Občas sa mi nedá dovolať/nedovolajú sa mne

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod caramelbiscuit 21. 4. 2014 22:26

Zdravím, netuším, či je to v správnej kategórií, ak nie tak sa ospravedlňujem. Mám taký problém, že sa mi ľudia niekedy (dosť často) nedovolajú na prvýkrát, vždy ich to hodí do odkazovky a dá sa znovu dovolať tak po piatich minútach, kedy mne príde správa o zmeškanom hovore a dotyčnému o mojej dostupnosti. Tak isto mi toto robí napríklad keď sa snažím dovolať priateľovi. Obaja máme t-mobile, mne problémy začali asi pred rokom, keď som od neho dostala nový telefón (LG L7), predtým mi to myslím nerobilo. Jemu to začalo robiť keď prešiel z fixu na paušál spolu s novým telefónom, tak isto sa mu nedá dovolať ani jeho sestre (tiež t-mobile), rodičom s Orangeom sa dovolám vždy na prvýkrát. V t-mobile mu povedali, že je to tým, že má novú sim kartu, ale ja mám simku už 6 rokov a začalo mi to blbnúť posledný rok, má niekto ešte tieto problémy? Ako to teraz čítam, tak to vyzerá, že je problém s operátorom, ale nikdy som tento problém nemala, až keď som vymenila telefón. Neviete, s čím to môže súvisieť a či sa s tým dá niečo robiť? Veľmi pekne ďakujem za každú odpoveď
caramelbiscuit
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 4. 2014 20:19

skus nastavit dualny rezim (3G aj GSM) ak to ide.
Sim v inom telefone funguje bez problemov?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caramelbiscuit 22. 4. 2014 20:55

Mám nastavené niečo "GSM/WCDMA, 3G tam nemám
iný telefón som teraz neskúšala, ale v starom telefóne nebol žiadny problém
caramelbiscuit
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 22. 4. 2014 21:02

Právě naopak - zkusit dát režim POUZE GSM nebo 2G nebo co tam máš. Prostě trvale vypnout 3G....

-- 22. 4. 2014 21:04 --

WCDMA=v podstatě 3G
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod caramelbiscuit 23. 4. 2014 05:25

Nastavila som to, dám vedieť či to funguje ďakujem zatial :)
caramelbiscuit
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 14. 6. 2014 14:05

jinymi slovy, novy mobil ma horsi prijem signalu nez ten stary. v momente sestavovani hovoru neodpovi na paging a sit volajiciho posle do hlasove schranky
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod deniale 6. 8. 2018 13:16

Dobry den,

jedna sa o problem s dovolanim sa:
Ja mam 4ku a som vo "vnutrozemi" (je mozne, ze byvam aj v narodnom roamingu), znamy ma Orange a je na hranici s Madarskom.
Volam mu, pocujem v mojom telefone vyzvanaci ton, zvoni to pol minuty alebo tak, kym sa to cele zrusi.
Opakujem to viackrat za den, viacero dni. Stale zvoni a on nedviha. Ziadna odkazovka, iba zvonenie.

Tak som mu poslal SMS, ze kde je a on mi o chvilu vola naspat a vravi, ze za cely tyzden nema odo mna jediny zmeskany hovor ani NIC, a ze nie som prvy, ani druhy, ktory sa mu takto nevie dovolat; ani smsky mu niekedy nechodia vraj, telefon ma uz druhy-novy a stale to iste; uz to reklamoval aj viackrat v Orangei, nevedia mu pomoct.

Stretli ste sa s niecim takymto pls, co s tym? Asi nech vyskusa ineho operatora?
Predpokladam, ze na mojej strane chyba nie je.
Diky
deniale
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků