4ka - Štvorka - nový operátor na Slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod fotacka 8. 11. 2015 21:36

Ahoj z Brna

Kredit jsem nabíjela ČR debetní kartou Sberbank.
Mají Eur účet vedený zdarma!
Já to dělám tak že u Arabáčů koupím ečka teď aktuálně za 27 Kč vložím si je na svůj Euro účet.
Vezmu kartu a dobíjím online.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4rku používám jen na VOLÁNÍ na ČESKÉ operátory protože když budeš volat na 4rku ,která bude roamingu v ČR tak on platí také 4 centy pokud by teda simka byla v rodině tak se ti to nevyplatí!!-
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Internet: používám TAKÉ SK O2 JIŽ VÍCE JAK DVA ROKY.BEZ PROBLÉMŮ A NA DEN 250 MB ZA 50CENTŮ! NEBO balíček který je na první 3 měsíce za 50% SLEVA!!
Tady je horší nabíjení přes SMS -nutná registrace karty ale funguje to spolehlivě!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na mě si ČESKÝ operátor nevidělá víc jak 600 ročně :-)
měj Te se tu fajn a fandi Te 4rce!! na SK po ní operátoři jdou...
fotacka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 11. 2015 23:37

No vida holka jak se vyzná ;-]
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 17. 11. 2015 11:09

kartu jsem aktivoval normálně funguje jen nelze dobít. vždy se mě objeví hláška - neplatné telefone číslo 4 ky... nemáto někdo zkušenost co to je?? na infolinku se nelze dovolat na email neodpovídají.....
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 17. 11. 2015 21:21

Pretože uvádzate neplatné telefónne číslo 4ky.
Správne telefónne číslo je v tvare:
0950 123 456

Tvar telefónneho čísla napr:
+421 950 123 456 - je pri dobíjaní (zatiaľ) neplatné telefónne číslo 4ky.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olgojchorchoj 18. 11. 2015 10:32

Díky za zprávu. Už to funguje je to tak jak to píšete. dík Pro úplnost musím napsat , že se mi operátor ozval na mobil i na e-mail s návodem jak dobít 8-)
olgojchorchoj
Junior

Odeslat příspěvekod szantus 1. 12. 2015 19:57

Doplnění: SIM jsem zkusil aktivovat ( poprvé zapnout ) až u nás v ČR a vše v pořádku ( cc. 5 minut trvalo než se SIM přihlásila do sítě / objevil se ukazatel síly signálu a šlo volat ). V SR mě ji zakoupil známý a já mu zapoměl říct, aby ji tam zároveň aktivoval/zapnul... :tleskani
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 1. 12. 2015 21:15

Já si ji koupil a aktivoval v Popradu a teď o vikendu doma mi to trvalo taky asi 5 minut.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 8. 12. 2015 21:14

Dneska jsem náhodou objevil ceník 4KY pro učitele - respektive pro ty, co si dokáží obstarat kupón z Učitelských novin - který trvale sníží ceny pod jednu korunu, specificky na 0,035 eura za minutu/MB dat. Spolu s bonusovým kreditem za nákup SIM karty nebo převodem čísla to nezní až tak špatně.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 10. 12. 2015 12:13

Škoda, že jsou ceny omezeny jenom na SK.
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 14. 12. 2015 15:50

Prosím Vás,z těch, kdo používáte simku Štvorky na území ČR, mohli byste někdo vyzkoušet, zda Štvorka umožňuje skrýt číslo volajícího, ať už jednorázově před každým hovorem nebo trvale? Neno to máte někdo vyzkoučeno? díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 16. 12. 2015 13:14

Letadlo píše:Dneska jsem náhodou objevil ceník 4KY pro učitele - respektive pro ty, co si dokáží obstarat kupón z Učitelských novin - který trvale sníží ceny pod jednu korunu, specificky na 0,035 eura za minutu/MB dat. Spolu s bonusovým kreditem za nákup SIM karty nebo převodem čísla to nezní až tak špatně.

Až teraz mi zo 4KA odpovedali že:
"Pre uplatnenie mimoriadnej ponuku pre učiteľov musíte navštíviť predajné miesto 4ky a o uplatnenie učiteľskej zľavy požiadať. Aby Vám zľava bola aplikovaná je potrebné mať kupón, preukaz učiteľa, čestné vyhlásenie, alebo opečiatkovaný kupón zo zadnej strany pečiatkou školy."

    Takže to nie je až také jednoduché iba si mohol hocikto uplatniť učiteľské zľavy v 4KA na základe tohoto KUPÓNU z novín.

    Má už niekto s uplatnením mimoriadnej zľavy pre učiteľov nejakú skúsenosť?
    Ansam
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod dotankoch 16. 12. 2015 15:11

    Uz od 4.12. sa borim s internetom od 4ky. Nestabilne pripojenie, co vydrzi napojene 5 minut, potom sa rozpoji, zase spoji a niekedy treba manualne vypnut data a zas ich zapnut. Skusane na viacerych mobiloch. Pisal som aj na ten ich online chat a tam tvrdili, ze toto spravanie je normalne ( :-D ) akoze lol, je uplne v pohode aby mi zaplateny net nesiel. Vyhodene 1 euro. 4ku na net nebrat!
    dotankoch
    Junior
    Uživatelský avatar


    Odeslat příspěvekod Pepan_22 27. 1. 2016 19:26

    Tak já myslel, že nízká cena odpovídá (zatím) malému pokrytí, ale ono i kvalita špatná...
    Pepan_22
    Junior

    Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 1. 2016 23:11

    Zajímavá informace, snad tu něco nabídnou. ;-]
    Ředitel ČTÚ
    Vrátnej na ČTÚ
    Uživatelský avatar

    Předchozí stránkaDalší stránka

    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků