T-mobil.sk Expirácia klubových bodov

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ziforum 27. 4. 2010 17:39

Zdravim vsetkych,

dnes som zistil, ze moj operator ma obral o body v t-mobil klube, ktore som setril uz asi 4 roky. Body jenoducho vymazali predtym ako som ich mohol pouzit, co som planoval do 2-3 mesiacov. Faktury nebyvali najmensie, mal som aj za 170 eur vynimocne, vacsinou okolo 30euro. Samozrejme ze som nastvany. Bol som uz aj ked znehodnotili body koncom roka. Naoko davali 10000 bodov k zmluve no ich hodnota pri vyuziti pri kupe telefonu je po novom miziva. Je podstatne mensia ako bolo. Urobili to tak ze naoko dali viac bodov, lenze tie body maju nizsiu hodnotu. Naviac teraz po novom expiruju.
Takze len si mame robit vacsie a vacsie ucty aby sme vobec nejake body naskrabali no a tie pri troske nepozornosti a predpoklade ze nemavame niekolkotisicove mobilne ucty expiruju este predtym ako by sa dali zmysluplne pouzit.
Tak tymto ma nastvali.
Vyjadrite svoj nazor aj vy, ako sa Vam pozdava novy system.

Dakujem!
Peter

//Kniter: upravený názov témy
ziforum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 4. 2010 17:54

Jednoducho si to treba kontrolovat. Treba citat fakturu. Dokonca aj upozornujuca sms chodi.
Na kazdej fakture mam info o mojich bodoch.

Ja si cez t-zones kontrolujem kedy expiruju a snazim sa ich minut na to co chcem. Faktury sa platit nimi nedaju, len sluzby, darceky a zlavy. Na novy telefon musim pouzit velke mnozstvo bodov a aj tak mam malu zlavu. A nemozem nimi zaplatit 95% draheho telefonu co chcem. Tak vezmem darcek napr. ruksak.
Zatial som za ne zaplatil len verejnu dynamicku IP adresu.
Niekomu sa to hodi na zaplatenie nejakej aktivacie sluzby aj v samoobsluhe na portali Moj T-Mobile. Je to skor len ako lakadlo ze nieco daju ako bonus.
Kludne by mohli presne o tu ciastku hodnoty bodov znizit fakturu. Lenze takto na tom zarabaju.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ziforum 27. 4. 2010 19:08

Spravne, je to lakadlo, ktore ale ma realne mizive pouzitie, naviac sa to ztazi teraz expiraciou.
Sposob akym som o svoje body prisiel sa mi vsak nepozdava. Nebol som informovany vopred, ze body budu vymazane operatorom. Faktury mi chodia elektronicky, kde nikdy nebola zmienka ze mam prist o body. Ich pocet tam samozrejme bol.
Az teraz prisla dalsia priloha s novym systemom, kde mi rovno pekne anulovali niekolkotisic bodov.
Je to podle.
Ako som spominal, i ta zlava na ktoru som body chcel pouzit, bola pre mna dolezita, lebo som s tym pocital, kedze som planoval kupu mobilu.
ziforum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 27. 4. 2010 19:08

Klubove body expiruju kazde 3 roky, nie je to nic nove.
Inak suhlasim, zrusit expiraciu a vylepsit ich spravu. Ja mavam teraz 12-14€ ucty, takze mam bodov dost malo :-)

-- 27. 4. 2010 20:10 --

Ps: zavolaj na 12345 a povedz im, ze si nebol upozorneny. Aj ked tomu moc neverim, mozno sa s tym bude dat daco urobit.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ziforum 27. 4. 2010 19:13

...a uzivatelia ktory nazbieraju velke mnozstvo bodov lahko, minaju obrovske sumy na telefonovanie, pre tych zase na klubovych bodoch zrejme az tak nezalezi.
ziforum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 4. 2010 20:05

Člen Klubu berie na vedomie a súhlasí, že spoločnosť T-Mobile nie je povinná osobitne ho
informovať o zániku platnosti časového cyklu Bodových kreditov, resp. o zániku platnosti jeho
Klubových bodov.
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ziforum 28. 4. 2010 20:26

...ked je nieco "pravne" v poriadku, neznamena ze to je aj moralne spravne.
Dakujem!
uz sa tomu venovat nebudem
ziforum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 4. 2010 20:47

No je to tak. Novy zakaznik si samozrejmne precita podmienky, lebo nevie co to klubove body su. Ja mam klubove body od 2007 a hned na zaciatku som cital o expiracii. Na starych zakaznikov asi nemaju cas pri nejakej zmene. Ked prepadnu body pre nich lepsie. SMS poslu skor s infom o akcii, aby ziskali dalsiu zmluvu.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor