O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 7. 2017 11:57

A povedlo se ti tu sim aktivovat ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 6. 7. 2017 12:24

Zatim jeste ne, ale nepredpokladam zadny problem...

o2-sk.jpg
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 7. 2017 19:18

Tak pak napiš, jak proběhla aktivace.

Dnes hovor Volnosť z ČR na italské číslo do Itálie - 00 39 340 ... .... - délka 4 minuty, cena 1,30 Kč za celý hovor. ( 0,1 Euro / poloviční cena díky bonusu na první nabití u Fér karty ). 8-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 7. 7. 2017 10:22, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 7. 7. 2017 10:04

Aktivovano pres www.o2.sk/aktivacia

aktivace.jpg
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 7. 2017 15:49

To je karta na které bylo 2 Euro kredit ? A jde dobít další kredit ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 7. 7. 2017 16:22

SIMka objednana pres jejich web, 2 Eura kredit. Dobijeni vyzkouseny nemam, ale pred rokem dvema mi to bezproblemu slo u O2 Fer ...
Samsung S7 7.0 ETL + T-Mobile
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 7. 7. 2017 19:52

Tuhle SIM jsem koupil přes Aukro, akorát na ní bylo O2 Fér. Převedl jsem to na O2 Volnosť s je to paráda. Původně jsem to chtěl převést na paušál, ale vidím, že bych si moc nepomohl. Takhle nabídka je prefekt.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redys 8. 7. 2017 12:12

Zdravím tak včera karta zakoupena za 2,-€ přímo na prodejně O2.Bylo nutné předložit OP,karta byla aktivní během 10 minut.Ještě hned na prodejně dobit kredit ve výši 8,-€ v hotovosti.Lze dobíjet českou nebo slovenskou platební kartou minimálně za 6,-€,v hotovosti na prodejnách O2 lze dobíjet minimálně 8,-€ nebo v bankomatech SK (plus pošty atd.).Za mě SUPER,dostal jsem i možnost výběru čísla ☺️..Co se týká platnosti kreditu a SIM karty je to takto:kredit platí 12 měsíců,SIM karta má platnost 13 měsíců..
redys
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 8. 7. 2017 16:45

Přešel jsem z Fér, který jsem používal jen sporadicky pro internet v zemích mimo EU (nominální 2 EUR za 10 MB je sice málo dat za hodně peněz, ale v USA mi to loni docela posloužilo, to byste koukali, co se do 10 MB vejde v Opeře dat). Tato možnost zůstává i nadále, tak jsem přešel na volnosť a teď ze zahraničí (EU) hned 5 dlouhých hovorů dohromady za nominálních 50 centů. Já už dobíjel normálně 2x 6 EURO, takže mi jedno nominální euro s nasyslenými s bonusem vychází tak na 18 Kč. Což je pořád super.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 7. 2017 22:24

Chodí mi informační sms ať si zapnu Internet L, který u Volnosti nejde aktivovat. SIM je změněná Fér na Volnosť. Zřejmě má systém ještě masařky. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 9. 7. 2017 19:39

redys píše:Zdravím tak včera karta zakoupena za 2,-€ přímo na prodejně O2.Bylo nutné předložit OP,karta byla aktivní během 10 minut.
Na český OP?
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 9. 7. 2017 22:13

Já si ji pořídil na prodejně v Čadci na CZ OP. Nakonec SIM objednaná skrz web před cca měsícem přišla tento týden, leží mě na poště, ale nebudu ji vyzvedávat (104Kč), neboť už 1 mám a ta mě stačí. Karta není anonymní.
anonyni

Odeslat příspěvekod SamerL 10. 7. 2017 16:18

pm81 píše:... nebudu ji vyzvedávat (104Kč),..Karta není anonymní.

Jenom aby po Tobě potom nechtěli vynaložené náklady za odeslání. Nevyzvednutí zásilky není "odstoupení do 14dní".
SamerL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 11. 7. 2017 05:55

no k vůli poštovnému asi vymáhat náklady nebudou ale kdyby to tak udělalo pár takových " jedinců" tak se klidně může stát, že přestanou do čr zasílat cokoli, nevidím problém v tom kartu obebrat , vyjet kredit a zrušit - jednorázově, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod petyo 11. 7. 2017 06:32

Nebo střelit za náklady na Aukru.
petyo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků