ORANGE 15.maj 2010

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod withoutchoice 19. 5. 2010 09:19

alla66: takže ak to odštartujem z položky Vymeniť telefón, nepribudne mi ďalšia SIM navyše, rozumiem tomu správne?
Lebo sa tu niekoľkokrát riešilo že aj také sa ľuďom stalo...
withoutchoice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alla66 19. 5. 2010 09:28

Nie, iba si musíš navoliť správnu voľbu.
> Chcem hlasový paušál ku môjmu existujúcemu telefónnemu číslu


Ak ti končí viazanosť, vyskočí ti zoznam nových paušálov. Pri mojom čísle mám v ponuke všetky paušály okrem Štartu a Volania za 6 centov / koniec viazanosti o 27 dní /
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 20. 5. 2010 11:40

Adanos píše:Som na tom skoro rovnako ako ty, končí mi viazanosť o necelé dva mesiace. V podstate som si len overil, že aj tu platí viazanosť 24 mesiacov, žiadnych 18, keď máš OW. Takže si ešte pár týždňov počkám :-)

Zmena z pôvodného paušálu na Paušál Štart nie je spoplatnená. :tleskani Neplatí sa administratívny (aktivačný) poplatok. O aktiváciu PŠ môžem požiadať prvý deň posledného fakturačného obdobia.
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod withoutchoice 20. 5. 2010 23:44

No ja som asi dement. Zostavujem objednávku, prídem do štádia že mám vybratý telefón, navolený paušál (ten čo doteraz), mám ich v košíku, zobrazí prázdny Katalóg benefitov a Odoslať je furt vysivené a tým sme skončili... kde urobili kubánski súdruhovia chybu?
withoutchoice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alla66 21. 5. 2010 00:00

postupujem >>>>>>>kupiť....objednať....Vyberte si ďalšie výhodné služby pre vás....chcem to pre mňa....Zadajte vaše údaje do nasledujúceho formulára

Prosím skontrolujte polia označené oranžovou. Údaje v nich sú neúplné, alebo chybné.

Všetky údaje sú povinné
V prípade, že nie ste občanom SR, použite tento formulár


som prihlásená ako nový zákazník.... e-shop funguje
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků