Pausal pre telemarketing

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod techynal 14. 4. 2010 01:19

Nazdar,

potreboval by som poradit ohladom telefonovania. Rozbiehame projekt a nakolko ide o potencialnu klientelu z celeho Slovenska, obehavat to autom je nemozne. Posielanie postou uz je zastarale a zdlhave, zasielanie reklamnych mailov moze byt oznacene ako nevyziadana posta. Preto sme sa rozhodli, ze pojdeme do oslovovania buducich zakaznikov formou telefonovania.

Potrebovali by sme preto poradit co sa tyka telefonovania, vo vacsina pripadov pojde asi telefonovanie na mobil u vsetkych troch operatorov. Preto by bolo zrejme asi vyhodnejsie kupit pausal od kazdeho operatora, najlepsie nieco take, aby boli cez den volania neobmedzene, resp. s velkym poctom minut, ale za prijatelnu cenu.

Nevieme este presne, kolko zaberie jeden telefonat, ak pocitam 5 minut a bude ich za hodinu 10, tak to je okolo 400 minut len za jeden den. Je to velke cislo viem, takze este ten ucet za telefon moze byt zaujimavy. Uvazovali sme aj nad telefonovanim cez internet, pozeral som volanie cez Skype, ale tam to vychadza 20 centov za minutu.

Vie niekto poradit, aky pausal by bol na toto najvhodnejsi alebo ako internetovu sluzbu pouzit?

Dakujem,

Peter.
techynal
Junior

Odeslat příspěvekod techynal 15. 4. 2010 16:23

Orange ponuka celkom zaujimave produkty, od 40-70 eur to su programy s 3000, resp. 6000 minutami do siete Orange, co teda postaci. Avsak T-Mobile ma momentalne v ponuke len take, ktore maju 1500 minut v slabej prevadzke, takze je to pre nas nepouzitelne.
techynal
Junior

Odeslat příspěvekod fickope 16. 4. 2010 17:04

Rebtel ponúka volania za 0,147€ / minuta do mobilnych sieti a na pevne linky za 0,029 http://www.rebtel.com/
v call centre kde som robil pouzivali vnet http://www.vnet.sk ten vychadza 0,2€ za minutu ale je knemu podpora 24 hodin a postavia ti callcentrum na mieru
fickope
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod techynal 17. 4. 2010 10:54

Dakujem, ale myslim, ze to je zbytocne drahe. JustVOIP ponuka za nejakych 0,12 eura za minutu, tak nejak vychadza aj pripadne O2 fer alebo Tesco Mobile ma 10 centov za minutu, avsak prva minuta je minutova tarifikacia a potom naskakuje sekundova, co by ale v nasom pripade nevadilo, kedze pojde o rozhovor tak mozno na 3 minuty.
techynal
Junior

Odeslat příspěvekod Netro 18. 4. 2010 09:21

Rebtel sice volas za tu sumu ale navyse musis platit svojmu operatorovi za volanie na pristupove cislo. Navyse je to viac ako O2 fer (13 centov/min).
Mozno by to chcelo 2 linky... na mobily (napr. nejaky vysoky pausal u Orange s nekonecnymi minutami, alebo O2/Tesco, zalezi na pocte minut) a na pevne (nejaky VoIP program, ktory sa da nastavit cez aplikaciu na mobile s datovym pausalom, takze by si na pevne linky mohol volat superlacno).
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ser1a 18. 4. 2010 15:59

na kazdeho operatora osobitny neobmedzeny denny pausal.
platit 0,12 za minutu je chore.

Viac ako 0,01 by som do telemarketingu urcite nedal, kedze zaujem o tvoje sluzby prejavi cca 1% ludi. Zas je to otazka ziskov, ak na jednom azrobis 500eur tak ok..
ser1a
Junior

Odeslat příspěvekod techynal 19. 4. 2010 00:00

ser1a: A prave v tom vidim problem, ze som pozeral ponuky operatorov a jedine Orange ma v ponuke neobmedzeny denny pausal (rozumej tym 3000/6000 minut). T-Mobile som nasiel v ponuke len vo vecernych hodinach a O2 nic.
techynal
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků