400 minút v O2

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peterd1 6. 5. 2010 07:56

Z toho, čo si popísal o reakciách operátorov a tvojich potrebách, u mňa jednoznačne ružový operátor :eh . 2. miesto Orange a O2 sa ešte musí naučiť zlepšovať zaužívané, lebo len s tvrdohlavým omielaním O2 fér bez žiadnej akcie naň si dlho nevystačia... :!:
peterd1
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 7. 5. 2010 17:51

Tak somsa dnes rozhodol zoberiem Orange-ponukli 400 min všetkz siete za 30,50 eur s 15 % zlavou, clip,aktivačný poplatok 100% zlava+1 mesačný poplatok 100% zlava a k tomu telefon xperiu.Ale nevie mi niekto poradiť-totiž ona má android 1.6 verziu a čítal som že bude možný upgrade na verziu 2.1 s nahrávaním hd videa a flashom-či mi to orange dovolí kedže bude telefon na akciu-toto mi nevedeli povedať ani na infolinke 905 a ani ostatní.Toto ma ešte zaujíma či nemá niekto tu skúsenosti s tymto. :hm
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod steve 8. 5. 2010 10:30

Xperiu ti dali za 1€ ci drahsie?
steve
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 8. 5. 2010 20:54

Jooj tak to by som vela chcel..xperia je za 215 eur v orange a ešte 10% zlava a t-mobile ju ponuka k 3OOvke za 250 eur a ze vraj by sa dala vybavit za 230 eur ale k 600vke je už za 1 eur.a bavime sa o paušál podnikatel.len už je za 50 eur mesačne.
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod delarock 9. 5. 2010 10:59

Zdravim,tak v orange sice nemam prehlad ale tmobile mam presondovany.Su tam pre vas v podstate len dve vyhodne ponuky.Zobrat si pausal podla seba 7 na 50 percentu zlavu,myslim si ze kupon oni daju zadarmo po dohode.Mam aj pausal podla seba 7 aj podniktel 300 a ten je zradny kvoli minutovej tarifikacii a velmi!staci odkazova schranka a podobne a minuta v cajchu. Co sa tyka podla seba 7 tak urcite bez telefonu a je tam 8 balikov,kedze dotaciu ze 250 euro za X10 ku si mozu strcit niekam. Do toho podla seba 7 za dvacku by som si dal 1500mb dat (telefon kupit bez viazanosti) 0.6 centov za minutu po prevolani a 6 balikov lubovolnych.Ak posilate sms tak 400 sms a k tomu 200 minut.
delarock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestan77 12. 5. 2010 09:39

T-mobile ponuka dosť nevýhodnú tarifikáciu 60+1 a to ma tiež dosť odrádza.Orange sekundovku ale tá Xperia stojí okolo 500 eur v hotovosti a to ma tiež dosť odrádza.Ale rozhodol som sa že predsa len idem do orangeu.A som zvedavý čo ponúknu po 15 máji ked robia takú reklamu.Uvidíme.Teraz mám číslo v prenose.A som nevedel že sa počíta najprv den 0,a potom 5 dní. :oboze Ale vždy lepšie ako predtým :hm a čo sa týka O2 stále len omiela aká výhoda fér len ako som spomenul predplatenku by som neváhal...ale paušál alebo resp.balíčky dosť malá ponuka.
pestan77
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor