V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pokudos 30. 8. 2016 14:42

lili66: Jak jinak lze níže uvedená věta ze stránek o2.sk pochopit?

"Kartu vám doručíme zadarmo poštou. Aj do Českej republiky (platí len pre občanov SR)."
Viz krok 2.
https://www.o2.sk/volania/o2-fer/o2-fer ... redit-plus

Pochopitelně mám na mysli informaci v závorce... ;-)

Myslíte Madexe, který se registroval 7. 7., napsal celkem 8 příspěvků a naposledy se přihlásil 15. 7.? Jaký má takový přispěvovatel kredit a renomé? :-D

-- 30. 8. 2016 15:50 --

BeznyFrantaUzivatel píše:Mám dojem, že pokud nemáš slovenské občanství (tj. nějaký doklad s r.č. a SK trvalým pobytem), tak tě vykopnou.
Přijdeš tedy o iluzi, že si odtud odneseš tu sim.
Proto to nonSK lidi kupovali přes net a poštu, na ne zcela pravdivé údaje :-)


Pokud budou moderátoři fóra vehementně, skálopevně a ironicky něco tvrdit, aniž by si to na vlastní kůži zkusili, pak fórum nemá smysl.

Myslím si, že byste měl příspěvek smazat. Je nepravdivý a zavádějící. Nota bene, zvláště proto, že jste moderátor, čili náhodný uživatel Váš příspěvek bude považovat za relevantní a pravdivý.

Mimochodem, ve všech zemích EU může minimálně (!) občan EU s platným cestovním dokladem či občanským průkazem koupit předplacenou službu, a to včetně zemí, kde je povinná registrace předplacené SIM karty na konkrétní osobu, jako je tomu například na Slovensku, v Německu a dalších zemích.
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 30. 8. 2016 17:22

Potvrzuji, že dobíjení přes SMS funguje i s českou kreditní kartou. No a nejlepší je koupit si SIMku osobně na Slovensku.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod pokudos 30. 8. 2016 18:34

Ano, funguje.
Dokonce už funguje i klasické dobíjení přes jejich portál českou kartou, což je novinka stará asi měsíc (a půl).

Nejlepší pro Čecha to není, ale je to jediný způsob, jak SIM získat, pokud nemá v rodině nebo mezi blízkými přáteli nějakého Slováka či Slovenku. ;-)
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 9. 2016 07:16

Tak kódy z kamenů už to nežere, akce skončila. Tak mám na září 10 GB. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomd 7. 9. 2016 09:10

Přišlo mi včera 5 SIM do čech. Takže to umějí. Ale byl to trochu chaos. Objednával jsem normálně na webu, objednávku jsem nedokončil kvůli skenu OP. Pak jsem zkusil nově objednat jako čech, což kupodivu objednat šlo. Po chvíli telefon z o2sk, chvíle vyptávání a nakonec SIM odeslány, asi na první objednávku. Druhá stornována.
Tomas
tomd
Junior

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 9. 2016 20:00

No ale aktivovat nepujdou, mel jsem to take tak.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod paty07 13. 9. 2016 08:06

Aj když mám ten osobní kód jako slovák z doby, kdy to nebyl problém?
paty07
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 13. 9. 2016 12:09

Ani s nim mi to neslo.
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 9. 2016 15:32

Nevim jestli ma ted smysl nabijet sim na tri mesice, kdyz v pulce listopadu tu zase asi bude vanocni akce Vodafone a balik dat ( asi 100GB ) za 100 kc ( i min ). Davam to zde kolegum na zvazeni. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smates 9. 11. 2016 18:40

Tak jsem ji objednel dnes pres web.Zadnej sken OP to nechtelo.Jsem zvedavej co bude dal a jestli neco prijde.Potvrzeni SMS i meilem prislo.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 11. 2016 20:41

Hmm, tak pak napiš, ať jsme v obraze.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smates 9. 11. 2016 20:50

Tak ted prisla SMS ze moji objednavku nebylo mozne zpracovat.Mam prej navstivit prodejnu nebo zavolat na zakaznickou linku :-( .Poradi nekdo jak ji ziskat?
smates
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 11. 2016 22:15

Zajet na Slovensko. Nic jiného nefunguje. Popřípadě užívat starých zásob. Ideálně se 100% bonusem. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 11. 2016 05:24

Kde maji nejblizsi prodejnu u hranic s CR?
osobne2
Junior

Odeslat příspěvekod fleggy 10. 11. 2016 07:44

Myslím, že nejblíž k hranicím jsou prodejny ve městech Skalica, Čadca a Bytča.
fleggy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků