O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 8. 2017 13:51

Rechercheur- to se asi jedna o Fer sim kartu s bonusem ze ? Pak jsi to prevedl na Volnost ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoseN 14. 8. 2017 20:07

Zdravím. Může mi někdo z vás, kterým přišla SIM karta poštou poradit jak na to? Objednal jsem SIM na e-shopu, objednávka byla přijata, ale když jsem se asi po dvou hodinách podíval na stav objednávky, tak byla zrušená. Do objednávky jsem zadával číslo českého OP a doručovací adresu v ČR. Díky za každou radu
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod sumerian 14. 8. 2017 21:07

nic ti nepřijde. já objednával hned jak se to tu řešilo a někdo štěstí měl a přišlo mu, ale pak už ne. mi to taky nedorazilo, ačkoliv jsem měl stav Odesláno. musíš na Slovensko dojet.
sumerian
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod monty66 15. 8. 2017 07:37

Bohužel. Nicméně to tam jasně uvádějí, že do ČR nezasílají.
monty66
Junior

Odeslat příspěvekod JoseN 20. 9. 2017 14:21

Tak nakonec jsem si SIM kartu Volnosť pořídil ve Skalici, kde jsem se zastavil cestou z Břeclavi. Aktivoval jsem si balíček 1G dat a v pohodě jsem ho využíval i v Itálii, kde jsme byli na dovolené. Ale dnes mě překvapila SMS, že mě byl obnoven balíček 1GB na 30 dní. Ale já jsem o obnovení balíčku nežádal. Tak jak to je? Pokud si jednou aktivuji balíček, tak se mi bude automaticky obnovovat? Ale to já nechci, já bych si chtěl aktivovat balíček jenom tehdy, když ho potřebuji. Poradíte někdo, co s tím? Předem díky.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 9. 2017 17:05

O2 pre MojAndroid.sk potvrdil, že 1GB dátový balík je možné za 5 eur obnoviť aj viackrát. Napríklad, 2 GB dát tak môžete do jedného mesiaca mať už za 10 eur. Môžete sa pritom rozhodnúť, či po minutí obnovíte cely gigabajt dát alebo budete pokračovať s Internetom na deň

https://www.o2.sk/internet/navysenie-in ... ho-balicka

Čo mám urobiť, ak službu Datahit nechcem ďalej používať?

Pre deaktiváciu služby stačí zaslať bezplatnú SMS v tvare DATAHIT D na číslo 99222.

o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoseN 20. 9. 2017 21:15

Datahit mi aktivovali automaticky po aktivaci balíčku 1 GB. Já jsem ho deaktivoval a myslel jsem si, že po skončení doby platnosti balíčku potom přejde na Internet na den. Jenže po skončení 30 dní se mi automaticky aktivoval nový balíček a to já nechci. Tak co mám udělat, aby se mi balíček automaticky neobnovoval?
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 9. 2017 05:18

Tak to je divne. Bez na www.o2.sk a vpravo dole uvidis Chat s O2 guru. Budou bud online a nebo chvili pockej az se ukazou a zeptej se jich na to. Jsou ochotni a v pohode. Pak sem podej zpravu at vime.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 21. 9. 2017 08:13

To je snad uplne normalni, ze si aktivujes nejaky balicek a kdyz ho nezrusis, tak se ti kazdy mesic strhnou penize. Datahit je automaticke dokoupeni dat, kdyz ti dojdou behem mesice.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JoseN 21. 9. 2017 14:09

Tak jsem si pochatoval s O2 guru. Je to tak jak pise zivan. Pokud nechci balicek obnovit, musim ho deaktivovat napr. SMS - VOLNET D, ale přijdu o nevyčerpaná data. Pokud budu mít Datahit, data se převedou do následujícího období, ale automaticky se obnoví balíček.
JoseN
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 21. 9. 2017 17:54

Porad do toho motas Datahit, ktery s tim obnovenim nema nic spolecneho. Kdyz si aktivujes mesicni balicek dat a nezrusis ho, tak se ti kazdy mesic obnovi. S tim nema Datahit nic spolecneho. Ale takhle to funguje i u ostatnich operatoru.

Pokud si k tomu mesicnimu balicku aktivujes i Datahit, tak se ti nevycerpana data prevedou do dalsiho obdobi, ale zaroven se ti pri vycerpani FUPu automaticky dokoupi dalsi data. Operator ti za sanci ziskani dalsich tvych penez da jako bonus to prevedeni dat.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonyni 10. 10. 2017 13:10

Má O2 promo akce na dobití kreditu s nějakým bonusem v určitém %? Prozatím ještě čerpáme původní kredity na volání.
anonyni

Odeslat příspěvekod TrustNo1 19. 10. 2017 13:52

Má někdo vyzkoušeno, jak je to s původní kartou o2 fér, která nabízela 100% kredit navíc? Je možné dobít např. v ekvivalentu 300 Kč, čili nějakých 12 € a obdržím pak dvojnásob, tedy 24 €? Pak mohu klidně tarif změnit na o2 volnosť a budu mít hodinové hovory kamkoliv po EU za 5 centů a 1 GB dat za 2,50 €? To už by celkem šlo. :-D

Nebo bonus dvojnásobného kreditu při dobití už zrušili?
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 10. 2017 17:48

Několik lidí tu hlásilo, že už ten 100 % bonus není, ale třeba lidé od O2 SK říkali opak. Bylo by dobré, aby se někdo obětoval a dobil a napsal sem jak to je. Jinak bonusový kredit přenést jde z O2 Fér na Volnosť. Sám to tak mám a volám za 1,30 Kč / Hodina EU. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 11. 2017 07:44

Do 6.12.2017 lze zdarma získat 100 MB internetu. Stačí jen na této stránce dole https://www.dobrasiet.o2.sk/ si nechat zaslat kód pro své číslo a následně aktivovat SMS na čísle 99222. :) Jedná se o balíček 100 MB na 30 dní.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků