4ka - Štvorka - nový operátor na Slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ansam 1. 12. 2016 07:58

Spotreboval si ŠTARTOVACÍ KREDIT:

Obrázek
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 18. 1. 2017 11:42

Pocas toho ako s niekym telefonujem a ked mi pocas hovoru niekto vola, tak po ukonceni hovoru mi nezobrazi kto mi volal. Je to problem 4ky alebo mobilu?
rado3105
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 23. 1. 2017 13:45

To nie je zapísaný v "Zozname neprijatých hovorov"?
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MASH 25. 2. 2017 04:43

Dobrý den, jakože vážně má teď 4ka na Slovensku za asi 405 Kč neomezené volání, SMS a data??? :shock: A navíc ve všech slovenských sítí (národní roaming- tedy skoro 100% pokrytí)? Pochopil jsem to správně? Proč se o tom nikde nepíše, to je přeci neskutečné!!! :shock:
Až skončí 50% akce, tak kompletní FLAT za cca 730Kč (po skončení intervence ČNB) je i tak stále velmi zajímavý!

https://www.4ka.sk/chcem-pausal
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 25. 2. 2017 16:34

nie, ze by som nebol rad, ze ma konecne nejaky operator prijatelne ceny... no so 4Kou vyjdes za mesto a si v narodnom roamingu v 2G sieti Telekomu...
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 28. 2. 2017 10:24

MASH píše:Dobrý den, jakože vážně má teď 4ka na Slovensku za asi 405 Kč neomezené volání, SMS a data??? ...Až skončí 50% akce, tak kompletní FLAT za cca 730Kč je i tak stále velmi zajímavý!

ANO. Je to tak.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 1. 4. 2017 15:41

Ma niekto skusenosti s tym akcnym bonus kreditom 4 Eur za automat. dobitie? Neviete, ci to este plati? V Mojej zone tu ponuku este zobrazuju, tak neviem, ci to nestacili stiahnut alebo predlzili...
A ako to je, ked mam uz predautorizovanu kartu a prevediem nastavenie pravidelneho dobitia trebars 5.4., tak musim mesacne dobijanie nastavit najskor na 6. v mesiaci, aby sa pravidelne dobitie previedlo co najskor a aby som ziskal bonus? Ked 5.4. nastavim na 5. v mesiaci, tak sa dobitie uskutocni az za mesiac?
Rovnako ked mam kredit 0.3 Eur a nastavim si automat. dobitie snajnizsim limitom 2 Eur, tak sa dobije okamzite alebo az po dalsom dobiti a pri naslednom poklesu pod 2 Eura? Mne sa teraz zda, ze s kreditom 0,3 Eur sa ani automat. dobitir nastavit neda, hadze to nejaku chybu,ale neviem, ci to nie je softwarova chyba.
A ked si automat. alebo pravidel. dobitie nastavim a dostanem bonus kredit, tak si ho mozem zase zrusit, prip. tu platob. kartu odobrat,aniz by som prisiel o ten bonus? Neskusal to niekto? Diky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 17. 4. 2017 06:47

Hneď na začiatku kampane som si aktivoval "bonus kreditom 4 Eur za automatické dobitie". Avízovaný BONUSOVÝ KREDIT 4 € som však do dnešného dňa nedostal. Už je to viac ako dva mesiace dozadu.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 20. 4. 2017 00:35

Ansam: A kedy asi prebehlo to automat. dobitie, na zaklade ktoreho Vam mal byt pripissny bonus kredit? Diky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 20. 4. 2017 14:00

Presne to bolo 27.2.2017
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 21. 4. 2017 14:54

Ansam: Tak to este neubehli cele dva mesiace. To ale na veci ako takej samozrejme nic nemeni. Neviem presne, ci bola v podmienkach akcie stanovena nejaka lehota na pripisanie bonus kreditu z ich strany, ale s velkou pravdepodobnostou porusili slub.
Skusali ste ten bonus reklamovat? Asi by to stalo za pokus.

Opytam sa este na inu vec:
Tiez sa Vam v Mojej zone nezobrazuje datum posledneho dobitia, aj ked by malo? Ako inac teda zistit, kedy mi vyprsi platnost kreditu (pokial som si to teda nezapisal do kalendara), ak nechcem volat na linku 950? Vdaka
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Jožko333 16. 5. 2017 09:22

Manželkyna kolegiňa je z Brna vydatá v Nitre a tá z rodičmi a súrodencami používa na volanie 4ku. Majú to po 3. minúte zadarmo čiže jeden hovor 120 minút maximalne 12 centov.

-- 16. 5. 2017 10:34 --

Mr.Bombastic píše:nie, ze by som nebol rad, ze ma konecne nejaky operator prijatelne ceny... no so 4Kou vyjdes za mesto a si v narodnom roamingu v 2G sieti Telekomu...

Ja mám TO. nekonečno stabilná cena 20€. Dáta 4G/2G 4ka a 2G Telekom neobmedzene. Mesačne cez 30GB dát v pohode stiahnem lebo si robím z mobilu wifi k PC. Signál mám výborný 4G kde bývam ak kam najčastejšie chodím. Kde nie je prepne do 2G Telekomu čo ako v pohode ide a stačí ako náhrada.(youtube a pod. je na 2G slabé ale na chat,messenger v pohode stíha.). Moc nevolám, priemerne od 400 do 600 minút za mediac. Sms max 200ks za mesiac. Čo je podstatné že neustále zahusťujú sieť 4G a onedlho bude partner obchodný 4ky Orange na miesto Telekomu. 4ka má teraz asi 66% pokrytie a do konca roku si trúfa na 80% pokrytie obyvateľstva.

-- 16. 5. 2017 10:37 --

Terminator3 píše:Prosím, jde vám někomu číslo 4ky zaregistrovat do Facebook messengru (bez účtu na Facebooku)? Mám číslo ve tvaru +421 950 640 xxx a rovnou to hlásí chybu čísla, jako kdybych zadával nějakou nesmyslnou kombinaci. Přitom číslo Tescomobilu sk projde fpoho... :-( Děkuji..

Už by to malo isť aj na viber. Vyskúšaj

-- 16. 5. 2017 10:57 --

Ansam píše:
MASH píše:Dobrý den, jakože vážně má teď 4ka na Slovensku za asi 405 Kč neomezené volání, SMS a data??? ...Až skončí 50% akce, tak kompletní FLAT za cca 730Kč je i tak stále velmi zajímavý!

ANO. Je to tak.

Nie 30€ ale 20€ od 1.5.2017 , 20€ je stabilná cena.

-- 16. 5. 2017 11:01 --

Ansam píše:Presne to bolo 27.2.2017

4€ bonus sa ti pripíše po prvom automatickom dobití kreditu. Nie pri aktivácii automatického dobíjania kreditu.
Jožko333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JáHledač 17. 5. 2017 08:49

Ahoj, mám problém s internetem od 4ky.
Kartu jsem si koupil minulý rok na podzim v Blave při cestě do Maďarska, ale nakonec jsem ji vůbec nevyužil. Před pár dny jsem na ni doma narazil a tak jsem ji chtěl zprovoznit. Dal jsem ji do mobilu a zapnul. Volání i SMS jdou bez problému, ale nemůžu se připojit k internetu. V jednom MT se nepřipojím vůbec a v dalším jen přes EDGE, i když mám zapnuté všechny možností (LTE\WCDMA\GSM).
Zkoušel jsem i nastavení nového přístupového bodu 4ka Internet, ale pořád nic.
Nevíte, prosím co s tím?
Datový roaming mám zapnutý.
Díky
JáHledač
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xlendi 17. 5. 2017 10:53

A není nutné první přihlášení v její síti? Já asi před třemi roky dostal v Polsku na konferenci SIM kartu nějakého virtuála s tím, že tam jde i internet (i ve vnitrostátním roamingu) a až třetí den se mi rozchodil, protože první přihlášení muselo být v síti T-Mobile, pod kterou ten virtuál primárně běžěl. Pak mi ale šel internet i v jiných síti a navíc ještě dva dny v Německu, než se asi vyčerpal kredit.
iPhone 12, Samsung A50, iPad Mini (2019), Apple Watch 5, MacBook Air M1

Moje úvaha, proč si (ne) koupit iPhone 12:
http://coins4you.cz/ip12/
xlendi
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 17. 5. 2017 19:21

Je tu vobec niekto, komu bol pripisany ten inzerovany a slubovany bonus kredit 4 Eur za automat. alebo pravidelne dobijanie? Pokial ano, ma stejnu platnost ako normalny kredit, teda 16 mesiacov od jeho pripisania? A ako dlho trvalo od realizacie prveho automat. alebo pravidel. dobitia, nez vam ho pripisali? Vdaka
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků