Otazka k pausalu podla seba od T-Mobile.

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod delarock 3. 6. 2010 21:14

Zdravim chcem sa opytat jeden dotaz k pausalu podla seba.Mam 2 modelove situacie.
Moja mesacna spotreba minut je okolo 160 minut dlhodobo.Mam kupon podla seba na vsetky programi.Teraz by ma zaujimala jedna vec. mam zobrat bez telefonu pausal podla seba 3 alebo 7 cize dostupne 4 balicky alebo 8.

Pausal podla seba 3: 400 sms 1500 mb dat, 1500 minut po veceroch, a 0.6 centov za minutu. toto ma vyjde 10 eur mesacne

alebo

Pausal podla seba 7:400 sms 1500 mb dat,1500 min po veceroch,6 centov a 4x po 40 minut a zaplatim zato 20 eur mesacne.Teoreticky kebyze si dam trojku bez minut tak vlastne ked pretelefonujem 160 minut tak 160x 0,6 je priblizne 10 eur.takze ked pretelefonujem menej tak vlastne usetrim ked pretelefonujem viacej tak to bude na rovnako ako s pausalom podla seba 7....

Takze De FUCKto: sa tie baliky ani neoplatia davat lebo kebyze pretelefonujem iba 40 minut (odcestovany 3 tyzdne) tak zaplatim nejak 12 eur dokopy kebyze mam podla seba 7 tak mi akurat prepadnu minuty.

Ked mam pravdu povedat ja uz mam podla seba 7 a toto ma napadlo az teraz a kebyze si to chcem znizit tak padne mi bonus.Tiez by ma zaujimalo jak je to vlastne s politikou T-Mobile-Je sanca ze zvysia povedsme balik 40 minut na balik 60 minut vtedy by sa to konecne oplatilo.Alebo ked pribudnu nove baliky tak si ich mozem zmenit?povedsme daju do ponuky daco nove a ja vyhodim jeden 40 minutovy balik a dam si novinku.pretoze ten novy 0.6 naprilkad je akciovy a povodny si ho myslim nemozu dat,vsak?
delarock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adanos 5. 6. 2010 07:15

Ahoj, s paušálmi ti moc neporadím, ale to tu na českom fóre asi málokto. Skús to prekopírovať na forum.mobilmania.SK
Adanos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 6. 2010 17:38

Ci zavedu 60 minutove balicky, tu nevieme. Ked pribudnu nove baliky, tak si ich mozes zmenit od dalsieho fakturacneho obdobia. Ak nebude v podmienkach stanovene inak. Poplatok za zmenu balika je 2,99eur.
Ale ten balik 0,06eur cely den nie je mozne zmenit pocas doby viazanosti. A ta zlava v nom plati az po prevolani ostatnych volnych minut v pausale. Znizit pausal bez pokuty nepojde.


To s tym podla seba je presne ako mam ja. Ak nemam kupon na zlavu, pausal podla 1 seba stoji 9,99eur.
Bez telefonu obsahuje 80 minut do vsetkch sieti v akomkolvek case. A musim byt 2 roky viazany.

Ja som si dal pausal bez zavazkov. Stoji ma 0,12eur/min. do vsektkych sieti v SR, v akomkolvek case. 0,12x80 = 9,6eur. Akurat nemam klubove body. Zdielanie dat mobilneho internetu sa da tiez nastavit. Ma sekundovu tarifikaciu.
Podla seba 1 sa oplati, ked sa dam aspon 1 balicek iny ako volne minuty do vsetkych sieti.(400sms a 1500minut do TM vecery a vikendy, 1500MB, 0,06eur, alebo telefon). Na pausal podla seba sa neda nastavit zdielanie dat z mobilnym internetom.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron