O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jožko333 13. 7. 2017 10:21

Ja O2 volnosť používam na dlhé hovory od 2,5 minuty v celej EU a na dáta v celej EU a na SK kde nema 4Ka 4G. Na krátke hovory do 2,5 minuty používam 4Ka v celej EU, sms v celej EU a intetnet GB dát za 1€ na SK.
Jožko333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 17. 7. 2017 20:54

Karta aktivována díky postupu djekla. Podaroval jsem ji v rodině. Pokud se jim vyplatí, tak si ji sami zřídí.
anonyni


Odeslat příspěvekod Fido 28. 7. 2017 22:30

Zkoušel jste někdo dobíjet kartou od Fio banky?
Fio mi napíše, že ověření proběhlo úspěšně a O2.SK napíše, dobití nebylo úspěšné.
Ve výpise transakcí kartou nic není.
edit:
Přes sms to prošlo.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 30. 7. 2017 12:00

Přihlašuje se Vám v ČR do 4G sítě? A u jakého operátora?
I v zahraničí mám s některými českými SIM zkušenost, že jsou blokované jen na 3G sítě....
Vyorana_ondatra
Junior

Odeslat příspěvekod fleggy 30. 7. 2017 12:56

@Fido: dobíjel jsem na webu O2.sk debetní kartou MC k eurovému účtu v české Fio a bez problémů.

@Ondatra: doma na Moravě se mobil hlásí do O2-CZ a LTE jede.
fleggy
Junior

Odeslat příspěvekod Rechercheur 31. 7. 2017 09:15

Fido píše:Zkoušel jste někdo dobíjet kartou od Fio banky?
Fio mi napíše, že ověření proběhlo úspěšně a O2.SK napíše, dobití nebylo úspěšné.
Ve výpise transakcí kartou nic není.


Předplacenku O2 SK dobíjím z korunového účtu FIO bez sebemenšího problému, včetně připsání bonusu 3x25%, s nímž byla karta pořízena.
Rechercheur
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 2. 8. 2017 16:27

Vyorana_ondatra píše:Přihlašuje se Vám v ČR do 4G sítě? A u jakého operátora?
I v zahraničí mám s některými českými SIM zkušenost, že jsou blokované jen na 3G sítě....
O2.SK jede v Česku na O2.CZ v 4G.

Co se týče českých SIM na Slovensku, tak Vodafone i T-mobile (Kaktus) byli sice připojený přes O2.SK, ale rozhodně ne na 4G a nepochopitelně např. Vodafone tam někdy neměl ani signál na volání. Přitom ve vedlejším slotu fungoval O2.SK Volnosť úplně bezva. Přehazování karet do druhýho slotu nepomohlo. Tesco Mobile CZ fungoval v O2.SK dobře. Asi tím, že je pod O2.CZ.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido 5. 8. 2017 11:42

Ono to dobíjení kartou od Fio funguje přes sms bez problému ale nefunguje dobíjení přes internet.
Nicméně chyba asi bude u O2.SK. Mají tam informaci, že dobíjení přes internet má výpadek. Už není uvedeno od kdy a kdy to opraví.
Vzhledem k tomu, že funguje sms dobíjení tak netřeba dál cokoliv řešit.

Jinak LTE mi v síti O2.CZ jede.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 8. 2017 18:48

Rechercheur píše:
Fido píše:Zkoušel jste někdo dobíjet kartou od Fio banky?
Fio mi napíše, že ověření proběhlo úspěšně a O2.SK napíše, dobití nebylo úspěšné.
Ve výpise transakcí kartou nic není.


Předplacenku O2 SK dobíjím z korunového účtu FIO bez sebemenšího problému, včetně připsání bonusu 3x25%, s nímž byla karta pořízena.


A kdy jsi naposledy dobíjel / kdy ti to přidalo extra kredit ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 7. 8. 2017 22:39

Všiml jsem si, že už jí nějaký filuta prodává na Aukru za pouhých asi 800 coby strašnou vzácnost :-)
I s kreditem úchvatných celých dvou ojro.
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 8. 2017 23:23

On je problém spíše v tom, že ta SIMka je registrovaná na konkrétního majitele a je v tom trochu riziko. Takže to alespoň “kompenzuje” cenou. Jinak SIMku mám taky a zatím jsem ji použil jen párkrát :-)
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeznyFrantaUzivatel 7. 8. 2017 23:40

Tak pokud si jí koupí někdo, kdo jí pak použije na nějakou kriminální nebo teroristickou činnost, tak bude mít vykompenzováno těmi manévry s cajtama nebo rovnou nějakou urnou :-)
A tuším se tu psalo, že jde i poslat do ČR asi za 100 Kč, takže i případný spořádaný kupec si koupí jednu za cenu osmi.
Ale dobře mu tak, má číst MM :-)
BeznyFrantaUzivatel
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rechercheur 8. 8. 2017 06:20

Ředitel ČTÚ píše:
Rechercheur píše:
Fido píše:Zkoušel jste někdo dobíjet kartou od Fio banky?
Fio mi napíše, že ověření proběhlo úspěšně a O2.SK napíše, dobití nebylo úspěšné.
Ve výpise transakcí kartou nic není.


Předplacenku O2 SK dobíjím z korunového účtu FIO bez sebemenšího problému, včetně připsání bonusu 3x25%, s nímž byla karta pořízena.


A kdy jsi naposledy dobíjel / kdy ti to přidalo extra kredit ?


15. 6. 2017, šlo o třetí (a poslední bonusové) dobití v historii SIM, dobití i připsání bonusu proběhlo okamžitě.
Rechercheur
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 8. 8. 2017 11:08

Kupoval jsem na prodejně za 2 EUR a 1 mě přišla poštou za 104Kč s kreditem 2EUR. Ta, co přišla poštou se aktivovala RČ. Osobně bych ji neprodal, vzhledem k tomu, že karta je neanonymní, nestojím o to, aby někdo znal moje citlivé údaje. Vy, co máte SK karty déle (nemyslím bonusové) chodí nabídkové SMS, že když dobijete, tak Vám O2 přidá kredit navíc?
anonyni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků