V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malejarda 26. 6. 2014 21:00

Muj Ján Novák ma trvale bydliste na Magistrate v Bratislave, dnes mu bylo 15 let. :-]
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 26. 6. 2014 21:11

karlos-2009 píše:
djdekl píše:Doporucene do vlastnich rukou...


Si tady z vas delaji srandu :D , jeste by tu sim kartu mohli posilat v dopise s cervenym pruhem..., to by se to slovenkemu o2 prodrazilo. Objednej na Jána Nováka, pokud bydliš v bytovce s více byty, na schránku na nějakou dobu nalep ještě jedno jméno "Ján Novák".

Dík za vysvětlení. Tak to klidně použiju svoje příjmení a zbytek si vymyslím ;-) V tom problém nevidím. Když je to tak jednoduché, tak možná taky objednám, když teď tady zase vymýšlí, jak u nás internet zdražit ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 6. 2014 21:27

Tak jsem objednal, jméno jsem použil své, jen jsem trošku změnil křestní jméno, adresu jsem opsal z nápovědy, rodné číslo vygeneroval tady na té stránce : http://webdev.zaujimave.info/generator-rodneho-cisla/? adresu dodání jsem udal svoji a kdyby byl náhodou problém, tak řeknu, že o ničem nevím, že si asi někdo udělal srandu :D

Ten 6 x 25% kreditu navíc to je novinka ? To už asi nebude potom první 3 měsíce internet za polovinu že ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 26. 6. 2014 21:29

Ja opsal z napovedy i cislo OP. 8-D
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 26. 6. 2014 21:33

Já taky.

A teď se dívám, že jsem si asi měl to rodné číslo vygenerované generátorem uschovat, při aktivaci sim to bude chtít rodné číslo. Nebo stačí vygenerovat nějaké jiné ? :D No v nejhorším to tam zaregistruju na nějaké IČO vymyšlené ;-]

No ale 400 MB na den za 13 Kč za nějaké to malé nepohodlí při objednávce stojí že :D

Ha, takže internet je furt první tři měsíce za polovinu, k tomu budu mít 6 prvních dobití s bonusem 25% a to už se vyplatí :D To bude fajna cena 8-) To bude 400 MB za 10 Kč na den, to jde. ;-]

************************************************************************************
OBJEDNANÝ TOVAR:
Názov Mesačný poplatok Cena pri doručení

O2 Fér 6x25% Kredit Plus 0,00 EUR 0,00 EUR
O2 Fér 6x25% Kredit Plus 0,00 EUR 0,00 EUR
Dodanie poštou 0,00 EUR 0,00 EUR

Celkový mesačný poplatok: 0,00 EUR
Celková cena pri doručení k úhrade: 0,00 EUR



Túto sumu si prosím pripravte v hotovosti, uhradíte ju pri preberaní zásielky.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme príjemný deň.




S pozdravom,

Vaše O2 :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djdekl 27. 6. 2014 07:45

Vsak poznate az vam to prijde...jeste mam doma oznameni o ulozeni kde to je to taky psany... tezko to budou posilat normalne, kdyz musis udavat tolik svejch udaju...
djdekl
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 6. 2014 08:23

Já sem naopak doufal, že SIMku zdarma pošlou obyčejně, chodit na poštu mě vážně nebaví. Jméno sem ale dal svoje, tak blbej zase nejsem.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 27. 6. 2014 08:55

Kdyz to nedoda posta na jmeno smyslene, tak pri pristi objednavce zadam jmeno spravne, nevidim v tom problem. 8-P
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 27. 6. 2014 10:24

djdekl píše:Vsak poznate az vam to prijde...jeste mam doma oznameni o ulozeni kde to je to taky psany... tezko to budou posilat normalne, kdyz musis udavat tolik svejch udaju...

Zní to logicky, ale:
Jak to může být proti podpisu, když tady občané Slovenska nemusí mít v občance ani jinde uvedeno svoje dočasné české bydliště .... A jen jméno při doručeném dopisu na určitou adresu snad nestačí .....
A při registraci snad musíš zadat údaje, na které si objednal. Tak ty simky jsou bez znalosti údajů na nic.....
Tolik k "tvojí logice".
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod malejarda 27. 6. 2014 13:25

No jiste je jedno, pokud by to bylo doporucene, tak si postacka opise cislo dokladu totoznosti na potvrzeni o doruceni (ktere odesle zpet odesilateli) a to cislo dokladu pak nebude souhlasit s tim uvedenym ve formulari. Co potom O2 SK udela? Zablokuje SIM?
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 27. 6. 2014 13:39

Nikdy v životě, pokud sem přebíral doporučenou zásilku doma, nechtěla po mě doklad totožnosti.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod malejarda 27. 6. 2014 13:48

Po me nekdy jo a nekdy ne. Ale tak uvidime, je tu uz nekdo, komu to prislo?
malejarda
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 27. 6. 2014 13:51

U nás vždy, vzhledem k tomu, že bydlím v paneláku a pošťačka se až k bytům nedostane. Ono těch situací tedy moc nebylo, většinou najdu lístek ve schránce i když jsem doma.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 6. 2014 17:41

Hm tak to je v háji, já jsem tam zadal vygenerované rodné číslo a zřejmě když při registraci nezadám to samé, tak mě to nepustí, mě to nenapadlo, že to bude chtít při registraci. Jsem si ho osel neuložil ;-] Tak to budu mít asi dvě sim O2 SK a nepůjdou zprovoznit. :oops:
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlos-2009 27. 6. 2014 19:27

Kurňa, chlapi, dyť se to tady bralo :-) , nebo si to pletu a psal jsem to někomu jen do SZ?? Ty slovenské registrační údaje uschovat, včetně RČ... budou potřeba při registraci.


Tak ředitelu budeš muset asi objednat znova.... Třeba na někoho z rodiny... Pokud tedy nemáš náhodou zapnutý autosave nebo autodoplňování v internetovém browseru (nebo jak se ta featura jmenuje), to bys pak mohl se k tomu dopátrat.. To bys pak ještě mohl zjistit, to rč.
A řekni tady aspoň všem, jestli ti to přišlo doporučeným dopisem Slovenskej pošty :-D
karlos-2009
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků