Upomienka v T-Mobile za neskutočných 3,50.-€

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod paulo78 21. 7. 2011 21:19

Len aby ste vedeli: Náš nádherný ružový operátor T-Mobile si účtuje za normálnu upomineku neskutočných 3,50.-€ !!!

Podotýkam nejde o nejake obmedzenie prevádzky tel.čísla,alebo vypnutie,ale o klasicke oneskorenie o cca 8-10 dní!! ešte nedávno tá suma bola nejakých 1,50.-e. Je to jedna veľká banda!
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 7. 2011 21:41

Máš platit včas
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 7. 2011 23:02

paulo78 píše:ešte nedávno tá suma bola nejakých 1,50.-e.

z toho mi vychadza, ze to nebolo prvy krat. takze nechapem co sa cudujes.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 22. 7. 2011 08:22

ach vy typicke ovce. bolo to prvy raz! vam sa to nezda,ale mne sa zda 3,50 za pardnove omeškanie vela. takychto zakaznikov ktori su nekritickí ako vy takyto operator potrebuje. ;-)
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 7. 2011 08:39

Nie som nekriticky, ale kritiku smerujem priamo v mailoch do T-M :-) daj si inkaso a meskat nebudes
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulo78 23. 7. 2011 13:37

nie,kritiku nebudem pisat do T-Mobile,lebo oni na to nereagujú! Napísal som to sem,nech si ludia dávaju pozor,ako operator z nicoho nic zvýši upomienku.Takáto cena nie je ani v mnohých bankách,ale mobil.operator chce byt iný.
Takže davajte si pozor,ked o pár dní sa omeškáte,pretože vám nauctuju 3,50.-euro. A to nie za obmedzenie sluzby,alebo odpojenie,znovupripojenie,ale za párdnové omeškanie nepripísania sumy na účet operátora!
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alla66 23. 7. 2011 15:18

paulo78"..... ešte nedávno tá suma bola nejakých 1,50.-e. Je to jedna veľká banda!

....ako dlho si nečítal cenník TM ? ;-)

Cenník programov a služieb
poskytovaných prostredníctvom mobilnej siete spoločnosti
Slovak Telekom, a.s.,
platný od 1. 1. 2011

Upomienka oneskorenej platby 2,52 €
http://www.mobilmania.sk/bleskovky/oran ... fault.aspx
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 23. 7. 2011 17:56

no ved v tom je celá pointa. Nie je to tá suma čo si napísala, ale realita (na faktúrach zákaznikov)je iná. je to 3,50.-€ !!! T-mobile forever!! ;-)
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alla66 23. 7. 2011 18:53

Zbytočne sa rozčuľuješ :-) Reagovala som kvôli vete
ešte nedávno tá suma bola nejakých 1,50.-e.
Kedy to bolo? ;-) :-) .....Pozri dátum platnosti cenníkov.....prvý je platný od 1.1.20011 a teraz (od 1.7.2011) platí nový cenník, v ktorom si TM účtuje vyšší poplatok.

Cena 2,5 € sa už nachádzala v cenníku platnom od 1. 7. 2010.....

Cenník programov a služieb
poskytovaných prostredníctvom mobilnej siete spoločnosti
Slovak Telekom, a. s.,
platný od 1. 7. 2011

Upomienka oneskorenej platby 3,50 €

Priložím odkazy, aby si mi veril ;-)
https://www.t-mobile.sk/sk/!pages.get?id=1506
Cenník programov a služieb - Iné poplatky str. 26/27

http://www.t-mobile.sk/c1/pdf/stiahnite_si_brozuru/archiv/cennik-spolocny-06_10.pdf


Doporučujem zriadenie inkasa. Je to najjednoduchší a najpohodlnejší spôsob úhrady faktúry. TM odošle do banky výzvu na inkaso. Banka na základe tvojho povolenia prevedie požadovanú čiastku. Je to výhodné, nemusíš nič robiť, faktúra sa zaplatí automaticky.

PS: pozri cenník O2 :potichu ( tiež si účtujú 3,5 €)
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod paulo78 23. 7. 2011 19:47

posledny krát: je jedno kedy,ako,ale nie je jedno kolko! Mne je tiez jedno co pýta O2, zaujima ma T-Mobile,preto som sem dal tému,aby si ludia davali pozor,pretoze uz obycajne oneskorenie pripisania na ucet ich bude stát 3,50.-e, čo je vela,pretoze mnohé iné splocnosti v iných oblastiach bud pytaju menej,alebo vobec. Koniec. a možte tu pokračovat v obhajobe vašich vynikajucich "lacných" operatorov. Je smiešne že sa najde cloviecik,ktorí si dovolí takto obhajovat operatora,ktorý ma nevyčíslitelne zisky!!!
A este sa pozrite na sluzby a poplatky v rakuskych operatorov,a zistite že to čo tu ponukaju naši operatori je v rakusku nepredstavitelné!!!!! A to nespominam vyssie mzdy!!! Je drzost ze 6 rocnemu zakaznikovi daju za omeskanie platby pokutu 3,50.-€ pri účte 15.-€,je dobre to vediet a na jesen ked mi konči viazanost im dať baj baj... :tleskani
TV Sony KD-49XF9005---Sony Soundbar HT-SF200--Sony Xperia XZ3
paulo78
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2011 16:03

Zisky nejsou nevyčíslitelné, určitě je vykazují.
Marně se čílíš. Když neplatíš včas, tak se nediv. Dej si inkaso. Pokud se ti ceny zdají přemrštěné, nabízí se jednoduchá otázka: proč je používáš? Odstěhuj se do Rakouska, tam i určitě nedají pokutu za tvou blbost směšných 3,5€
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 26. 7. 2011 16:27

Opravdu se jedná o 3,5 eura? Takové částce se snad ani nedá říci pokuta, to je spíš úrok z prodlení. Já kdybych zaplatil splátku svojí kreditky o jediný den pozdě platím 550 kč a nemám s tím problém, akceptuji to. Vždyť o tom že mám nějakou platbu platit vím dlouho dopředu, zejména když je pravidelná a přichází každý měsíc.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 7. 2011 18:04

Pokud to autora uklidní na duši, tak český T-Mobile vystavuje pokuty ve chvíli, kdy není platba pátý den po splatnosti zaúčtována u něj. Částka je 130 CZK, což je zhruba 5,5 EUR.
Další level je ještě k těm 130 CZK dalších 150 CZK 14.den po splatnosti a poté 1000 CZK (21.den po splatnosti)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 7. 2011 18:09

On by měl spíš pochopit, že má závazek. Ne se divit, že něco chtějí :mrgreen: Pokud na to zapomenu, moje blbost, zaplatím. Chodí to tak všude
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 7. 2011 18:14

Tak to určitě, ale je tady zažito, že ty pokuty jsou nízké (třeba O2 CZ 50 Kč a to asi až po 14 dnech, a pak jedině po odpojení stojí znovuzapojení asi pětikilo). TM do toho šlape trochu tvrději, ale určitě to má efekt. Zejména finanční :mrgreen: Jinak by to arpu nenahnal :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků